Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמירה על תקינות מנוע דיזל , סקודה אוקטביה 1.9 TDI 2008

tomy669
שימו לב! השרשור הזה בן 3110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתור אחד שקנה רכב ראשון עם מנוע דיזל, הייתי שמח אם תוכלו לתת עצות וטיפים כיצד לשמור על מנוע דיזל תקין ושיזכה לאריכות ימים. איזה דברים כדאי לעשות בשיגרה ודברים יזומים, שמנים מומלצים, תוספים, בדיקות, טיפולים מיוחדים. כמו כן באיזה תחנות מומלץ לתדלק ואיזה סולר נמצא הכי טוב לשימוש מנועי דיזל? תודה!

עריכה אחרונה על ידי tomy669
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היי, בתור אחד שנוסע רק על דיזל כמעט, אני יכול לתת לך טיפים קטנים.

1 לחכות בהנעה שהמנורה של סלילי החימום תכבה.

2 אחרי שאתה מניע את הרכב, לחכות 2-4 דקות לפני תחילת נסיעה.

3 לבדוק החלפות וביצוע החלפת פילטר סולר.

לגבי עניין התדלוקים, אתה צריך לחפש את התחנה שהרכב מגיב אליה הכי טוב, זאת אומרת, חיסכון מקסימלי בדלק, ריח לוואי, רעש מנוע, וכוח של האוטו.

איזה רכב מדובר? ומאיזה אזור אתה?

כמובן שלטפל בשמנים איכותיים עם תקנים, ופילטר שמן וסולר איכותי.

עריכה אחרונה על ידי ron_man

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חבר כנופייה יקר. אני מתכנן לעשות טיפול יישור קו בקרוב ואשמח לרשימה של דברים שכדאי לבדוק ולהחליף. מדובר באוקטביה 08 מנוע 1.9 tdi עם גיר dsg 6 שגמעה 160 ק"מ. אני מירושלים. איזה שמנים למנוע ולגיר אתה ממליץ לשים אשמח רק חברות טובות ואיכות גבוהה.

מה כוונתך לריח לוואי וכוח, איך משווים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

תן לי קוד מנוע ואכתוב לך בדיוק מה אתה צריך+קישור למוצרים.

כמו כן כבר שלחתי לך בעבר הודעות עם הטלפון שלי, אמרת שתחזור לא חזרת.:|

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחכות בהנעה, לחכות בכיבוי.

לתדלק בתחנות שהסולר בהן לא מהול.

לא לרדת מרבע מיכל(משקעים הורסים משאבות).

וטיפולים בזמן ובשמנים בתקן המתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חבר כנופייה יקר. אני מתכנן לעשות טיפול יישור קו בקרוב ואשמח לרשימה של דברים שכדאי לבדוק ולהחליף. מדובר באוקטביה 08 מנוע 1.9 tdi עם גיר dsg 6 שגמעה 160 ק"מ. אני מירושלים. איזה שמנים למנוע ולגיר אתה ממליץ לשים אשמח רק חברות טובות ואיכות גבוהה.

מה כוונתך לריח לוואי וכוח, איך משווים?

לגבי שמן, אני משתמש ב castrol edge 5w40 turbo disel.

יקר קצת אבל שווה, פילטרים אין יותר מדי משחק, או מקורי או Mann. לגבי הריח והכוח, אתה פשוט תרגיש את זה בכל תדלוק שתבצע בתחנה שאכיות הדלק בה שונה, לרעה ולטובה. השילוב של המנוע וגיר הזה פשוט מעולה! גיר אמין מאוד ומנוע עוד יותר אמין, רק תשים לב שהשתמשו במים אדומים איכותים, אם אתה לא בטוח לבצע החלפה מים איכותים.

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שאתה מניע את הרכב, לחכות 2-4 דקות לפני תחילת נסיעה.

מאיפה הבאת את זה?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם דיסקו, שמחכים ב-N כמה דקות הבלאי יותר גבוה מאשר שיתחמם הרכב בנסיעה מתונה.

זה בסדר לחכות כמה שניות שכוללות, לשים את הטלפון על שקט, חגורה, לשים מוזיקה ולצאת לדרך, בנסיעה מתונה.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת בדיזל להישאר על p או n גורם לבלאי מואץ? חשבתי שלהפך, הרי נהגי מוניות אף פעם לא סוגרים מנוע. ועכשיו לשאלה, המתנה של כ10 דקות לכבות מנוע או להשאיר דולק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אין צורך במתנה לפני נסיעה, תדלוק רבע מיכל וכו'.

2. בסיום נסיעה מאומצת אפשר להמתין 30-40 שניות לפני כיבוי.

3. להשתמש בשמן מנוע בתקן המומלץ על ידי היצרן ולא בשום דבר אחר + החלפה בזמן.

4. מסנן סולר מקורי + החלפה בזמן.

5. מסנן אוויר מקורי + החלפה בזמן.

6. אפשרי פעם ב 20-30 אלף ק"מ להשתמש בתוסף ניקוי אינז'קטורים לזיזל. זה בערבון מוגבל, אם יש לך מנוע עם מערכת PD (מזרק/משאבה) - לא יודע איך היא מגיבה לתוספים.

בהמתנה של 10 דקות לדומם מנוע כמובן, אלא אם כן בילתי אפשרי לשבת באוטו ללא מזגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

תן לי קוד מנוע ואכתוב לך בדיוק מה אתה צריך+קישור למוצרים.

כמו כן כבר שלחתי לך בעבר הודעות עם הטלפון שלי, אמרת שתחזור לא חזרת.:|

היי רועי איש יקר, לא שכחתי ממך! אני מחפש זמן פנוי לבצע יחד את הטיפול לרכב. אתקשר כשאמצא זמן וזה יהיה בקרוב.

אגב, איפה מופיע הקוד מנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אשמח לקוד מנוע של הרכב (מפויע ברשיון) ככה שאני אתן לך את הפרטים שתצטרך+קישורים לחלפים.

אני אעלה אותם לפה ככה עוד אנשים יוכלו להנות מהמידע.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אשמח לקוד מנוע של הרכב (מפויע ברשיון) ככה שאני אתן לך את הפרטים שתצטרך+קישורים לחלפים.

אני אעלה אותם לפה ככה עוד אנשים יוכלו להנות מהמידע.

קוד- 0676-0872 יכול להיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...