Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח לעזרתכם הדחופה. סוזוקי ספלאש 2013 אוטומט או סוויפט 2013 ידנית

ori 88
שימו לב! השרשור הזה בן 3104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך לקנות רכב לפני תחילת הלימודים...

האם הסוויפט והספלאש אותו רכב רק צורה שונה? מה ההבדלים? ומדוע הפרשי המחיר?

הספלאש אוטומט תעלה לי 55

הסוויפט ידני 52

אשמח לעזרתכם מביני הדבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להסתכל על הספלאש כעל יצור כלאיים בין אלטו לסויפט: שלדה של אלטו, מנוע של סויפט. בדגמים האוטומטיים גם תבת ההילוכים משותפת, בידנית לא.

לא ציינת מה צרכיך ולא ציינ

ת פרטים אחרים על המעמדות - שנת הדגם, נסועה, יד, ממצאי בדיקה.

אם הרכב מיועד לנסיעות שלך לבד (או נוסע\ת אחד) - בחר בזה שנראה במצב טכני יותר טוב .

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה...

נסיעות ךעבודה ולאוניברסיטה בסביבות 50 קילומטר ביום.

הספלאש 2013 אוטומטית 58 אלף קלימוטר

יד ראשונה פרטי...

מחיר:55 אלף

הסוויפט 2013 ידנית 45 אלף קילומטר

יד ראשונה מפרטי

מחיר 51 אלף ...

אז כדי שאבין ההבדל בצורה זה הבדלי המחיר המשמעותי בינהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ולא.

הגודל של הספלאש זעום לעומת הסוויפט שזעומה בעצמה.

כפי שהבנת כבר המנוע הוא אותו מנוע בדיוק 1249 סמ"ק שמניב 94 כ"ס.

לגביי הבדלים משמעותיים:

1. בטיחות : הסיוופט בעלת הציון מבין הגבוהים ביותר בקטגוריה שלה, כאשר היא מצויידת ב 7 כריות אוויר וציuן משוקלל של 5 כוכבים אירופאים. כאשר הסלפאש נחותה ממנה ומקבלת רק 4 כוכבים וירידה משמעותית בבטיחות ילדים ותינוקות.

2. אבזור: ברמה הבסיסית אני חושב שסוויפט 2013 אתה תקבל כבר מסך מגע של פיוניר ומצלמת רוורס כאשר בספלאש אני לא זוכר שהייתה אופציה כזו. כמו כן ההרכבה ואיכות החומרים עולה בסוויפט לעמות הספלאש וגם לוח השעונים מחשב הדרך וכו' בקיצור מרגיש הרבה יותר אוטו מהספלאש (שמזכירה מעט את הספייס סטאר למתיישב)

3. שלדה והתנהגות: אני לא הולך לחפור מידי אבל בגדול הסיוופט חולקת את השלדה של הדגם הספורטיבי שלה שנחשב אחת ממכוניות הספורט האץ' המהנות ביותר לנהיגה בקלאס שלהן מכאן שכיף לנהוג בה ובטח שבידנית. בספלאש לא כיף לנהוג :) מ A ל B עושה את מה שצריך.האוטומטית בשני הדגמים עצלנית בצורה בלתי רגילה הגיר נוראי לדעתי וההילוך השני מסרס את המנוע בצורה דרמטית. אם ידנית באה בחשבון אז עדיף...

לי יש סיוופט 2011 כבר שנה פלוס. אוטו'. נהנים ממנה מאד אבל שוב סרוס המנוע עקב הגיר יכול לשגע לפעמים. ולמי שגר בירושלים זה גם ניכר בצריכת הדלק.

Alfa 159 TBi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרוסטי - בסויפט 2013 אין שום מסך מגע, אלא מערכת שמע בסיסית עם USB, וחישני רוורס בהתקנה מקומית. אני נוהג בדגם הבסיסי - גימור דומה לידני (אבל לי יש אוטומטי, דרישה של החצי השני), והיא בהחלט בסיסית. לי זה לא מפריע כלל, נוהג בסדר גודל של 300 ק"מ בשבוע, לא מפעיל מערכת (מעדיף שקט), תא המטען מספיק לקניה שבועית של המשפחה, והכוח מספק גם בחיפה, אם כי ה-SX4 הרבה יותר בריאה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...