Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיקנטו 2015 - כמה אפשר לשדרג אודיו מבלי להחליף פאנל ?

oron123
שימו לב! השרשור הזה בן 3131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

((אני חדש לדבר לתחום לכן אשמח להסברים))

אני רוצה להפיק את המקסימום מבלי להכנס להוצאות קשות. כלומר 1000 פלוס.

אני אשים את רמקולים מורל וירטואוס (צריך לקנות) מקדימה. המורל טמפו הישנים מאחור.

- פאנל 2 דין זה יקר. אפשר להחליף איכשהו את הראש מבלי להכנס להחלפת פאנל מולטמידיה?? אני יודע שהרבה קראו ליחידה שבאה מהמפעל טרניזסטור. אפשר להחליף רק את היחידה מאחור??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לשים מערכת רגילה עם פאנל מתאם, לא חייב לשים מולטימדיה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי - אבל לדעתי זה נראה דוחה ברמות. לפחות לפי כל מה שראיתי בתמונות. לכן אני רוצה את החיפוי שישאר ומבחינתי להחליף את היחידה מאחור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל עם זה שתכיר בעובדה שאין לך תקציב למערכת מולטימדיה

הפיתרון האיכותי ביותר במסגרת התקציב שלך הוא סטאפ שמורכב מ :

רמקול קוואסלי 4 על הדשבורד

רמקולים 6X9 על המגש האחורי

רדיודיסק בסיסי טוב 1DIN שיחליף את המערכת המקורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר קינג, :)

אין לי צורך במסך ביחידה הראשית. הייתי רוצה ואין לי מושג אם זה אפשרי - זה רק להחליף את היחידה שמאחורי החיפוי הקיים כדי שאני אוכל להפיק צלילים נורמליים מהרמקולים. האם זה אפשרי? ואם כן, יש המלצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי להחליף את המערכת המקורית מה שאתה צריך זה מסגרת רדיו 1DIN עבור הרכב\מודל שלך

וכמובן מכשיר תחליפי 1DIN התוצאה הסופית תיראה בערך כך:

http://www.kotse.com/images/stories/test_drives/kia/2011_picanto_10at/picanto_centerconsole.jpg

הרמקולים המקוריים גם לא משהו ולכן אתה לא תפיק מהם סאונד איכותי

מה שכן אתה תקבל בוודאות תוצאה טובה יותר.

אם אתה קצר בתקציב אתה יכול לוותר על החלפת ה 4 בדשבורד

וללכת על 6X9 זולים וטובים על המגש האחורי כמו Pioneer TSA6965S

עם רדיודסיק בסיסי טוב וזול כמו Pioneer DEHX2750UI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סמארטפון יש לך? דגם, יצרן, גרסאת מערכת הפעלה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את כל השירשורים של הפיקנטו. שאלתי שאלה שלא נשאלה וגם לא נענתה:

אני מחפש פתרון שלא יאלץ אותי להעיף את החיפוי שמגיע מהמפעל (בתמונה למעלה זה פשוט נראה רע האחד דין). להחליף את היחידה\מגבר מאחור למשהו איכותי בשביל לנצל את המורל וירטואוס.

עריכה אחרונה על ידי oron123
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פתרון 'קסם', גם אני מוותר על המראה של המערכת המקורית ברכב שרכשתי לטובת מערכת הרבה יותר טובה שמסוגלת לעבוד כמו שצריך עם מגבר, שמפיקה שמע איכותי וכו'. ותהיה בטוח שיש כאן חברי פורום משוגעים ממני לדבר שגם עשו את זה ברכבים יקרים והשקיעו במערכות יקרות.

אין דרך לגרום להכול להראות מקורי ולשפר איכות סאונד. יכול להיות שרמקולים ייתנו לך שיפור, אבל על מערכת סטוק לא מוצלחת מראש זה כנראה לא ייתן את השינוי המתבקש.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם אחים במקרה? :wink:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?579847-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%A6%D7%94-%D7%9C%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA-%D7%9C%D7%A7%D7%99%D7%94-%D7%A4%D7%99%D7%A7%D7%A0%D7%98%D7%95-%D7%91-1K-%D7%9C%D7%A4%D7%A0%D7%99-%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%A0%D7%94

אפשרויות שעולות לי, לא להעיף את הרדיו המקורי -

- להתקין פרוססור ואחריו מגבר - תוצאה מוטלת בספק לאור איכות מקור גרועה - הרבה מעל לתקציב שלך.

- לענות לאדי (lanosforce) שבכוונתו לדעתי להפוך את הטלפון שלך לנגן הראשי שיתחבר למגבר.

- להתקין יחידה נסתרת ולהשתמש בה באמצעות שלט - פחות נוח, והיחידה המקורית הופכת ל"עציץ דקורטיבי".

אפשרויות נוספות -

- בניית פאנל "מותאם אישית" סביב יחידת אפטרמרקט, כך שויזואלית זה יראה יותר סביר בעינייך - יגזול או יעבור את התקציב שלך.

- להבין שאתה חי בסרט, שרק הוירטוס יכלו לך את התקציב וזה מבלי להתייחס למגבר שהם בטח צריכים כדי להישמע חצי נורמלי, ושאולי צריך להקשיב לאודיו קינג שמציע משהו שאשכרה קשור לגזרת התקציב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח לא אנחנו לא אחים. חבל שלא ראיתי את זה. זה לא מוזר בעיניי שאנשים לא רוצים לכער את האוטו.

אין לי צורך במצלמות רווורס. ומספיק לי הטלפון שלי כצג מולטימידיה.

זה מצחיק שכדי לשדרג אני צריך לפעור חור איפה שהדשבורד הנורמלי היה. אולי בגלל שאני לא מכיר את התעשייה חשבתי שאפשר לנתק את חיפוי מהיחידה המחורבנת ולהחליפה במשהו איכותי. אני מוכן לעלות עד 2000 (רמקולים + יחידת קסם שאני מדבר עליה אם קיימת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואולי בכל זאת תענה לי על השאלה?

כבר קיבלת רמז לאן אני לוקח את זה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יש לך כל מה שצריך בשביל להפוך את הטלפון ליחידת הראש שלך בשילוב של dac ופרוססור.

תריץ חיפוש על השרשור שלי עם המילים מודל טכני נקסוס 7 ותבין על מה אני מדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...