Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת שלילית - A R מערכות - חולון

MichaelCohen
שימו לב! השרשור הזה בן 3129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רציתי לשתף אתכם במה שחוויתי מול A R System (איי אר מערכות) חולון.

לפני כשבועיים קיבלתי לידיי מגבר וסאב מחבר והחלטתי להתקין אותם על הרכב,

חיפשתי בפורום חוות דעת לגבי סדנאות שמתעסקות בזה, לאחר כמה חוות דעת בירור פרטים והתאמה לתקציב שלי, החלטתי לפנות לסדנה המדוברת

קיבלתי הצעה מחיר טובה (250 ש"ח התקנה לא כולל חיווט),

ביקשתי בפירוש להשתמש בחיווט איכותי, העובד אמר לי שיש לו קיטים שמתחיל מ180 שקל, כשהגעתי למקום אחד העובדים אמר לי לבחור קיט ושיש לו קיטים מ150 שקל,

בזמן שהתלבטתי הגיע אליי עובד אחר והמליץ להרכיב קיט לבד מהמוצרים שעל המדפים, הוא אמר שזה יעלה קצת יותר, כ-250 שקל, אבל הרבה יותר איכותי, ומיד הסכמתי,

אין לי כל ניסיון בזה וסמכתי על דעתו, הוא ישר ניגש למדף לקחת מוצרים ופתח והתחיל לעבוד..

קיבלתי שמה יחס טוב מאוד, למעט אותו עובד שעבד על הרכב שהתרגז בכל פעם שהערתי לו שהדלת של הרכב נוגעת בקרש שצמוד לקיר ופעם אחת כשהמסך מגע היה מושען על הידית הילוכים ויכל ליפול ולגרום נזק.

אז הם עבדו על הרכב, סיימו מהר מאוד,

אני לא מבין בזה, בכל מה שקשור להתקנת אודיו, מבחינתי שילמתי על ההתקנה + חיווט איכותי ולאחר בדיקה זה עבד - סמכתי עליהם (פה כנראה טעיתי)

כשהגעתי הביתה החלטתי לבדוק שמן וכל זה ברגיל,

הבחנתי בהתקנה של ה+ למצבר דרך הפיוז,

הכבל פשוט היה ארוך מידי (התעצלו לקצר) ופשוט זרוק בתא מנוע כשרק חצי ממנו מכוסה בשרשור..

המכסה של החיבורים למצבר היה רופף ובמזל לא נפל לי בדרך

התחלתי להסתכל על העבודה שלהם,

הכבל + שרץ לאורך הרכב מהמצבר למגבר מצאתי 2 מקומות שבהם הוא פשוט יוצא מהמסילה הצמודה לדופן ומשוחרר בתא הנוסעים וסידרתי את זה,

בתא מטען אפשר לראות (מצרף תמונות) את החיבור המרושל של החיווט שהם פשוט זרקו *** והעיקר שזה מחובר, עשו חור בשטיח כדי להעביר את החיבורים לסאב למרות שאפשר להעביר צמוד למושב בצורה נקייה, שוב רק חצי כבל מכוסה בשרשור וחיווט דחוס לכיוון המגבר.

בנוסף, כשאני נכנס להגדרות במערכת יש לי שמה אופציה של Subwoofer on/off - הסאב בכלל לא מגיב לזה, ולא לשום אופציה אחרת במערכת - אפילו לא מחובר טוב.

קראתי לחבר שיבוא להעיף מבט, וישר נודע לי שהשתמשו בחיווט הכי זול שיש, שהכבל RCA שווה כמה שקלים או עשרות שקלים בודדים, והחיווט שמתחבר לסאב כלל לא מתאים ודק מידי - בקיצור חיווט זול שדחפו לי ב250 שקל.

גם אני רוצה לציין שלאורך כל הרכב היו זרוקים חתיכות חיווט שגילפו והרבה קאברים.. ממש מזלזל.

מצרף תמונות

ed0a7d957bf16fb0f4b6db5cc630ca4c.jpg

f2f7867d20aee22b4eed9d41fdbe11e8.jpg

64cad472956135ec6c217da1624ab683.jpg

f152e1d68a559fca2b410284323fff3f.jpg

אני מבין, שהאשם היחיד פה זה אני שסמכתי עליהם ולא עקבתי אחר העבודה והתלוננתי באותו רגע (בחלק מהמקרים לא ידעתי שזה לא בסדר),

ניצלו רגע של לקוח שלא מבין ודחפו לו חיווט זול ב250 שקל ועבודה מרושלת.

אני לשם לא חוזר,

מיכאל.

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה למה אני מעדיף לשלם פי 2 מהמחיר ששילמת למתקין מקצועי שיעשה את העבודה כמו שצריך ושלא יהיו פאדיחות כאלה.

אני זוכר עוד שהתלוננת על הבעיה במרים השמשות ושהמגבר מתחמם מאוד.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים, קיבלתי הצעה מאלפין ובגלל תקציב החלטתי ללכת למישהו זול יותר... ופה טעיתי

נכון המגבר התחמם, המרימי שמשות הפסיקו לעבוד והחשד היה קצר,

נתתי לרכב לנוח, המחשב כנראה עשה ריסט (גם השעון בתצוגה התאפס ל-00:00) וזה הסתדר..

עד עכשיו לא חזרה הבעיה, אז לא ציינתי אותה בשרשור,

בנוסף אמרו לי בשרשור השני שמגבר מתחמם זה בסדר..

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...