Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע רנו קליאו: הנחה של 10,000 ש"ח על קליאו ידנית

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קבוצת קרסו מוטורס - יבואנית רנו בישראל, יוצאת במבצע ייחודי ואטרקטיבי על דגמי רנו קליאו, במסגרתו יוצע דגם הרנו קליאו 0.9 טורבו מתקדם גיר ידני, החל מ-74,990₪ במקום 84,990₪ - בהנחה של 10,000 ₪! המבצע יתקיים בין ה-13.10.15 ועד ה- 30.10.15.

רנו קליאו הינו רכב בקטגוריה, עם מנועי טורבו מתקדמים ועוצמתיים, המאפשרים נהיגה חווייתית ונוחה בשילוב אבזור מפנק ומערכות רכב מתקדמות.

כבר מספר שנים, נבחר רנו קליאו ע"י מגוון רחב של קהלים, הנהנים משילוב של עיצוב ונוחות אירופאית, לצד מערכות רכב מתקדמות וכעת גם במבצע אטרקטיבי.

המבצע יערך בין התאריכים: 30/10/15 - 13/10/15

*בכפוף לתקנון

בכל אולמות התצוגה של רנו ברחבי הארץ

מבצע רנו קליאו ב74.jpgמבצע רנו- קליאו ב7.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני לאורר מחירים של סיאט ופאביה, לדעת זה צריך להיות מחיר רשמי.

כמה עולה מנוע ה 1.2 הרגיל.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 1.2 ידני כרגע לא נמצא במלאי. מחליפו הינו ה0.9 טורבו ידני עם 90 כ"ס.

אשמח לספק מיגע נוסף לקהל הגולשים.

גילוי נאות:

אני מנהל אולם תצוגה של רנו פתח תקווה. רח' גזית 7, צומת סגולה.

טל': 03-7507185

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צהריים טובים,

עצרתי את כל מה שאני עושה ונכנסתי לראשונה לפורום מזה שנים רק כדי להגיב על הידיעה הזו.

חבר'ה - אני הייתי באולם רנו בשבוע שעבר - ה14 לחודש. למחרת - ה15 לחודש, התקשר אליי איש המכירות לשאול מה לגבי הזמנה. (התאריכים - כי המבצע כבר היה בתוקף). בשום שלב לא הוצע לי המבצע הזה.

זה נכון שבדקתי אפשרות לטרייד אין על המכונית שלי (קליאו 2012), אך לא הוצע לי המבצע האמור.

המבצע גם לא הוצע לי ללא טרייד אין:

כלומר - איש המכירות לא בא ואמר - שמע, אם תעשה טרייד אין, תקבל ככה ותשלם ככה, אם תמכור את הרכב לבד - תוכל לרכוש את הקליאו החדשה במחיר החדש. זה מה שעשו בכל אולם תצוגה אחר.

מה שכן נאמר זה - שברנו אני אקבל על הטרייד יותר מבכל אולם אחר, ואכן הוצע לי מחיר הקרוב למחירון של הקליאו שלי. עם זאת - שכחו לציין שזה רק ברכישת קליאו חדשה במחיר מלא (85,000), כאמור - אף אחד לא הציע את האלטרנטיבה (לך תמכור לבד, או טרייד אין מופחת - ותוכל לרכוש קליאו ב75).

התחושה שכן יצאתי איתה זה "ברנו אני מקבל יותר על המכונית שלי, אבל חבל שהקליאו החדשה עולה 85".

לא היה שום גילוי נאות - בהשוואה לכל חברה אחרת: לובינסקי (כנגד C1 הזולה), צ'מפיון (כנגד סקודה 1.2 חדשה, שהיתה גם במבצע בימי המכירות שבוע שעבר - ובה הוצע גם המבצע וגם טרייד-אין) ובמיוחד סמל"ת (כנגד הפנדה ועל אחת כמה וכמה כנגד ה500) - וכפועל יוצא של המבצע, בפועל רנו הציעו את הטרייד הכי נמוך על הקליאו שהם עצמם משווקים - שאפו על שימור המותג.

זאת - למרות שהאיש התרברב ש"אצלנו תקבל את הטרייד הכי גבוה".

אבהיר - הוא לא שיקר בשום שלב.

הוא פשוט שכח לציין שיש מבצע בתוקף.

שהטרייד הגבוה מוצע לי במקום המבצע.

זו פעם שניה שקרסו מציעים לי טרייד נמוך יותר מהמתחרות על הרכב שלהם עצמם -

זו פעם ראשונה שאיש מכירות מורח אותי בפרצוף, כאילו לא אמצא את המבצע בהמשך.

תגובתי למבצע, ולכן אני מפרסם אותה כאן -

במקומכם הייתי חושב טוב טוב לפני שאני רוכש מקרסו - באמת, זו התנהגות מכירתית מגעילה ומבזה, את המותג ואת הלקוחות.

הקליאו שיש לי היום זו הרנו האחרונה שארכוש.

----------------------

Peugeot 308
SW
1.2
T

:lol::twisted::lol:
!Family man

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדאצ'יה בכלל קיבלתי הצעות מגוחכות (38K לפני בדיקה כשהמחירון היה 45K, ואני לא מדבר על ניסאן שהציעו 34K כשהמחירון היה 48K).

פעם אחרונה שניסיתי ברנו (שקלתי לקנות את הקליאו המוגדשת הידנית), הציעו לי מחירון ומחיר מבצע (לפני שנה כמעט).

אבל אחרי נסיעת מבחן די התבאסתי מהרכב, רעשי רוח מעצבנים והנוחות פחות טובה מהדור שיש לך (שזה הרכב שהיה לי גם כן).

בסוף, קניתי פיאט 500. יותר מגניב, יותר ייחודי. לא שמתי לב לרעשי הרוחות המעצבנים שהיו בקליאו (לפחות בנסיעה הבינעירונית שעשיתי במסגרת נסיעת המבחן ובנסיעה שהרכב עבר מאשדוד לבאר שבע כשסופק לי לפני כשבוע וחצי).

על הקליאו קיבלתי מחיר 38K אחרי הבדיקה (מחירון 42K, בדיקה נקיה לחלוטין, למעט פנסים קדמיים דהויים פגומים ומצבר מקורי [שהבוחן אמר שהוא תקין לחלוטין ויכול להחזיק] ושפשוף פה או שם).

בהתחשב בעובדה שהרכב היה צריך לעבור טיפול עכשיו וטיפול עוד חצי של טיימינג (תודה למרווחי הטיפולים ההזויים של רנו שבגינם קיצרתי את המרווחים ל15 אלף ק"מ בשנה, שלרוב הגיעו תוך פחות משנה), יצא לי בסדר גמור.

וטוב שהתפטרו מהD4F, על הקליאו III הוא לא היה וואו, אבל על החדשה זה נראה סיוט, זמני התאוצה התארכו משמעותית והרכב כנראה היה מרגיש עגלה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא הגילוי הנאות שחסכו ממני.

אבל לא נורא - צעדתי בשמחה לסמל"ת וקיבלתי הצעה לא רעה בכלל על פיאט פנדה 1.2 (לדעתי זה אותו מנוע שיש לך), ולובינסקי שימחו את לבבי בהצעה סבירה על 108 ידנית.

----------------------

Peugeot 308
SW
1.2
T

:lol::twisted::lol:
!Family man

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לובינסקי הציעו לי הצעת טרייד אין מגוחכת כשהיה המבצע של ידיעות, ולא דאגו אפילו לנסיעת מבחן.

פיאט היחידים שמתאמצים למכור.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי דווקא נותנים מחירון על הפיגו 107,ובמידה ומגלים ליקויים עד אלף שקל זה עליהם.

גם כשהייתה לי פנדה וחשבתי על הקליאו הציעו לי מחירון בטרייד.

נסיעות מבחן לא היו אף פעם בעיות ב3 פעמים שהזמנתי כבר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

על הקליאו קיבלתי מחיר 38K אחרי הבדיקה (מחירון 42K, בדיקה נקיה לחלוטין, למעט פנסים קדמיים דהויים פגומים ומצבר מקורי [שהבוחן אמר שהוא תקין לחלוטין ויכול להחזיק] ושפשוף פה או שם).

.

אני מקווה שאתה מבין שה-38K שקיבלת הם כנגד 10K מיותרים ששילמת על הרכב בגלל הקנייה דרך היבואן. דה פקטו קיבלת 28K עבור הקליאו שלך. ככה הם מרוויחים את הכסף שלהם בטרייד אין - הם נתנו לך על הנייר מחירון מינוס 10% (שזה מה שאומר לוי יצחק) ובפועל קיבלת מחירון מינוס 33%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב אליהו, עברו כמעט חודשיים, אבל לענייננו - איך 10 אלף ש"ח?

איפה ראית פיאט 500 ידנית חדשה יד ראשונה (ולא, כל העסקות יד שניה 0 ק"מ שאתה מציע לא רלוונטיות עבורי שכן אני מעוניין להחליף רכב כל 3-5 שנים) ב60 אלף ש"ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...