Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה מורכבת, נזק גוף, נזק רכב ותהיה בקשר לתביעת ביטוח

שימו לב! השרשור הזה בן 3115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 שבועות לערך, הייתי מעורב בתאונה. חציתי צומת לאחר עצירה מלאה וסיימתי את הצומת עם קטנוע שליחויות על הכביש, נזק לרכב שלי, לרוכב ולקטנוע שלי.

לאחר שעקבו אותי כ4 שעות עד להגעת בוחן ושלילה מנהלתית עד לשימוע מול קצין במרחב תל אביב, שם קבלתי את הרשיון חזרה לאחר שלוש דקות שיחה עם הקצין.

האם עלי לדווח לחברת הביטוח כנהג פוגע? נפגע? האם אני מסתכן בתביעה מצד הרוכב בהנחה שהוא לא הגיש תביעה נגדי? האם אני מסתכן בעירוב גורם נוסף שעלול לנסות לגרור אותי לביהמ"ש?

מצד עו"ד שלי נשלח מכתב לבקשת סגירת התיק. לא קבלתי בדואר כלום מחברת הביטוח עדיין, אז אני מניח שהרוכב לא הגיש תביעה) הבנתי בחצי שיחה שהוא היה מעורב בלא מעט תאונות ( כמו כן, הביטוח שלו הוא של הפול, שאין לי מושג מה זה אומר.

אני מקווה שהכל מפורט מספיק . אשמח להשלים פרטים חסרים

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עליך לדווח לחברת הביטוח את מה שהתרחש, הם כבר יחליטו אם פגעת או נפגעת. אם כבר יש עו"ד בתמונה, הייתי מערב אותו בכל שלב כולל הדיווח לחברת הביטוח.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגרם לך נזק גוף אתה מיידע את חברת הביטוח חובה שלך

נגרם לך נזק רכוש אתה מיידע את חברת הביטוח המקיף שלך וכמו כן מיידע אותם על האפשרות שהצד השני עלול לתבוע אותך על נזק הרכוש שגרמת לו.

הפול מבחינתך זו חברת הביטוח של הקטנוע שהיה מעורה בתאונה איתך.

איפוא היית 3 שבועות מבלי להודיע לחברת הביטוח שלך?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הייתי. הייתי טיפש ואמרתי לעצמי מחר. מחר נהיה 3 שבועות...

השיחה בוצעה. עכשיו שיעשו את שלהם

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...