Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לבעלי bsa m20

haimy12
שימו לב! השרשור הזה בן 7031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך אני עושה כיוון הצתה

לכמה צריכה הפלטינה להפתח

איך אני בודק אם המגנטו תקין

מה עושים אם יש בק פיירים

מי שיודע מיכן אפשר לקנות תפוחים לסירה שבאים מיכוון האופנוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיים,

היות ואתה מתעקש להתעלם מבקשותי לשלוח לי הדוא"ל שלך, תצטרך לנסות להסתדר. פעמיים בקשתי ממך, על מנת לשלוח לך החומר המתאים - אבל אתה בשלך.

לא מבין אותך.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני עושה כיוון הצתה אשלח לך חומר ברגע שאצלי המחשב יסתדר. קובץ ZIP.

לכמה צריכה הפלטינה להפתח כנ"ל - אשלח הנתונים.

איך אני בודק אם המגנטו תקין הכי טוב לשלוח אותו לבדיקה. יש לי כתובת של מומחה, אם תרצה.

מה עושים אם יש בק פיירים 1. מטפלים בכול הנ"ל (נושא ההצתה).

2. בדוק שאטם הראש לא בולט או "מציץ" לתוך חלל תא השריפה. דבר שקורה לפעמים אחרי פתיחת וסגירת הראש בצורה לא מקצועית; האטם מעמעם ואז מתפקד בתור מצת לתערובת - לפני שהמצת המקורי מספיק להצית אותה.

מי שיודע מיכן אפשר לקנות תפוחים לסירה שבאים מיכוון האופנוע אין לי מושג. הייתי מתחיל אצל היצרן, וולקוביץ, ברח' "אבולעפיה" פינת "רבנו חננאל". אפשר גם ללכת עם דוגמא לחרט שייצר כאלה. שים לב לסוג המתכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חיים, היות ואתה כותב ללא סימני פיסוק, קשה להבין: האם אתה מתכוון לשאול אם כדאי להרכיב ראש אלומיניום? התשובה היא בהחלט כן, הוא יקרר טוב יותר את המנוע המסכן. כדאי לפני ההרכבה לבצע השחזת ראש אם צריך ולהכניס תותב ברזל במקום התבריג הקיים (למצת): יש לכריכות האלומיניום בפתח המצת נטיה להתפגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...