Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח לעזרתכם בקניית לפטופ (שימושים כלליים + עיבודי תמונה קלים)

Fazer
שימו לב! השרשור הזה בן 3106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיע הזמן הזה שצריך להחליף את הנייד של זוגתי במשהו חדש ומודרני, ואשמח להמלצות.

השימושים:

א. שימושי מחשב כלליים (אינטרנט, אופיס)

ב. עיבודי תמונה קלים (אני רוצה להתקין לה פוטושופ, היא מזמן רצתה לעשות קורס כזה - כתחביב לצורך הסעיפים הבאים)

ג. יצירת לופות (היא כבר מזמן הפכה ליוצרת האלבומים של המשפחה המורחבת)

ד. יצירת סרטונים בסיסיים באמצעות Windows Movie Maker (גם כאן המשפחה המורחבת וכו')

דברים נוספים:

1. אין לנו מקום לעמדת עבודה, ולכן זה יצטרף להיות לפטופ.

2. מפאת שימושיות, גודל המסך המקסימאלי יהיה באזור ה 15 אינץ'.

3. לא אכפת לי לקנות מחשב שאינו מדור אחרון, כל עוד הוא חדש באריזה עם לפחות 3 שנים אחריות.

4. מעדיף לקנות בארץ, אולם אין לי בעיה לקנות בחו"ל ולשלח באמצעות buy2usa אם זה מוזיל משמעותית.

5. FHD בלבד או 4K שראיתי שיש היום יותר ויותר - התלבטות...

6. המחשב אמור להישאר עימנו תקופה ארוכה

7. Windows בלבד.

כיום יש לה טושיבה ישן (בן 6 בערך) שהיא מאוד אוהבת, אבל הוא כבר מקרטע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי לרשום מה התקציב יהיה קשה להמליץ.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. האם המחשב יעבוד כעצמאי או שניתן לחבר למסך חיצוני, שיהיה עדיף מבחינת "נדל"ן"?

2. המתן לליביו שיספר על נפלאות המק, כולל שילובו עם חלונות.

3. מאיזה איזור בארץ אתה? אני עברתי לקנות מחשבים אצל חבר פורום שעוסק בכך, אבל אני גר 10 דקות נסיעה מהמעבדה שלו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. האם המחשב יעבוד כעצמאי או שניתן לחבר למסך חיצוני, שיהיה עדיף מבחינת "נדל"ן"?

עצמאי. פעם, לפני הילדים, היה לנו את הלוקסוס של חדר עבודה. היום? מקסימום השולחן בפינת האוכל... היו ימים.

2. המתן לליביו שיספר על נפלאות המק, כולל שילובו עם חלונות.

אני יודע שאפשר להתקין ווינדווס על מק, אבל אז בעיני הוא מאבד מהיחודיות שלו והופך להיות "סתם" חומרה יקרה מאוד. אם היה מדובר על משתמשת מק מנוסה או על שימושי גראפיקה תכופים ורציניים הייתי שוקל את זה - בסיטואציה הנוכחית זה נראה לי קצת מיותר.

המפרט שנראה לי הגיוני כרגע (בלי לדבר על דגם ספציפי):

1. מעבד i5

2. 8GB זיכרון (או 16?)

3. כונן 256-512 SSD

4. מסך FHD (אלא אם אמצא משהו עם 4K במחיר שפוי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה בזבוז כסף משווע, אבל הנה מחשב עם מסך 4K לעומת זאת מחשב עם מסך סטנדרטי

אתה משווה מלפפונים לעגבניות ומתפלא שעגבניות יקרות יותר?

:-)

בדוגמה שלך מחשב ה4K מגיע גם עם זיכרון גדול יותר (16 לעומת 8 ), יש הבדלים במאיצים הגראפיים, אבל בעיקר המחשב ה"רגיל" הוא ברזולוצית לפטופים עלובה של 1366X768 - ב 2015 לא אקנה שום דבר עם מסך שהוא מתחת ל FHD (אם לא לוקחים בחשבון את הלנובו X220 שהזמנתי לפני שבוע מאיביי - אבל זה כבר סיפור אחר...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fazer - אני תמיד שואל את עצמי מה משמעות הרזולוציה הגבוהה, והאם היא תתבטא בשימוש על מסך קטן. נכון שתוכל להכניס יותר פרטים למסך, אבל הם יהיו כה קטנים עד שתתקשה לקרוא אותם. הבדל המחיר בין המסך שאתה קורא לו "עלוב", ואשר מספק את צרכיהם של מרבית המשתמשים, לבין מסך FHD גדול, וספק אם הוא מוצדק. הפתרון של בני הבכור הוא חיבור מחשב "13.3 עם מסך סטנדרטי למסך "24 על השולחן, כך שבעת שהוא עובד בבית (בעקר מאתלאב) יש לו שטח ורזולוציה גבוהים המאפשרים הרבה מידע על המסך, וכאשר הוא מתנייד הוא מסתפק ב-"13.3 - אולי פחות נוח מבחינת נדל"נ אבל עדיף מבחינת מחיר המחשב וניידותו (משקל וחיי סוללה).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השנקל שלי-

ממליץ לך להתרחק מהניידים של ASUS, פעם נהגתי להמליץ עליהם בחום אבל כנראה שבשנים האחרונות משהו שם השתנה ואני אכלתי מרורים ב-2 ניידים שלהם ודווקא מהסדרות היקרות.

זה מביא אותי ל-LENOVO, את 2 הניידים של אסוס החליפו 2 ניידים של לנובו וכמו שאומרים בשכונה- "אנחנו מבסוטים אש".

אנחנו בחרנו בניידים שלהם מדגם YOGA PRO ובינתיים מרוצים מאוד מהבחירה (אחד איתנו כבר קרוב לשנה והשני כחצי שנה).

מכאן זה כבר עניין של ההתפשרות שלך בין המפרט למחיר.

אציין שהדרישות שלנו היו דומות לשלך כאשר אצלנו היתה גם חשיבות למחשב שיהיה קל מבחינת המשקל.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד המחשבים שהוצע לי אתמול היה היוגה - מאוד מפתה, אבל נפסל בגלל המחיר.

הגישה שלי למחשבים דומה לגישה שלי לטלפונים: לרכוש את הפשוט ביותר שיעשה את העבודה. מדובר במכשירים שמתקלקלים\אובדים\נגנבים, מעדיף לשמור את הכסף כדי לקנות מכשיר חלופי במקרה הצורך, ואולי גם לשדרג לעתים קצת יותר קרובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יוגה פרו אמור להכנס בתקציב שלך, לא?

את של אישתי קניתי חדש לפני כשנה ושילמתי עליו כ-6500 שקלים (נרכש בהונג קונג).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...