Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוכנה(צ'יפ) לטויוטה אוריס היבריד

~ts~
שימו לב! השרשור הזה בן 1695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, לפני מספר ימים הזמנתי אוריס TS היברידית 1.8 136 כ"ס משולב חמשל בנזין,הדבר הראשון ששמתי לב בנסיעת מבחן שחסר לה קצת כוח, חוץ מזה רכב מושלם, אז רציתי לשאול איפה אני יכול להתקין תוכנה על האוטו שיסע קצת יותר חזק לדגמא שישתמש ביותר חשמל בעליות. בתודה מראש לכל העוזרים.

נ.ב.

האוטו שלי כבר מגיע השבוע תמונות בהמשך

עריכה אחרונה על ידי ~ts~
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורי אבל זה באמת מצחיק :), אם אתה מעוניין ביותר כוח אתה צריך ללכת על הפריוס GTI :wink:

ועכשיו ברצינות, האוריס היחידה עם המנוע שמתאים לטיונינג זה ה-1.4 D-4D, שסביר להניח שלעולם לא תמכר בישראל.

AUTOTECH

Automotive Multi-Level Diagnostics and Tuning

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם סתם מזלזלים, אם פולקסוואגן הצליחה לעשות תוכנה שמרמה את נתוני הפליטה אז אפשר לעשות הכל, הר ייש תוכנות שמשפרות את תצרוכת הדלק (כנראה במכוניות ההיברידיות יש משהו דומה) אז מבחינתי שהאוטו יעשה גם 1:10 לא אכפת לי.

אני מבין שבארץ אין אף אחד שיש לו שיפור לרכבי היבריד.

נ.ב.

Nightstalker את החוקים למשפר המתחיל אני מכיר יש כבר כמה שנים של ניסיון בפורום הזה, ד"א לפני כמה שנים כבר עשיתי פרויקט שאנשים אמרו לי שאין סיכוי ובלה בלה בלה ... ועובדה שהכל עבד אני אוהב להיות מיוחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם ישנה תוכנה שיכולה לגרום לרכב להשתמש ביותר חשמל במאמץ (אפילו המשפט הזה נראה לי מוזר). אבל, הכל יכול להיות. תברר מול הסדנאות השונות (למרות שלדעתי הם לא יתנו לך פתרון).

ואולי בכלל עדיף לקרוא בפורומים בחו"ל על המנוע הספציפי הנ"ל ולראות אם יש כיוון מסוים.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה כלכך (למרות שהוא כן ציין וכתב שמבחינתו הרכב מושלם פרט לכוח).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד אתה שומע את עצמך?

לשפר רכב אטמוספרי?

לא אכפת לך מצריכת הדלק אבל קנית הייבריד, עשית נסיעת מבחן ראית שהרכב לא סוחב כמו שאתה רוצה ועדיין קנית אותו.

חבר... אתה מבולבל....

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא איכפת לך שהרכב יעשה 1:10, למה לקנות רכב היברידי מלכתחילה? :shock:

כמה נכון, וכמה מצחיק :)

היה קונה טורבו דיזל - גם חסכוני, וגם ניתן לשפר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם סתם מזלזלים, אם פולקסוואגן הצליחה לעשות תוכנה שמרמה את נתוני הפליטה אז אפשר לעשות הכל

נכון, רק שבוא לא נשווה את היכולת הכלכלית והארגונית של חברה בסדר גודל של VW לעומת חברות אחרות.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה רכב היברידי לא רק מטעמי חיסכון בדלק, קודם כל הפליטת גזים שלו דרגה 2 צריך להתחיל לחשוב קצת על הסביבה, ודבר שני כמו שרשמתי חוץ מטיפה כוח שחסר לאוטו מבחינתי האוטו מושלם(את האמת בגרסת TS בארץ נמכר רק היברידי אז לא היה לי הרבה ברירות) ולבחר שאומר אין טעם לשפר אטמוספרי וזה כי? דיזל לא בא בחשבון גם רועש יותר וגם מזהם יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה רכב היברידי לא רק מטעמי חיסכון בדלק, קודם כל הפליטת גזים שלו דרגה 2 צריך להתחיל לחשוב קצת על הסביבה, ודבר שני כמו שרשמתי חוץ מטיפה כוח שחסר לאוטו מבחינתי האוטו מושלם(את האמת בגרסת TS בארץ נמכר רק היברידי אז לא היה לי הרבה ברירות) ולבחר שאומר אין טעם לשפר אטמוספרי וזה כי? דיזל לא בא בחשבון גם רועש יותר וגם מזהם יותר

אבל אם הרכב יעשה 1:10 אז דרגת הזיהום כבר לא תהיה 2, תחשוב על זה אם הסביבה חשובה לך.

בכל אופן, לא נתקלתי עדיין במשהו כזה.

תעדכן אם תצליח.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש יקר,

אני מפרגן לך על היצירתיות. אני קצת מתפלא לוקחים אותך ממש ברצינות. יותר טרול מזה לא ראיתי שנים.

אבל אין לי בעיה לשחק את המשחק:

את החוקים למשפר המתחיל אני מכיר יש כבר כמה שנים של ניסיון בפורום הזה, ד"א לפני כמה שנים כבר עשיתי פרויקט שאנשים אמרו לי שאין סיכוי ובלה בלה בלה ... ועובדה שהכל עבד אני אוהב להיות מיוחד

אני חושב שאיתרתי את הפרויקט ההוא:

קודם כל חג שמח,דבר שני רציתי לשאול מה דעתם על אלפא 75 שנת 91 ידנית עם מנוע 2.0, אני מחפש רכב מעניין שישמש אותי לנסיעות של כ 5000 אלף קילומטר בשנה.

אני לא יודע אם אתם מכירים את הסיפור שלי,אבל היתה לי לאון שנישרפה ורק עכשיו קיבלתי את הפיצוי מהביטוח.

בקיצור ראיתי כאן בפורום אלפא 75 לבנה מאוד מיוחדת שמושקעת בהרבה כסף, מה דעתם על הרכב?

נ.ב.

ניתן להתקין מערכת גז על המנוע הזה או שמסוכן על מנוע ישן?

זה הפרויקט?

אם לא פספסתי אז ההודעה האחרונה שלך באותו השרשר היתה:

זהו קניתי, היום ב8 בבוקר נפגשתי במכון בדיקה אחרי זה קפצנו למוסך מתמחה אלפות בחיפה ומשם להעברת בעלות. תודה רבה לכל העוזרים (חוץ מ״נהג מתחיל״, אני מקווה מאוד שכל משאתה כותב יקרה לך באוטו).

מהיום אני בעלים מאושר של אלפא 75 מיוחדת במינה :)

מה קרה בהמשך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...