Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

על מכוניות פטורות ממס....

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 7869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במדינת היהודים רעש מהומה....

הערס המצוי בחוק פרצה מצא...

מספרר תצפיות מהימים האחרונים:

1) מרצדס S קלאס...ח-ד-ש-ה!!! בצבע לבן בחוץ, בז' בפנים...ושלט צהוב למעלה!! מונית!! S קלאס חדשה! מונית.... בפנים ישבו שלוש אנשים בחליפות כולל הנהג...

נהג מונית בחליפה? חזון אחרית הימים?!

ד"א האוטו היה כ"כ שקט, אני בכלל לא בטוח שהוא דיזל...

2) גולף שחורה, ג'אטים, פנסים מושחרים, ומדבקה של בוקס מערכות... הנהג חגור, זה שלידו לא חגור, וגם זה במושב האחורי לא חגור.....האא כן, על האוטו הייתה מודבקת גם מדבקת "ל" מינימלית כזאת.... (אין להן גודל מינמום?!)

3) רכב נכה - יגואר XJ8....

שאלה מתבקשת:

למה לא מקבילים את ההנחה במיסים לדגמים מסויימים? לר ייתכן שנהג מונית יקנה S קלאס ויחסוך מאות אלפים במיסים...

לא ייתכן שמי שידו משגת לקנות יגואר יקנה אותה ללא מיסים בטענה שהוא נכה...(בטח נכה בקומבינה, כי הנהג הלך יפה מאוד....)

ובקשר לגולף?! מזה? החברה מרידניג התחילו ללמד נהיגה? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיסים מופרכים (שעוד אפשר להצדיק אותם איכשהוא) מזמינים קומבינות מתוחכמות (שאין שום דרך להצדיק אותן). את ה-S קלאס ההיא (320 דיזל) ראיתי בת"א (חונה על המדרכה, אלא מה?). היא הייתה ברמת הגימור המפוארת ביותר וממש לא נראתה כמו מונית...

לא חסרים רכבי נכה, החונים במקום של נכה עם נהג שמסוגל לגמור על מוריס גרין בריצת 100 מ' (נו טוב, במצב הנוכחי של גרין זה לא ממש חוכמה).

ולמה בעבר רכבי שטח קיבלו פטור ממע"מ?

לא חסרות קומבינות במדינה הזאת. זה לא שהמדינה בזבל (יש לנו ארץ נהדרת וגו') זה שלא חסרים פה בני-ז&$^#

אם הייתי מולטי-מליונר הייתי קונה:

ב.מ.וו. M5 ליום-יום, בגלל ההנאה

בנטלי Azure לסופי-שבוע, בגלל הגריל

ומיורה שהייתי שומר במוסך ומקריב לה קורבנות כל לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכה, למיטב ידיעתי, מקבל פטור ממסים עד גבול מסוים.

אם הוא לא קונה לנטיס אלא יגואר - ההפרש עליו.

תקנו אותי אם אני טועה.

איתן.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי גם כך, עם כל הקומבינות והפירצות ומי יודע מה לא,

תמיד יימצא ה"קומץ" ששותק, קונה רכב במאות אחוזי מס,

משלם מיסים כחוק, עושה מילואים (ושירות צבאי בכלל), לא עוקף

בתור בבנק ולא חותך משול הדרך...

הרי תמיד נהיה פרייארים. :mad:

מה יש לעשות? כולנו יהודים וכ"כ נחמדים וכל הבבל"ת הזה...

כמו שמישהו שאני מעריך את דעותיו נוהג להגיד: "שתהיה לנו שנה שונה" ! :?

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רגיל לראות הרבה דברים בסגנון אבל היום זה עבר כל גבול...

נוסע על כביש החוף לכיוון צפון ומתכנן לרדת במחלף קיסריה, כחצי ק"מ לפני המחלף אני בנתיב הימני קולט בימר סדרה 5 לבנה עם חלונות שחורים בגוון סגלגל (?!) טסה לה על מהירות שלילה, עוקפת אותי ועוד כמה עשרות מכוניות , ופתאום, ללא כל התרעה מוקדמת חותכת ימינה כאילו הנהג הוא טיף נידל בנורדשלייף על סטרואידים, לפחות היא אותתה באמצע המעבר בין הנתיבים... אח"כ אני יורד אחריה איזה סיבוב קליל בירידה מהמחלף ומזהה פקק לא גדול (היתה בטח איזה הופעה של שלמה ארצי בתאטרון הרומי), הפקק אגב על צד שמאלי של מזלג... מה עושה אדון בימר לבנה-חלונות סגולים שלנו? כמובן... הופך את הבימר לאימפרזה WRC ראלי וחותך מימין דרך הכורכר שלצד המחלף! בדרך עובר כמובן את כ-ל הפקק... ואז מגיע הרגע ללחוץ ברקס... ומי שלא ראה איך מערכת ABS מתנהגת על עפר לא ראה נהג מפוחד באמת מעולם...

פאקינג בא לי להגיד חבל שהוא בכלל הספיק לעצור!!!

מה בכלל אפשר לעשות עם כאלה?

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי הטמבל שקונה מרצדס S ושם עליה כובע טמבל צהוב.

הייתם רוצים לנסוע ברכב פאר עם כל הפאסון, ושזקנות עם סלים ינפנפו לכם ליד השוק שתקחו אותם הביתה... :p

לא שווה את ההשפלה. וחוץ מזה עם רשיון מונית יש הקלות עם חגורת בטיחות וכאלה אבל יש כל מני תקנות מסריחות - הנהג חייב לנהוג בלי מזגן עם יד מחוץ לחלון, אסור לאותת, חייבים לעשן באוטו, והחמור מכל - כריתת אונה קדמית במוח.

לסיכום - לא שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...