Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעייה במערכת ההגה החשמלית בסובארו אאוטבק 2014 (נזק לרכב שכור בחו"ל)

galko10
שימו לב! השרשור הזה בן 3117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חזרתי מנסיעה בחו"ל בה שכרתי רכב.

קיבלתי מהם מייל שמערכת ההגה החשמלית ברכב התקלקלה.

אני לא מבינה ברכבים ולכן אני מצרפת תמונות של התקלה (סובארו אאוטבק 2014).

ממה לדעתכם זה נגרם (הם טוענים שזה נוצר כתוצאה ממים)? כמה תיקון כזה אמור לעלות?

תודה!

YFP20 005.jpg

YFP20 003.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכרתי הרבה רכבים בחול בכמה ארצות ובכמה חברות,מעולם לא חשבתי שאחרי שהרכב הוחזר וקיבלתי מסמך שמאשר החזרתו בשלום יש לחברת השכרה איזה שהוא קייס לפנות אלי על משהו.

לדעתי קודם כל פני לנציג חב ההשכרה בארץ עם המייל של החברה בחול ושלא ינפנפו בתירוץ שאנחנו רק מתווכים,הם המקום שקיבל כסף.

על פי הנהוג בעולם כולו,ברגע שהרכב הוחזר לנציג אין לך שום אחריות עליו למעט דוחות תנועה וחניה.

לגבי מקומות בהם הביטוח הוא ללא השתתפות עצמית ואין נציג (כמו בארהב)אולי שם יש בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עשית עם הרכב?

שימוש סביר או שטח קשה??

אולי מישהו אחר הרס אותו אחריך??

שום דבר קשוח. נהיגת שטח בכבישי שטח סלולים (gravel) ובעיקר נהיגה בכבישים. (כלול בביטוח). הם טוענים שזה נוצר ממים. האם זה הגיוני? לא חצינו נחלים שיכולים לסכן, רק זרמים קלים שנוצרו מגשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית היא שלא היה להם נציג בשדה התעופה ולכן החזרנו מפתח (זה נוהל יחסית נפוץ שם). מדובר בחברת השכרה קטנה.

כאמור הרכב עבד היטב, ואף עשה ביום האחרון שלנו שם כ400 ק"מ.

עשינו ביטוח מלא (עלה לא מעט, מבטחים שם תאונות ואפילו סערות חול), אך לא ניתן לבטח הכל באיסלנד ולכן הם טוענים שהנזק באוטו נגרם באחד המצבים הללו. זה דיי אבסורדי כי באמת דאגנו לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסים עליכם שיטת מצליח. התמונות ששלחו לך לא אמורות לרגש אותך.

ברגע שהחזרת מפתח, וקיבלת טופס החזרת רכב, אין להם שום יכולת לעשות כלום, חוץ מלנפנף בתמונות שמראות רכב עם חלק מפורק.

ג'ובני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע בוודאות שאתה האחרון שעשה שימוש ברכב? יכול להיות שרכב ננהג ע"י 10 אנשים מהרגע שהחזרת אותו ועד ששמו לב לתקלה. ברגע ששוחררת לדרכך אפילו הנהג שלקח את הרכב לשטיפה או העלה אותו על הליפט היה יכול לגרום לנזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בעיה להתנהל מול חברה קטנה בעיקר שיש לה כרטיס אשראי והרשאה לחיוב על נזקים שחתמת עליה. אני מניח שהם יחייבו את כרטיס האשראי גם אם תתנגדי, חברת כרטיסי האשראי היא לא צד ולא יכולה למנוע את החיוב. לבית משפט באיסלנד לא תגיעי, כך שכל שנותר לך הוא להתדיין עם הסכום ולהבא להחזיר את הרכב לנציג ו/או לשכור מחברה גדולה ומוכרת

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברת האשראי דווקא כן צד. משמעות מה שאתה אומר, שכל אחד שיש ברשותו מספר כרטיס האשראי שלי, יכול פשוט לתחוב את ידו לכיסי, ולקחת כמה שיחפוץ?

לא בא בחשבון. לדוגמא, אחת מחברות התקשורת בישראל החליטה שנכון לגבות ממני כמה מאות על שירות שלא קיבלתי.

או במקרה נוסף, תרומה שנתתי ל ארגון רפואי גבו לי לא פחות מ- פי עשר ממה שביקשתי לתרום. כמובן שלאלתר החיוב בוטל, ולאחר בירור מול אותו הארגון, שעשתה חברת האשראי שלי.

לא לוותר. אם את יודעת שאת לא גרמת לנזק, אל תכנעי ללחצים.

ג'ובני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא חתמה בחוזה השכירות על סעיף בו היא מאפשרת לחברת ההשכרה לגבות סכום עד תקרה מסויימת עבור נזקים.

חברת ההשכרה תטען לנזקים ולכן אין מניעה לחיוב.

אני אשמח לגלות שאני טועה... אבל אני חושש שלא ניתן למנוע מהם לגבות את הכסף.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החזרת הרכב לא הייתה לידי נציג אלא בשיטת השארת מפתח בתיבה אז יש בעיה.

גם אם את לא גרמת לנזק אין לך שום מסמך שמישהו קיבל ממך את הרכב תקין.

וכמובן שבחוזה באותיות הקטנות יש סעיף שמאפשר לחברת ההשכרה לגבות סכום של השתתפות עצמית.

בעיה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תחסמי את הכרטיס שמסרת להם לצורך השכרת הרכב.

תנסי לזכור מה היה הקילומטרז' של הרכב, וכמה הוא עשה היום, ומתי נכנס לטיפול במוסך.

יש הבדל אם הרכב בגיע למוסך יום אחרי שהחזרת אותו או כעבור כמה ימים.

מה עם הביטוח? אמרת שזה כולל נהיגת שטח?

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...