Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עם פוזה עד 15k במקום מיצובישי כאריזמה (נערכה כותרת ללא תוכן)

A900
שימו לב! השרשור הזה בן 3132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני בן 28 ויש נוסע מעט בערך כ3000-5000 ק"מ ולא יוצא מגוש דן

בקיצור עד עכשיו היה לי רכב אספנות (פיאט 131 ידנית עם 135 אלף ק"מ) היה ברשותי 8 שנים ולצערי נאלצתי למכור אותו ובנתיים קניתי מיצובישי כריזמה1998 ב1000 שקל מקרובת משפחה שהפסיקה לנהוג, כמובן אוטוטמט לצערי, הרכב עם 125,000 ק"מ,מפנים מקורי ןבמצב מעולה ונקי, הרכב בצבע כסוף (אני לא אוהב את הצבע הזה) והוא דיי דהוי + לא לו חסר שריטות + טמבון קדמי שבור+מכסה מנוע דורש החלפה+צמיגים רצוי להחליף וחסר טסות (אני אוהב רק מקוריות)+מזגן חלש צריך כנראה לשים גז.

אני אציין שהרכב מאוד נוח לי, מנפק, חלקים זולים, אומנם אוכל קצת דלק אבל יאללה כפרה על הדלק אבל אני לא אוהב את הצבע וגם הצורה של הרכב לא הכי יפה (אני אוהב יותר צרפתיות ואיטלקיות)

בקיצור אני מאוד האם כדאי להשקיע ברכב הזה? או להחליף לרכב אחר עם קצת פוזה עד 15 אלף כמו פיג'ו 406 או 407 ST אני אחפש בסבלנות יד 1\2 מזקן ועם ק"מ דומה (אני ממש אוהב את הצורה של ה 406) וגם כן זה יהיה רק אוטומט כי זה מה יש בארץ

או אולי ללכת על רכב קטן עם קצת פוזה

כמו אסטרה 1600 ידנית או 1800 אוטומט

אלפא 147 1600 רק ידנית (סיפור למצוא אחת שמורה)

או C4 קופה או 307 קופה אוטומט\ידנית מה שיהיה.

התקציב הוא 15 אלף וניתן לחרוג אם יש משהו שווה, שיהיה אחזקה סבירה, צריכת דלק לא מחפש את החסכוני אבל סביר, אם תיהיה כמו הכריזמה זה בסדר אפשר לעמוד בזה, חשוב שיהיה רכב נוח שנעים רכב שנעים להיכנס אליו ואני מעדיף רכב נמוך יחסית.

עריכה אחרונה על ידי A900

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...