Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב ליסינג מאדם פרטי

nadav25
שימו לב! השרשור הזה בן 3099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלכתי לראות רכב (קיה פיקנטו 2013 אוטו', 50000 ק"מ) אצל אדם פרטי, שלקח רכב בליסינג ורוצה למכור אותו, כשברישיון הרכב מופיע: בעלים קודמים:0, בעלים: סמארטקאר בע"מ, ושעבוד לחברת אשראי לא משהו מיוחד.

האדם הראה לי גם טופס טיפולים מהחברה, העברתי אותו בדיקה ויצא נקי לגמרי, חוץ מזה שאין תאריך על המצבר(?).

הכל טוב ויפה הלכנו להעביר בעלות אחרי שהוא אמר שביטל את השעבוד מול החברה, עשיתי גם בדיקת משכונות בדואר ויצא נקי. באנו להעביר בעלות אבל המחשב לא נתן - הרכב עדיין משועבד. הוא עשה טלפונים לחברה וכו אמרו שרק תוך שבוע יוסר השעבוד, אמרנו ננסה בשבוע הבא.

שאלתי היא כזו: עד כמה זה נשמע סביר, והאם באמת ככה מוכרים רכב במקרה של תום עסקת הליסינג או שקודם היה צריך להעביר בעלות אליו?

ובשורה התחתונה: האם ברגע שאכן אני הולך לדואר וההעברה נעשית בהצלחה אין לי מה לדאוג? או שיש במקרים האלה פתח לבעיות גם כאשר הבעלות עוברת?

*אציין שהבנאדם הסכים להחנות את הרכב ליד הבית שלי עד להעברת הבעלות, ככה שמבחינת האמינות אני לא רואה סיבה לדאגה, אלא אם מישהו יודע להגיד אחרת

עריכה אחרונה על ידי nadav25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אין טעם להעביר בעלות מחברת ליסינג על המוכר ולהוסיף יד ( אילו היו עושים את זה, היה רשום 01 ברישיון הרכב ).

אין לך מה לדאוג אחרי העברת בעלות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמבטלים שעבוד וצריכים לעבור את הביורוקרטיה של חברת הליסינג - עד שבועיים זה פרק זמן מקובל להעברת בעלות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...