Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסלולי רכיבה בישראל, לאן ?

r929
שימו לב! השרשור הזה בן 7040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה ,אני קורא בערך כל יומיים על פתיחת /תיכנון מסלול חדש, האם ידוע למישהו כמה מסלולים מתוכננים ?

פשוט מוזר לי, אני גר בעיר עם 9 מליון תושבים ופרברים עם עוד 5 מליון אנשים, בשיקגו רבתי ישנם 1.5 מסלולי רכיבה, 1 אובלי ו1 בבניה ישנם עוד 2 מסלולים במרחק של 3-4 שעות נסיעה שמוסיפים כבר את אוכלוסית ויסקונסין.

כמה מסלולים אתם חושבים שצריכים למדינה בגודל של מדינת ישראל ?

האם זה עוד שוק שהולך להרס ע"י העסקנים שמנסים ל"דפוק את הקופה " ובסוף ישאר מסלולים נטושים ובלתי מתוחזקים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ...זכור שבישראל זה הכל דיבורים....פרויקטים יומרנייים..פילים לבנים לרוב.

מקסימום יהיה פה חצי מסלול..שמבחינת סדר גודל לנו הוא יראה כמסלול מקצועי.

ובנוגע לנטישה..שינטשו..שישאירו אותם לא מתוחזקים..גם ככה זה משמש את הרוכבים כיום (סופר מוטו)..

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ...זכור שבישראל זה הכל דיבורים....פרויקטים יומרנייים..פילים לבנים לרוב.

מקסימום יהיה פה חצי מסלול..שמבחינת סדר גודל לנו הוא יראה כמסלול מקצועי.

ובנוגע לנטישה..שינטשו..שישאירו אותם לא מתוחזקים..גם ככה זה משמש את הרוכבים כיום (סופר מוטו)..

בדיוק לזה התכוונתי, כמה פילים לבנים צריכים כדי להקים קרקס ?

ולגבי הסופרמוטו, זה לא מדויק, כדי ל"התחרות" זקוקים למסלול מתוחזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק לזה התכוונתי, כמה פילים לבנים צריכים כדי להקים קרקס ?

ולגבי הסופרמוטו, זה לא מדויק, כדי ל"התחרות" זקוקים למסלול מתוחזק.

לגבי הסופר מוטו...(במידה ואנחנו לא מדברים על משהו מקצועי..אלא חובבני)..גם חניון של הום סנטר יספיק...

נו..נקווה שהפיל הלבן הזה יהיה שונה מחבריו..

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד שחושב שהוא יזם ורואה את התנופה המוטורית בארץ, חושב שהוא יכול ללכת להקים מסלול.

לאנשים אין מושג על איזו השקעה מדובר (הרבה הרבה מיליונים), שלא להזכיר את כמות ואיכות הידע לבניית מסלול טוב...

אז בסדר...שידברו. עד שמשהו יזוז פה הרי כולנו כבר נהיה עם שיער לבן :? (חוץ מהנשיא, יש לי הרגשה שהוא כמו גוסט-ריידר, בן אלמוות :lol: )

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבטוח...אני הראשון שיפתח "סוכנות נערות מטריה"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה ,אני קורא בערך כל יומיים על פתיחת /תיכנון מסלול חדש, האם ידוע למישהו כמה מסלולים מתוכננים ?

פשוט מוזר לי, אני גר בעיר עם 9 מליון תושבים ופרברים עם עוד 5 מליון אנשים, בשיקגו רבתי ישנם 1.5 מסלולי רכיבה, 1 אובלי ו1 בבניה ישנם עוד 2 מסלולים במרחק של 3-4 שעות נסיעה שמוסיפים כבר את אוכלוסית ויסקונסין.

כמה מסלולים אתם חושבים שצריכים למדינה בגודל של מדינת ישראל ?

האם זה עוד שוק שהולך להרס ע"י העסקנים שמנסים ל"דפוק את הקופה " ובסוף ישאר מסלולים נטושים ובלתי מתוחזקים ?

ברווזים ברווזים.

הרבה ברווזים עיתונאים.

יש בארץ כמה מיזמים שהמעורבים בהם נראים רציניים למדי. אחד מהם אפילו התחילו לבנות, אך למיטב ידיעתי הוא נעצר באיבו (בנייה ללא היתר, או משהו כזה).

צריך לזכור שלא חייבים מסלול מירוצי אספלט כדי להיות מעצמת ספורט מוטורי (ע"ע קפריסין למשל). סביר להניח שעם הסדרת החקיקה, ענפי הספורט המוטורי שיתפתחו בארץ הכי מהר הם דווקא אלה שלא דורשים מסלול אספלט:

א. בתחום מכוניות - הראלי והראלי קרוס, שלא דורשים תשתית משמעותית ושקיימים בארץ כלי רכב לתחום זה.

ב. בתחום האופנועים - מירוצי השטח, המוטוקרוס והסופרמוטו, להם כבר יש שוק מסוים בארץ, וגם להם לא נדרשת השקעה נרחבת בתשתית (אלא אם כן יהיו בלגאנים באסיפת העמותה בשבוע הבא :wink: )

ג. קארטינג *אמיתי*, על הקמת מספר מסלולי קארטינג אמיתיים, דוגמת נחשונים (נקווה שהניהול יהיה יותר מוצלח בהם מאשר בנחשונים).

לגבי מסלולי מירוצי אספלט - אם יוקם בארץ מסלול מירוצים אטרקטיבי אחד, בגודל קטן-בינוני, בלי יותר מדי יומרות, לדעתי הוא יצליח לתפוס, יוכל לצמוח, וירים איתו את השוק. כשהשוק יצמח (5-10 שנים קדימה), יהיה מקום למסלול נוסף באותו סדר גודל. שני אלה יכסו יפה מאד את השוק.

אם יוקמו בו זמנית כמה מסלולי מירוצים, שיתחרו ביניהם על אותו קהל מאד מאד מצומצם, תוך מספר שנים לא יהיה בארץ אף מסלול מירוצים. ואם זה יקרה - אף פעם לא יהיה ספורט מוטורי רציני בארץ.

לצערי, אני חושש שדווקא האפשרות האחרונה תתרחש (ולראייה - המיזמים המקבילים).

2 הגרושים שלי.

Little Max

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאפ, זה המסלול אליו התכוונתי.

והכתבה הזאת, אגב, נראית פחות כמו ברווז עיתונאי (למרות מכונית ה- F1 שמופיעה שם), ויותר כמו משהו שמחובר לקרקע, תרתי משמע. חייב לציין שהכיוון נראה מבטיח - שילוב של חזון עם ריאליות.

שימו לב, אגב, להשקעה הנדרשת - 20 מליון ש"ח (ללא עלות הקרקע).

ואגב נוסף קטן - 160 דונם הם לא הרבה, יחסית למקובל בעולם, אפילו למסלולים קטנים, ובטח לא עם כל השירותים הנלווים עליהם מדובר בכתבה (בתי קפה, מוסכי שיפורים, מכוניות מתגשות וכו'). אני מניח שבעתיד הכוונה להרחיב את השטחים.

בהצלחה לעוסקים במלאכה!

Little Max

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאפ, זה המסלול אליו התכוונתי.

והכתבה הזאת, אגב, נראית פחות כמו ברווז עיתונאי (למרות מכונית ה- F1 שמופיעה שם), ויותר כמו משהו שמחובר לקרקע, תרתי משמע. חייב לציין שהכיוון נראה מבטיח - שילוב של חזון עם ריאליות.

שימו לב, אגב, להשקעה הנדרשת - 20 מליון ש"ח (ללא עלות הקרקע).

ואגב נוסף קטן - 160 דונם הם לא הרבה, יחסית למקובל בעולם, אפילו למסלולים קטנים, ובטח לא עם כל השירותים הנלווים עליהם מדובר בכתבה (בתי קפה, מוסכי שיפורים, מכוניות מתגשות וכו'). אני מניח שבעתיד הכוונה להרחיב את השטחים.

בהצלחה לעוסקים במלאכה!

Little Max

דרך אגב מסלול קארטינג אמיתיים ?

מי שמע על זה בשארם ?

ידיד חזר משם מלא התפעלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב מסלול קארטינג אמיתיים ?

מי שמע על זה בשארם ?

ידיד חזר משם מלא התפעלות

הנה פרטים נוספים, אולי סופרמוטו ?

אליפות המזרח התיכון ?

international.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה פרטים נוספים, אולי סופרמוטו ?

אליפות המזרח התיכון ?

נחמד.

ביום שתהיה בארץ ליגת סופרמוטו, נראה לי אחלה רעיון לקפוץ לשם לביקור...

לעשות סופשבוע ארוך בדהב ובמסלול...

יעלה באסיפה הקרובה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...