Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גנבו לי גלגל!

dannyboy
שימו לב! השרשור הזה בן 7038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אחרי פגרה של כשלושה שבועות מהפורום- 10 ימי מילואים שבהם היה לי את הכבוד לפגוש את YUVK מהפורום, ואח"כ כשבוע בחו"ל- אני חוזר עם סיפור טרי ומעצבן.

אתמול, יום שבת בערב, אני יורד לרכב ומגלה שמישהו גנב לי גלגל! במקומו מונח גלגל אחר, גם הוא ל פיאסטה אבל עם חתך אחר משלי (שלי 145-80/12 וה"חדש" הוא 155-70/13), מיותר לציין שהצמיג מפונצ'ר. הרבה אין מה לעשות- ניגשתי למשטרה והגשתי תלונה. כן, אני יודע שלא יצא מזה כלום אבל רציתי שזה יהיה רשום איפשהו...

מס' אפשרויות עולות במוחי:

1. סיכסוך מלפני כחודש וחצי עם איזה ערס שכונתי ("חכה חכה מה אני יעשה לך" וכדומה...).

2. אחד מבעלי הפיאסטות באזור החליט שהגיע הזמן להחליף לצמיג חדש יותר.

3. מישהו עם פיאסטה שרצה למכור את האוטו והיה חסר לו צמיג רזרבי במצב טוב, ולא רצה להשקיע 200 ש"ח בהחלפת הצמיג הישן.

4. אם למישהו יש רעיון אחר הוא מוזמן להעלותו כאן.

את האפשרות הראשונה אני די פוסל כי הייתי מצפה מיצור כזה לנקב צמיגים ולא להתאמץ ולמצוא צמיג של פיאסטה אחר (מקס' להעלים לחלוטין את הצמיג).

האפשרות השניה הגיונית- אתמול בלילה בדקתי פיאסטה מוכרת בחניה של הבינין אבל לא ראיתי את הגלגל שלי, מה גם שהחתך של הצמיג הוא:135/13 כך שהפיאסטה הזו "נקייה" מבחינתי.

פיאסטה אחרת אני מחפש כך אפשרות 3 נראית לי ההגיונית ביותר.

מה דעתכם?

בכל אופן נכון לעכשיו אני מחפש ג'נט "12 לפיאסטה. כך שאם מישהו מכיר פירוקיה עם פיאסטה ישנה מתאימה או כל מקום אחר שיש לו ג'אנט מתאים. אשמח לשמוע על כך בהקדם, מאחר וכל עוד אין לי צמיג מתאים אני לא רוצה לקחת סיכון וליסוע ללא צמיג רזרבי.

תודה לכולם.

דני.

פיאסטה MK1 שנת 79 בשלבי שיפוץ ->[thread=41214]כאן[/thread]

מנוע:1L, ממוזגת+ תוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן דני! מתגעגע לבישול שלי?

אני צריך לציין שהגנב שלך מתחשב במיוחד. לשכן שלי גנבו גלגל אחורי מהאונו, אבל לא טרחו לשים אחר במקומו, אלא השאירו את האוטו באלכסון על התוף. השכן האסטרונאוט לא

שם לב לכך שהאוטו בזוית, נכנס ונסע - הוא עצר אחרי 10 מטר לבדור מה מקור

הרעש.

אני יודע איפה יש פיאסטה לחלקים - תחזור אלי בה"פ אם מעניין אותך.

יובל

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות היה שם ג'נט מתאים...

יש לי נוהג קבוע. אני עושה סיבוב סביב הרכב אחרי תקופה ארוכה שלא נסעתי בו. בעיקר כדי לבדוק אם יש נזילות כלשהן.

(שלחתי לך ה"פ).

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי (לחבר טוב) פיאסטה לחלקים ,איזה שנה אתה צריך?

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי (לחבר טוב) פיאסטה לחלקים ,איזה שנה אתה צריך?
החתך האמור: 145-80/12 היה קיים רק ב MK1- כלומר עד שנת 83.

שים לב, ישנם MK1 בעלי חתך 145/13, 155/13, 135/13. שלי ג'נט מיוחד בעל קוטר "12.

אם אתה מכיר מישהו עם ג'נט כזה, אשמח לשמוע על כך!

תודה.

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שתחפש במקביל אצל חבר'ה שיש להם חלקי חילוף למיני מיינור ,כי עד כמה שהבנתי גם למיני יש ג'אנט 12.
נכון, אבל זה לא אותו ג'אנט.

הנה הג'אנט המדובר:

Ford_Fiesta_Mk1_1.jpg

Ford_Fiesta_Mk1_2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כבר תשדרג את הפיאסטה שלך לג'נטים 13" (אפילו שזה יעלה לך מחדש גם צמיגים) ולא תצטרך כל פעם לחפש את הצמיגים 12" המיוחדים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כבר תשדרג את הפיאסטה שלך לג'נטים 13" (אפילו שזה יעלה לך מחדש גם צמיגים) ולא תצטרך כל פעם לחפש את הצמיגים 12" המיוחדים.
שים לב שהבעיה לא צמיגים! גנבו לי את כל הגלגל כולל הג'אנט!

אם וכאשר אני אשדרג ל "13 אני מניח שאני אשים ג'אנט סגסוגת- כרגע אני קצת קצר במזומנים, מה גם שיש לי זוג צמיגים יחסית חדשים (פחות משנה).

הבעיה עם צמיגים "12 זה שאין חברות טובות שמייצרות עבור חתך זה ואני נאלץ להסתפק בצמיגים "עממיים" יותר.

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...