Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית רכישה רעה ב״auto365.co.il" [שתי עדויות לאי אספקת מוצר]

avihai GTI
שימו לב! השרשור הזה בן 3125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

מאחר והאתר מורח אותי ולא נותן לי שירות כמו שצריך החלטתי לשתף אותכם.

רכשתי פחיות ריח לפני ארבעה שבועות מהאתר auto365 ולא קיבלתי את המוצר למרות התחייבותם ל 7 ימי עסקים.

לאחר לפחות 10 ימי עסקים יצרתי איתם קשר והם אמרו לי להמתין עוד. המתנתי ולאחר שבוע עוד פעם יצרתי קשר והפעם הם אמרו לי נשלח לך עוד פעם והפעם עם מספר מעקב. דיברתי איתם יום למחרת וביקשתי מספר מעקב, אמרו לי ״שלחנו לך, נחזור אליך עם מספר המעקב״. כמובן שלא חזרו. מאז אני מקבל את אותו תירוץ ״אין לנו את מספר המעקב ברישומים מולנו אז נחזור אליך תוך שעה ונספק לך אותו״. כמובן שלא חזרו ולא ענו בטלפון בהמשך של אותו יום.

מדובר בסאגה בלתי נגמרת ואני אובד עצות. דיברתי עם חברת האשראי ואין מה לעשות כי התשלום ירד כבר.

השיחות וההתכתבויות עם נציג החברה מוקלטות כך שיש הוכחות לדברי.

היזהרו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לקבל החזר אחרי שהכסף הועבר לספק, זה עובד רק על חיובים עתידיים.

מפה זה רק בית משפט(אם המוכר לא מספק את המוצר או מחזיר את הכסף), או ללכת לכל פורום ואתר אפשרי ולהשאיר דעה שלילית וליצור נזק תדמיתי ולגרום לו לרדוף אחריו, ולפי דעתי זו השיטה העדיפה.

עריכה אחרונה על ידי Car141
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו דבר אצלי עם הריחנים, אחרי שלושה שבועות, ארבע הודעות שהתעלמו מהן וכמה סיבונים בטלפון אמרו לי שישלחו שוב בדואר רשום , נעדכן מה עם זה .

מוזר לי שאין להם את המספר מעקב שלך, כל הטעם בלשלם יותר על דואר רשום זה לשמור את המספר מעקב.

עריכה אחרונה על ידי Shlomi111
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי מהם 3 פחיות קליפורניה וקיבלתי אחרי שבועיים (10 ימי עסקים), אל תשכח שמרגע שהם שלחו הכל תלוי בדואר. למרות שמוזר לי שאת המשלוח עם מספר מעקב לא נתנו לך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיבוב שטויות שאין מה לעשות. ניתן לעשות chargeback ולבטל את עסקת האשראי. אפילו שהתשלום כבר ירד. זה כאמור פותח הליך חוקי בעייתי. (טכנית זו הפרת חוזה מכירה, כי התחייבת לשלם, אבל בעצם לא שילמת. אבל אין כאן ממש בעייה, כי הם הפרו את החוזה בעצמם, בכך שלא עמדו ביעד האספקה. זכותך המלאה לדרוש החזר ולהשיגו)

חברת האשראי לא רוצה להמליץ לך לעשות את זה, אבל אתה צריך להגיד להם שאתה יודע מה אתה עושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשת לבטל את העסקה? ואם כן מה הם ענו לך?

אני רכשתי מהם פעמיים-שלוש את הפחיות ריח קליפורניה ולא היו בעיות.

פעם אחרונה לדעתי שהזמנתי היתה לפני חצי שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיבוב שטויות שאין מה לעשות. ניתן לעשות chargeback ולבטל את עסקת האשראי. אפילו שהתשלום כבר ירד. זה כאמור פותח הליך חוקי בעייתי. (טכנית זו הפרת חוזה מכירה, כי התחייבת לשלם, אבל בעצם לא שילמת. אבל אין כאן ממש בעייה, כי הם הפרו את החוזה בעצמם, בכך שלא עמדו ביעד האספקה. זכותך המלאה לדרוש החזר ולהשיגו)

חברת האשראי לא רוצה להמליץ לך לעשות את זה, אבל אתה צריך להגיד להם שאתה יודע מה אתה עושה.

חברת האשראי לא חייבת להחזיר חיובים שהועברו לספק.

בשלב הזה הוא יכול רק להתנהל מול בית העסק, חברת האשראי יצאה מהסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, אתה מדבר שטויות, טועה ומטעה.

עושים CHARGE BACK באמצעות פנייה לחברת האשראי ומילוי טופס אי קבלת תמורה.

ביטול העסקה הוא על תנאי, חברת האשראי לאחר מתן הזיכוי הזמני פותחת ב"חקירה" מול בית העסק.

עשיתי זאת גם בעסקאות בינ"ל וגם בעסקאות בארץ.

חברת האשראי מקבלת עמלות בדיוק בגלל הסיבה הזו, לתת שירות ללקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם אמרו לי אם אתה רוצה לבטל את העסקה "אין בעיה" אבל בגלל שהם אמרו לי שישלחו לי במיידי חבילה נוספת (כי הם הניחו שהחבילה הראשונה תוחזר להם ע"י הדואר) הנחתי כרגע את האופציה הזו בצד. בעיה נוספת היא שקשה להשיג אותו (כל פעם זה אותו נציג) וגם שמשיגים אותו צריך להתחיל את הסאגה מחדש (תשאיר מספר הזמנה ונחזור אליך).

גם אם אני אסכים לבטל את העסקה ולקבל החזר, אני לא בטוח שאכן אקבל החזר וכמה אצטרך להתאמץ ולרדוף אחריהם כדי לקבל אותו.

לאומי קארד טוענים שאם התשלום ירד אז אין מה לעשות והפנו אותי למועצה הישראלית לצרכנות.

אני יודע שהדואר מאוד גרוע אבל אם השירות לקוחות שלהם היה נורמלי ורציני ואם הם באמת היו חוזרים כמו שהם מבטיחים הייתה לי את כל הסבלנות שבעולם,אז בגלל שהשירות לקוחות לא שם על הלקוחות פירסמתי את הפוסט.

עריכה אחרונה על ידי avihai GTI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, אתה מדבר שטויות, טועה ומטעה.

עושים CHARGE BACK באמצעות פנייה לחברת האשראי ומילוי טופס אי קבלת תמורה.

ביטול העסקה הוא על תנאי, חברת האשראי לאחר מתן הזיכוי הזמני פותחת ב"חקירה" מול בית העסק.

עשיתי זאת גם בעסקאות בינ"ל וגם בעסקאות בארץ.

חברת האשראי מקבלת עמלות בדיוק בגלל הסיבה הזו, לתת שירות ללקוח.

אני ממש לא מדבר שטויות, מדובר רק על עסקאות עתידיות, שזה אומר שהכסף עוד לא הועבר לספק.

אם הכסף הועבר כבר הם לא יכולים להחזיר לך אותו, והם גם לא חייבים לעזור לך.

אולי במקרים שלך בית העסק הסכים לבקשת חברת האשראי, אבל אם הוא מסרב הם לא יכולים לעשות כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרגע שהאתר הנ"ל הוקם, תמיד חשדתי בו שמשהו שם לא כשורה.

האתר ומנהלי האתר מאוד חובבני. הרי לא בעיה להקים עסק ווירטואלי.

חבל שנפלת ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי מהם פעם, לקח איזה 20-25 ימים עד שהגיע, אבל הגיע.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא אגיד ההפך (ואין לי שום קשר לאתר שלהם)

קניתי מהם פנסים לרכב אבל באיסוף עצמי - כמו כן אוטו365 זה בעצם חנות אינטרנטית של "אמסטרדם חלפים" שהם ספק דיי גדול של חלפים בארץ (סניף בראשון לציון ופתח תקווה), האיסוף היה עצמי אז ככה שלא הייתה בעיה עם האספקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...