Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסלולי מירוצים בין סאן דייגו ללוס אנג'לס

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 3080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי נסיעת עבודה עוד שבועיים לסאן דייגו בארה"ב, מחפש משהו מוטורי מעניין לעשות בסופ"ש, יום או חצי יום על מסלול 'של גדולים'. אני מוכן לנסוע שעתיים-שלוש מסאן דייגו לכיוון לוס אנג'לס. מישהו מכיר/יכול להמליץ ?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעולה ! אני אלך על 20 הקפות ב-1000$ כנראה, השאלה אם כדאי לקחת כמה רכבים שונים או להשתפר על אותו רכב.

כמה עולה צילום וידאו ? על איזה רכבים נהגת ? מה מומלץ ?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עונה לעצמי, 80$ לצילום וידאו משתי זויות עם GPS.

נראה לי שאני אקח 4 רכבים, כרגע נראה לי :

פרארי 458 איטליה

אאודי R8 V10

פורש 991 טורבו (או GT3 ? מה עדיף ?)

ומתלבט בין הGTR ל AMG GTS...

כל זה עם צילום וידאו יוצא 1130$. מדובר על סה"כ 20 הקפות של 2 ק"מ, סה"כ 40 ק"מ ב-4300 ש"ח בלי הוצאות נוספות כי אני כבר שם, לא רע.

זה המסלול שלהם (בצ'ט איתם הם אמרו שמגיעים בפועל ל-230 קמ"ש מקסימום) :

http://www.exoticsracing.com/racetracks/los-angeles-auto-club-speedway

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בוודאי הייתי הולך על החבילה של שלושת הרכבים עם 7 הקפות לרכב.

מאוד מוסיף לחוויה להתנסות במס' רכבים שונים, במיוחד רכבים שלא בכל יום נופלת בחלקנו ההזדמנות לנהוג בהם.

החבילה שכוללת את הפרארי F430, למבורגיני גייארדו LP550 והאסטון מרטין ונטאג' נשמעת פשוט מושלמת.

אל תוותר על הוידאו! וכמובן, הלוואי שיתפנצ'ר לך גלגל (אוי הקנאה...) :twisted:

עריכה: ענית לעצמך לפני ההודעה שלי, בין ה-GT-R ל-AMG, כמובן ה-AMG!

אני בטוח שתהנה!

עריכה אחרונה על ידי Michael_N

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, בפעם הראשונה גם אני עשיתי את אותה טעות !, אולי אוכל לחסוך לך.

כך בחשבון שבכל רכב רק אחרי 4-5 סיבובים אתה לומד להנות ממנו ולתקוף את הפניות נכון.

לגבי הרכבים :

פרארי 458 מומלץ מאוד, תתחיל משם, יזרים לך אנדרנלין וחיוך אין סופי.

אאודי רכב מצויין, אבל אותי פחות הרשים, עושה את העבודה בלי דרמות, פחות מהנה, אין את הצליל, את הזנב, רכב מדהים אבל ללובשי חליפות לטעמי

GTR לא לחשוב פעמיים, כיף כיף כיף.

תתמקד ברכב עם כמה שיותר סיבובים כי 3 סיבובים על רכב זה להגיע לבאר אבל לא לשתות ממנה אלא רק להריח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התכוונתי ל5 הקפות על כל רכב, לא 3. עדיף נגיד 7 הקפות על 3 רכבים?

פרארי 458

פורש 991

ניסאן GTR

נשמע טוב?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק.. זכרתי שהיית בוגאס, לא זכרתי שזה אותה חברה. אז מה נראה לך הכי כדאי לעשות בתקציב של ~1200$ ?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תקציב דומה למה שאני הוצאתי עד כמה שאני זוכר ולדעתי גם הראש שלנו די דומה אז הייתי ממליץ שתעשה כמוני 8)

אם המטרה זה לנהוג כמה שיותר אז אתה יכול לקחת רכב אחד ולטחון הקפות, זה יצא הכי זול לק"מ אבל לא בשביל זה הולכים ל-exoticsracing.

הקטע במקום הזה הוא להתנסות ברכבים מיוחדים שקצת קשה לקבל לנהיגת מסלול במקומות אחרים אז אתה רוצה לנסות כמה שיותר רכבים במסגרת התקציב.

הבחירה ביניהם זה עניין אישי מאוד.

אני מכיר הרבה אנשים שהלכו לשם וכל אחד יוצא עם רכב אחר שעשה לו את זה.

לדעתי שווה להתחיל מהקיימן. מצד אחד זה הרכב הכי זול ורגוע כך שזה שותף אידיאלי להתחלה והכרת המסלול והוספת הקפות (מומלץ כי 5 עוברות בטיל) וגם כי זה פשוט רכב נהדר.

ה-458 זה כמובן מאסט.

והשאר תוסיף לפי הטעם האישי שלך והתקציב שנשאר.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא כמו בווגאס, exoticsracing בלוס-אנגלס שוכרים את המסלול והוא זמין רק יומיים בשבוע, בדר"כ סופ"ש, אבל יש יוצאים מן הכלל. ממליץ בחום לבדוק את הימים מראש ולשריין מקום. לצערי גיליתי את המקום באיחור (אחרי שכבר הגעתי ללוס אנגלס) ולא הסתדר לי לגנוב חצי יום בלו"ז :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בחרתי והזמנתי לתאריך הרצוי. לקחתי רק 5 הקפות מהרכבים שרציתי, כשאני אגיע לשם אני מניח שאני אוסיף הקפות עם המבצעי 1+1 שיהיו שם :)

la.jpg

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...