Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים לפורד קוגה במחיר שפוי לאחר שניזוקו

erezqwerty
שימו לב! השרשור הזה בן 3099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

במקום העבודה של אבי התקינו מערכת חניה דו-קומתית - רכב נכנס לחניה ומועלה על מעלית, כך שרכב נוסף יוכל לחנות מתחתיו. לאחר יום עבודה אבא שלי שם לב כי 2 הצמיגים הקדמיים מנוקבים, ונגרם נזק לחישוקים. רואים בבירור כי הנזק נגרם ממנגנון מכני כלשהוא, במקרה הזה מנגנון החניה.

הרכב הוא פורד קוגה, צמיג 235/45R חישוקים ''19. במוסך מורשה (ירושלים) נקבו במחיר של 3000 ללא מע"מ (קונטיננטל, אאל"ט מדובר על מחיר לצמיג אחד, כלומר כ-6k סה"כ). במוסך אחר שאבי מכיר, הציעו כ-1400 לצמיג כולל מע"מ.

מלבד להוציא את העצבים על מקום העבודה ולדרוש שיקחו אחריות/ישלמו את ההוצאה/כל דבר אחר, אשמח לדעת:

2. מהו מחיר סביר עבור צמיג כזה? איפה אפשר לרכוש בירושלים? מוכן להתפשר על המותג, לא על המידות.

1. לידע כללי, עד כמה מסוכן לנסוע עם הצמיג במצב הזה (מצורפת תמונה)? הנזק לא נראה סימפטי בכלל.

IMG_7986.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר שהמוסך השני הציע הגיוני - 1400 ש"ח.

אמנם לא מצאתי את הדגם ביד 2 צמיגים, אבל הצמיגים האחרים מחברות מובילות עולות סביב הסכום הזה.

http://tires.yad2.co.il/compare?diameter=10&aspectRatio=11&width=21

קונטי ספורט קונטקט צמיג יחסית יקר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רושם ש-1400 ש"ח זה הכי נמוך שבו תמצאו צמיג זהה.

יש מיעוט צמיגים באופן כללי (לא רק בארץ) במידה הזו ובקודי העומס והמהירות הנדרשים בחוק, 99V אם איני טועה.

ביד2צמיגים יש רק 2 צמיגים רלוונטים (מישלין PS3 ופירלי סקורפיון זירו) -

http://tires.yad2.co.il/compare?diameter=10&aspectRatio=11&width=21&area=100

בטיירפלוס ראיתי ב-1600 ש"ח -

http://www.tireplus.co.il/Pages/ProductPage.aspx?ID=264535&ItemType=1&Quantity=1&QueryToGoBack=%2fPages%2fTires%2fTireBySize.aspx%3fCurrentTireSize%3d%7b%22ID%22%3a0%2c%22Width%22%3a235%2c%22Ratio%22%3a45%2c%22Diameter%22%3a19%2c%22Value%22%3a%22235%2f45%2f19%22%2c%22TirePlacePosition%22%3a0%2c%22IsRecommended%22%3afalse%7d%26PageStateQuery%3d%7b%22ManufacterID%22%3a0%2c%22SpeedRaiting%22%3a0%2c%22PageIndex%22%3a0%2c%22OrderBy%22%3a1%2c%22Quantity%22%3a0%7d

אפשר לראות בבירור את שלד הצמיג - מצב בהחלט עתיר סיכון.

האם אין גלגל רזרבי (מלא/קטן) כדי להחליף לפחות אחד מהם ואז להתנייד בזהירות מירבית לצמיגיה?

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על אייל נאסה בתלפיות המחיר אצלו יהיה כנראה יותר שפוי

לא הייתי נוסע עם הצמיגים בכלל זה נראה כאילו זה ניקב להם את הדופן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

lior - המחיר של 1400 הוא מאייל נאסה. הצמיגים ממש נראים כאילו מה שנשאר מהם זאת שכבה דקה בלבד.

Tom - יש גלגל רזרבי קטן. לא יודע מה עדיף, לנסוע ככה או להחליף אחד מהם (יכול ליצור חוסר איזון ולחץ יתר על הגלגל השני)

באמת מסקרן אותי, למה הצמיגים כ"כ יקרים? אני רגיל למחירי צמיגים של בין 200 (צמיד סיני זול) לבין 400 (מותג מוביל). האם החיישנים למיניהם שיש ברכבים האלה הם חלק מהצמיג, או שמא חלק מהמרכב שמחוץ לצמיג?

המוסך המורשה טען שיש להרכיב את אותם הצמיגים בדיוק, מישהו יכול לאשר? תקנו אותי אם אני טועה אבל אני מניח שכל עוד המידה היא אותה מידה, אפשר לבחור מותגים ודגמים אחרים.

עריכה אחרונה על ידי erezqwerty
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירי הצמיגים מושפעים בעיקר מביקוש והיצע. בנוסף לכך מדובר בצמיגים גדולים ובחתך נמוך יחסית מה שמייקר את תהליך הייצור שלהם. החיישנים אינם חלק מהצמיג.

המוסך צודק - ברכב 4x4 חשוב לשמור על כך שכל הצמיגים בעלי אותם המאפיינים ושחיקה דומה. אם הצמיגים כבר שחוקים יש צורך להחליף את ארבעתם.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לנסוע כך או עם החלפת אחד מהגלגלים, זה בכל מקרה צריך להיות בגדר "Limp Mode". נסיעה איטית מהמותר ובטח לא לצאת מסביבה עירונית. האלטרנטיבה לכך, היא פירוק הגלגלים הפגועים ולקיחתם עם רכב אחר למקום התיקון.

ענין המחיר הוזכר כבר, אבל רק "שתהיה רגוע", גם באירופה צמיג כזה של קונטיננטל עולה סביב שווה ערך ל-1000 ש"ח.

אם אכן מדובר ברכב עם הנעה כפולה (4X4), המוסך צודק בעקרון וכל ארבעת הגלגלים צריכים להיות תואמים על מנת להפחית לחצים ממערכת ההנעה והדיפרנציאלים. זה גם אמור להיות רשום בספר הרכב.

אם ההנעה היא רגילה, די בצמיגים זהים על אותו הסרן.

מאחר והמחיר של הקונטיננטל אינו רחוק אם בכלל משאר האפשרויות שעומדים לרשותך, אין שום סיבה לא לרכוש בדיוק כאלו.

וכמובן להמשיך לפעול כדי לקבל פיצוי ממקום העבודה/החניון במידה ואכן האחריות עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה רגיל לצמיגים במידות של מאזדה לאנטיס. קנית רכב יקר עם גלגלים גדולים, יש שם יותר גומי, וטכנולוגיה מורכבת יותר - ולכן הצמיג עולה יותר.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...