Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוי הגב הגב! איך בוחרים מזרן?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 3128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שנתיים על מזרן שמרגיש כמו אבן, ולקראת מעבר דירה, החלטתי לפנק את עצמי במרזן חדש.

אבל איך בוחרים אחד? המחיר שלהם נע בין כמה מאות שקלים לכמה אלפי שקלים ואני לא מצליח להבין מה ההבדל. ברור לי שיש צורך לנסות כל מזרן לפני קניה, אבל האם יש טווח מחירים שכדי להסתכל עליו? אין לי בעיה להוציא כמה אלפי שקלים (אומנם יחד עם מזרן אני אקנה גם בקבוק וודקה ואבכה כמה ימים - אבל היי עדיף לבכות על מזרן טוב ויקר מאשר על ספסל!), אבל אני רוצה לדעת שאני לא מוציא כסף סתם.

לרוב שיש טווח מחירים כזה גדול זה אומר אחד מהשתיים:

1. דופקים אותי בכל מיני טכנולוגיות של בד ג'לי שזוכר את מבנה הגוף שלי ועושה לי קפה בבוקר.

2. עליה ברמה ואיכות של המוצר (קריא: למצוא מוצר זול באותה איכות של מוצר יקר זה לא אפשרי).

אז לאיזה קטגוריה משתייכים המזרנים היקרים?

Muchas gracias!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כ 7 שנים נתקלתי בבעיה דומה,

אני ואשתי סבלנו מכאבי גב בגלל מזרן זול שהיה

רכשתי עמינח, מזרן מצויין שפתר את הבעיה מיידית !

תתמקד בחברה ותשווה מחירים,אני אחרי ביקור במס חנויות

מצאתי הפרש של כ 1000 ש''ח וגם כולל הובלה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני החלטתי שאין לי כוח למשחקים בתחום השינה ואני מוכן "שידפקו" אותי העיקר לישון טוב קניתי מזרן של סימונס העולמית (החברה של הפרסומת עם הדובים) בכמה אלפי שקלים ומאז כבר שנתיים אני ישן כמו תינוק.

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזרנים של איקאה בהתאם למחיר שלהם- נקודה.

כשאתה רוכש מזרן ממליץ לך לשים לב לכמה דברים:

1. ייצור מקומי: ישראל היא אחת מהטובות בעולם בייצור מזרנים, לאיטלקים ולאמריקאים יש הרבה מה ללמוד.

אחת המכות הגדולות בענף הזה הוא הייצור מהשטחים, מזרנים ב999, מזרן פלוס מיטה ב1499 - אין חיה כזו. אלו מזרנים באיכות מאוד נמוכה.

שים לב שישנם ספקים (לא אגיד שמות) שמציגים את עצמם כייצור מקומי אך הם מייצרים בשטחים (לפי המחירים גם רואים את האיכות).

2. נוחות: 95 אחוז מהלקוחות שבאים לרכוש מזרן אני מכוון אותם דבר ראשון למזרן ללא קפיצים, משם זה מתחלק ל2: או שהלקוח אוהב את הקושי או שהוא פשוט תוך רגע מחליט שלא טוב לו. בגלל זה ממליץ לך לפני שאתה מתפרע על קפיצים ודובים - נסה מזרנים ללא קפיצים. (מומלץ לצעירים, ספורטאים וכאלה שאוהבים לישון על הבטן).

3. מחיר: לא בהכרח מחיר של 12,999 יהיה טוב יותר ממזרן ב2999. מניסיון- היום כאלה שרכשו ממני מזרנים במעל 10 אלף שקל ואחרי חודש החלפתי להם למזרן ללא קפיצים - משמע : הכי זול.

4. אין דבר כזה אורטופדי- זה כמו להגיד על המבורגר : "הכי טעים בארץ". זה שיווקי.

מזרן לא מרפא.

מה שאתה מדבר על השכבה שזוכרת: ויסקו- פיתוח של נאס'א. החומר זוכר לכמה שניות את התנוחה ובעצם מקבל את צורת הגוף ו'מחבק' אותי.. מאוד מומלץ, נעים ונוח. לא מומלץ למי שסובל מגלי חום בשינה (החומר מתרכך למגע חום גוף ולכן הופך לאמבטיית חום הגוף שלך). אישית אני אוהב להמליץ על הלטקס (טבעי, נעים,נוח ומאוורר).

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי פעם מזרן ללא קפיצים של אירופלקס מוויסקו ג'ל. המבחן האמיתי זה מבחן הזמן - אחרי כמה שנים התחלתי להרגיש שאני ישן בשיפוע. זרקתי את המזרן לפח, אפילו לא הפעלתי אחריות. קניתי מזרן קפיצים עם שכבה עליונה של לטקס מ"דוקטור גב " ב 4000 שקלים. עברו כבר מעל 5 שנים, והמזרן כמו חדש. אני לא יודע האם דר. גב עדיין קיימים ( כי היו להם בעיות כלכליות קשות לא מזמן), אבל המזרנים שהם מכרו היו מעולים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימים, המפעל שלהם בראש העין.

מזרן שקורס זו תופעה נדירה שקוראת גם במזרנים היקרים ביותר.

נדירה מאוד, אבל קיימת.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים הייתי בדילמה דומה. בהזדמנות זו גם אודה ל-SmartCoupe על היעוץ שנתן לי בזמנו ופירוט הטכנולוגיות והמונחים השיווקיים. בזמנו ביקרתי בהמון חנויות ובדקתי נוחות ומחירים. היו מזרנים מכל טווח המחירים והטכנולוגיות שהיו נוחים לי ולאישתי (עד כמה שאפשר לשפוט מכמה דקות שכיבה בחנות), ומנגד היו מזרנים לא נוחים גם בין היקרים. בסוף, בהמלצת מישהו מהעבודה, קניתי מזרן בחנות המפעל במושב ביצרון. שם המפעל הוא מנהטן מזרנים. הם לא משווקים את עצמם ישירות אלא מייצרים למותגים שונים ולכן לא תמצא את השם הזה בחנויות. הייצור הוא ישראלי והאיכות טובה. כמובן שלא מזיק גם המחיר האטרקטיבי.

אני קניתי שם מזרן קפיצים מבודדים עם שכבת נוחות במידה 2x1.4 (ביקשתי מידה לא סטנדרטית) ב-2600. הובלה עולה עוד 200, נדמה לי, אבל אני הובלתי לבד על גגון. בנתיים, לאחר ארבעה חודשי שימוש אנחנו מרוצים.

נ.ב.

הייתי אז גם באיקאה. כל המזרנים הזולים היו זבל מוחלט. הדגם היקר (3900 אם אני זוכר נכון) היה בסדר, אבל במחיר כזה אפשר לקחת מזרנים ממותגים טובים. אני זוכר שאמרנו שאיקאה בכוונה מציעים למכירה מזרנים זולים ומחורבנים כדי שתראה כמה היקר טוב יותר ותקנה אותו.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שנפל חזק בעבר עם מזרון זול קבל כמה הצעות.

מזרון זול יש לו מחיר יקר-רכוש מזרון במחיר סביר לא זול, לא פחות מ-2000 ש'ח.

מזרון קפיצי משולב קשה-דרגה 5.

כיסוי מפנק עליון מועיל.

שים לב שיש פלדה בהיקף המזרון, בפרט בפאות אורך.

כשאתה יושב על קצה המזרון, אסור שהמזרון ישקע, זה אומר שרצועת הפלדה בהיקיף לא מספיק טובה.

סילי פוסאורטופדי מומלץ.

תשמור על הגב על מנת שישמש אותך שנים רבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...