Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות למנוסים שבנינו

kitt
שימו לב! השרשור הזה בן 7884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כידוע (או שלא) יש לי קונטסה 1300 שדורשת שיפוץ וTLC. כמה דברים שעוד אין לי רעיון איפה ניתן לסדר אותם אבל דורשים תיקון:

1. ידיות האחיזה לסגירת הדלתות מפוצצות, איפה ניתן לתקן אותן? האם רפד רכב מתעסק עם זה?

2. וקשור ל1, כל הפנים דורש שיפוץ כולל הסקאי על המושבים, הריפוד הפנימי של הגג ואפילו סכי השמש. האם מישהו מכיר רפד טוב שיעשה את העבודה?

3. הרכב משום מה צבוע באפור בוץ (נראה כמו גואש) עם ניצנים של הבורדו המקורי תחתיו, ועם הבורדו המקורי בצד הפנימי של הדלתות והרכב, האם יש סיכוי שהרכב יעבוד טסט עם הצבע הזה? (כמובן בשאיפה שהמנוע ישופץ לפני כן).

4. יש לרכב מגינים על הפגושים, רציתי לדעת איפה ניתן להשיג את הגומי שעל המגן....

תודה מראש לכולם :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו אני מכיר, עשיתי אצלו עבודה על האספאס שהיתה לי, באמת מקצוען ונחמד, והוא ברשימת האפשרויות, הבעיה היא שהוא קצת מאוד יקר. למרות שהוא די גבוה ברשימת האפשרויות, אני פשוט מחפש עוד כמה אפשרויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע קודם את האוטו. זה ייתן לך הרגשה טובה יותר, גם במפגשי מועדון החמש. בנתיים, אם אין לך כסף לריפוד כולל, קנה כיסויי בד טובים לכסאות ותתחיל לרפד רק את הלוח השעונים.יש לי צבע לא יקר ולא רע. שמו רפי מלכה והוא נמצא בתחנת דלק מול הכפר הירוק.

רפד טוב זה רפד יקר. אין הנחות במקצוע הזה. לכן כשאתה מבקש רפד טוב, אז רון קאר (לא מכיר אותו) או גסטון (מהוד השרון) הם כנראה טובים ויקרים.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה בני :)

בנתיים הבעיה הראשונה שלי היא שיפוץ המנוע ואחריו החזרת הרכב למצב נסיעה.....

בכל מקרה אני מעדיף לעשות את שאר העבודות (צבע וריפוד וכו') כשלרכב יש כבר טסט, פשוט לגרור אותו לכל מקום זה "קצת" יקר :D

בקשר לבלמים - להשיג משאבות/נעליים חדשים נראה לי קצת מופרח, האם משאבות/נעלי בילום משופצים טובים מספיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אישור שחייב להיות חתום על ידי מוסך מורשה. כך המוסך נוטל אחריות מקצועית על המעצורים.

ועצתי, על תחסכו בבטיחות ועל תחפשו קיצורי דרך...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהפוך הוא, אנילא רוצה לחסוך בבלמים, אבל מכמה בירורים שעשיתי לא נראה לי שאפשר למצוא לרכב הזה משאבות חדשות. לגבי נעלים, אני פחות פסימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז תוכל ללפרסם בדף המידע (הנקרא קלסיקון) בקשה למידע על משאבות.

חוצמיזה באתר של מועדון החמש (http://www.5club.org.il) יש לוח גם של חלקים ויש שם לפחות מודעה אחת של ספק לחלפים ישנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני אם כמה רפדי רכב בחיי גסטון רפד טוב אבל יקרן. לעומת זאת הרפד פנחס

מירושלים שעושה עבודה מדהימה במחירים סבירים. שעשה לי כמה שיחזורים ברמה של בית חרושת

סובלנות תמיד משתלמת.לכול התחלה יש סוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...