Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איתור פרטי רכב שהיה בבעלותו של אבי ז"ל לצורך צו ירושה

שימו לב! השרשור הזה בן 3102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לצורך מילוי צו ירושה, אני צריך לאתר פרטים של רכב שהיה בבעלותו של אבי ז"ל ונמכר ע"י אימי לאחר שנפטר, לפני כעשר שנים. הפרטים הידועים לי הם שם היצרן (מיצובישי) והפרטים האישיים של אבי ז"ל, כמובן.

איך אני מתקדם מכאן?

האם אפשר לאתר את מספר הרכב ופרטים נוספים?

תודה מראש

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מתחיל בבית - מחפש בתיקי המסמכים, אולי נשמרו מסמכי ביטוח (אישית אני שומר פוליסות לפחות 8 שנים), העתקי רשיון הרכב או מסמך העברת הבכלות ממכירתו. אפילו דו"ח תנועה או חניה ישן שבו מופיע מספר הרישוי.

אפשרות שניה - לחפש באלבומי המשפחה תמונה שבה נראה הרכב.

מן הסתם מרגע שיהיה בידך מספר הרישוי עורך הדין המטפל בהוצאת הצו יוכל להשיג יותר פרטים, אם בכלל יזקק להם. שאל את אותו עו"ד - אולי הוא יוכל לקצר הליכים ולאתר את הרישומים במשרד הרישוי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכתב מהעו"ד למשרד הרישוי יעשה את העבודה.

אם הייתה לאביך ז"ל מכונית אחת בלבד, אימך יורשת את הרכב , לכן אולי אי מילוי כל הפרטים , לא יהווה בעיה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכתב מהעו"ד למשרד הרישוי יעשה את העבודה.

אם הייתה לאביך ז"ל מכונית אחת בלבד, אימך יורשת את הרכב , לכן אולי אי מילוי כל הפרטים , לא יהווה בעיה.

תודה רבה על התשובה המהירה והעניינית ועל העצות וההכוונת המועילות.

אין לי עורך דין שמייצג אותי בהגשת צו הירושה. האם אני יכול לפנות למשרד הרישוי בעצמי. ואם כן, לאיפה בדיוק?

ועוד, המכונית נמכרה כאמור לאחר פטירתו של אבי, לפני כ-10 שנים. האם בנסיבות האלה היא בכלל רלוונטית לצו הירושה? הרי לא מדובר ברכוש שנמצא בבעלות מישהו מבני המשפחה. מה אומרים? אולי אין שום טעם לחפש את הפרטים של הרכב.

כל טוב

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחשבה שניה ולאור העובדה שהרכב נמכר כבר מזמן.

רשום את המידע הזה בטופס

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסתדר לי. איך הרכב נמכר בלי צו ירושה? הרי בלי הצו אי אפשר לרשום אותו על שם היורשים, תנאי להעברת בעלות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי , איזה מידע לרשום בטופס?

היה רכב מיצובישי אין בידנו פרטים נוספים נמכר על ידי בת הזוג לפני כ 10 שנים לאחר פטירת הבעל

לא מסתדר לי. איך הרכב נמכר בלי צו ירושה? הרי בלי הצו אי אפשר לרשום אותו על שם היורשים, תנאי להעברת בעלות.

יש הפתעות בחיים

http://he.mot.gov.il/index.php?option=com_content&view=article&id=495:havarat-balut-a8&catid=65:havarat-bahalut-c&Itemid=92

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בתהליך לא מזמן. הרכב של הורי היה רשום על שם שניהם. אבי נפטר לפני כחצי שנה, ומשרד הרישוי לא אפשר ביצוע טסט שנתי. בסופו של דבר אמי פנתה אישית למשרד ואפשרו לשלם את האגרה ולהעביר את הרכב טסט, אבל עד מה שהבנתי דורשים ממנה לשוב עם צו ירושה על מנת להשלים את העברת הרישום. הטיפול נעשה על ידי אמי ואחותי שהיו פנויות לטיפול בנושא בזמן שאני בעבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...