Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוכנה(צ'יפ) לטויוטה אוריס היבריד

~ts~
שימו לב! השרשור הזה בן 1714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פות"ש יקר,

אני מפרגן לך על היצירתיות. אני קצת מתפלא לוקחים אותך ממש ברצינות. יותר טרול מזה לא ראיתי שנים.

אבל אין לי בעיה לשחק את המשחק:

אני חושב שאיתרתי את הפרויקט ההוא:

זה הפרויקט?

אם לא פספסתי אז ההודעה האחרונה שלך באותו השרשר היתה:

מה קרה בהמשך?

בהמשך הוא כנראה הוציא לה את המנוע, התקין בטריות, והלך לPIT STOP כדי להפוך אותה לטסלה P85D ע"י עדכון תוכנה.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תשמע גם לי יש את הרכב לנסוע יותר על חשמלי הוא לא יסע.. מה שכן אולי יש אפשרות לגרום למנוע בנזין להוציא יותר כוח.. אני לא יודע אם הוא מוגבל ל99 כוח או שהוא פשוט בנוי לחיסכון ואז יצא להם 99 כוח.. אבל אני לא מציע להסתבך יותר מדיי, גם אם תמצא דרך לעלות ביצועים זה יבוא במיידי בצריכת דלק ואז חבל פשוט שקנית היברידי והיית קונה כבר איזה רכב טורבו באותו מחיר והיה לו הרבה יותר כוח מורגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TS - אני לא חושב שאתה מבין הרבה באיכות הסביבה. היברידי זה חביב אבל לא באמת סביבתי

דוגמא אחת מיני רבות:

http://www.kentlaw.edu/faculty/fbosselman/classes/energyF09/Coursedocs/HollebJasonHybridPresentation.pdf

אם אתה באמת רוצה לשמור על הסביבה קנה מנוע בנזין TSI של פולסוואגן או מנוע 3 צילינדרים דור חדש ובכסף שישאר תרכיב אצל מומחה ממיר קטליטי שיעשה עבודה טובה יותר מהמקורי.

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם פה מדברים על הבחור שהמיר לאון טורבו לגז ולאוטומט, שמעתי סיפורים על עוד איזה בחור שעשה המון תאונות עם איזה סיאט לבנה, אפשר לקבל קישור בבקשה?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

פות"ש האם הצלחתה בסוף לעשות משהו?

מצאתי את זה https://www.ebay.com/itm/Performance-Chip-Fits-All-Toyota-Corolla-iM-Corona-Cressida-MORE-HP-GAS-SAVER/292509249821?_trkparms=aid%3D888007%26algo%3DDISC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D20131227121020%26meid%3Da34ba9d9debf47a290f481a865136ba2%26pid%3D100009%26rk%3D1%26rkt%3D1%26sd%3D172806243295%26itm%3D292509249821&_trksid=p2047675.c100009.m1982

האם הצלחתה בסוף לעשות משהו עם הרכב שלך? אצלי הדגם הקצר היברידי וקצת מאוכזב הצריכה 1/15 שזה רחוק מההבטחות, אחיזה זוועה, ומשעמם לי אז חשבתי לשים משהו דומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית עובר על זוג הדפים הבודדים ומשקיע קצת בקריאה, היית מבין שהשאלה שלך ממש מיותרת.

בנוסף, לא נראה שבכלל טרחת לחפש, לבדוק, לעבור על השרשורים בפורום בתחום השיפורים וכרגיל, דחפת לינק של EBAY לצ'יפ פלא כלשהו.

עשה שיעורי בית קודם לכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...