Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה רומסטר (בנזין 2009 1600 סמ"ק) איבוד נוזל קירור - עדכון!

Limor Noy
שימו לב! השרשור הזה בן 3114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר טיולים הלוך ושוב במספר פעמים עקב איבוד מי קירור למקום לא ידוע הגעתי (מיואשת מאוד) למוסך רון (מזכרון יעקב!!) עשיתי את האקסטרה מייל הזה (קמתי ב4 בבוקר..) הרבה בזכות המלצות שקיבלתי בפורום הזה עליו כמומחה על לגרמניות וסקודות. אם כבר אז כבר...

כשהגעתי ישר טופלתי ע"י 3 אנשי שירות.. בינתיים לתקלת איבוד המים התווספה תקלת כרית בטיחות ...

לא חשבתי שיש קשר...

רון ואנשיו חיפשו לאן המים נעלמים ועל פניו לא מצאו משהו..מה שהרשים אותי היה שבכדי לשלול פליטה לתוך המנוע/פאקום ראש הם לא פירקו את כל המנוע ולא עשו את הבדיקת לחץ הפוך (כמו שהמוסכניק שהגעתי ממנו רצה לעשות) - פירקו רק את החלק העליון , הוציאו מספר בוכנות ..מילאו את מיכל העיבוי (שהוחלף ע"י המוסך הקודם למיכל סיני שהרס את הצמה ) וחיכו לראות אם יש שמן שצף כאשר הפעילו את המנוע.. גם זה נשלל. ככה השארתי את הרכב - עם המלצה של רון להחליף את המיכל העיבוי למיכל מקורי + צמה ואת התרמוסטט..

בהמשך היום התעדכנתי שנמצאה התקלה!:

הייתה לי נזילה של הרדיאטור חימום ששם יושב (איך לא?!) מחשב כריות האוויר...

הנ"ל נמצא צף במים ורודים עם קורוזיה..\

וזה מה ששילמתי:

מחשב כריות אוויר משומש 1000 ש"ח

מיכל עיבוי 316 ש"ח

מכסה מיכל עיבוי 217 ש"ח

נוזל קירור 94 ש"ח

סט מגבים בוש סיליקון 129 ש"ח

עבודה 702 ש"ח

סה"כ 2451 ש"ח

הוצאה אבל הבן אדם מקצועי... - למרות שלא פשוט (זכרון וכו') אני לא מתפתה יותר לעסקאות מפוקפקות...:evil:

תמונות שרון צילם:

IMG-20151011-WA0000.jpgIMG-20151011-WA0001.jpgIMG-20151011-WA0002.jpgIMG-20151011-WA0003.jpg

עריכה אחרונה על ידי Limor Noy
מעוניינת להוסיף תמונות שרון צילם
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שהמנורה דלקה או הייתה רשומה תקלה במחשב הרכב. במקרה הזה גם אם לא הייתה תקלה לא הייתי לוקח צ'אנס ומחליף את מחשב כריות האוויר מכיוון שהיה טבול בתוך נוזל קירור שחדר גם ל-PCB וכנראה גרם לקצר.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

התקלה ברכב הזה התבררה כנזילה של המקרן החימום בעוצמה נמוכה מאד

הנוזל נספג בשטיחים ולא נראה יוצא החוצה .

כמו כן בימים האחרונים, כך סיפרה הלקוחה ,נדלקה נורית כרית האויר .

כשחיבררנו סורק לראות את קוד התקלה התברר שהתקלה הינה במחשב עצמו .

זה דבר לא שכיח ברכב הזה ולכן חיפשנו במוסך את הקשר בין שני התקלות

ואכן הוא נמצא כמו שרואים בתמונות .

כשפרקנו את חיפויי הפלסטיק מסביב למחשב ,מצאנו אותו בתוך שלולית קטנה

של נוזל קרור .

לצערנו מאחר והדליפה נמשכת זמן רב הנוזל כבר הרס את המחשב וניקוי וייבוש שלו לא עזרו .

הוחלף גם מיכל העיבוי לאחד מקורי מאחר ובחיפוש התקלה במוסך אחר המיכל המקורי הוחלף במוצר

סיני ירוד שגרם לנזקים אחרים בצמת החוטים למשל של חיישן מפלס הנוזל .

תודה ללקוחה שעידכנה כאן את החברים .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון, תסביר לנו בבקשה איך ברכב יחסית חדש עם נסועה נמוכה ונוזל קירור מקורי מחליף החום מתחיל לנזול לאחר פרק זמן

יחסית קצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

איך אתה יודע שתמיד הוא טופל עם נוזל קרור מקורי ?

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע. אבל לפי הצבע נראה כמו נוזל קירור מקורי.

כמה עשה הרכב ?

האם זו תופעה נפוצה בדגם הרכב הזה שמחליף החום נוזל מוקדם מהצפוי (נניח פחות מ-100K) ?

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לבעל הרכב: האם לא הרגשת ריח מוזר בתא הנוסעים? הרי לנוזל קירור יש ריח....

לא הורגש ריח מוזר..

הרכב טופל רק בנוזל קירור אדום.. (קניתי אותו לפני שנתיים מליסינג.. גם אז אני מניחה שכך טופל)

לעיתים יש ריח מוזר שחולף..כמעט ולא השתמשתי בחימום הרכב (בחורף) נסיעותיי בדר"כ קצרות

אכן מאוד מבועסת על ההוצאות והסאגה (שמקווה שהסתיימה) בפרט שקניתי את הרכב כי נמאס לי לבלות במוסכים...לא בטוחה שבעתיד אחזור לגרמניות/בני דודים שלהם (=סקודה)..אולי באמת הכי טוב יפניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע. אבל לפי הצבע נראה כמו נוזל קירור מקורי.

כמה עשה הרכב ?

האם זו תופעה נפוצה בדגם הרכב הזה שמחליף החום נוזל מוקדם מהצפוי (נניח פחות מ-100K) ?

109300 ק"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...