Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני או סופר מיני בתקציב של 25K, ממוצע נסיעה חודשי של 1000 ק"מ

avivthewalker8
שימו לב! השרשור הזה בן 3125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

חברה שלי זקוקה לרכב חדש(עד כה, פיאסטה 2000) שיעמוד במספר קריטריונים:

1. תקציב עד 25K(התקציב הוא 27 אבל אני משאיר 2K לטיפול שבטוח יידרש)

2. הנסיעות יהיו עירוניות ברובן עם נסיעה פעם בשבוע או עשרה ימים של 40 ק"מ לכל כיוון(אשדוד-ת"א), עם נסיעה ארוכה אחת לחודש בערך(150 ק"מ כל כיוון), ממוצע הנסיעה החודשי הוא 800-1000 ק"מ.

3. מחפשים רכב ידני בלבד, עדיפות לפחות מ100K ק"מ ושנתון 2008 ומעלה.

4. בנוסף רצוי רכב שהמזגן בו לא ידוע לשמצה(פנדה) או שיש בו מחשב מסובך(שוב, פיאט החדשות).

מאחר ואין לי ניסיון עם ידניות בארץ(רק מאזדה אוט' כמה שנים) אני פונה אליכם, חבר אחד אמר לי שסוזוקי אלטו ידנית 2010-2011 תהיה אחלה, חבר שני אמר להתרחק ושהרכב נורא.

בנוסף רציתי לשמוע לדעתכם בנושא נפח המנוע, האם ללכת על סופר מיני בלי חשש(~1000) או שכדאי להיצמד למנוע יותר סטנדרטי(1300-1400).

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופר מיני זה משהו כמו פיאסטה מודרנית, אלטו זה מכונית מיני.

לדעתי אם אין לה בעיה עם גיר ידני, אז אפשר לבדוק פג'ו 107, לדעתי יותר נעימה מהאלטו. האלטו באמת מכונית לא משהו לדעתי. אפשר גם לחפש שברולט ספארק, מדברי חברי הפורום הבנתי שהן לא רעות ונותנות תמורה טובה לכסף וגם סוחבות טוב יותר תודות למנוע 1.2.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופר מיני זה משהו כמו פיאסטה מודרנית, אלטו זה מכונית מיני.

לדעתי אם אין לה בעיה עם גיר ידני, אז אפשר לבדוק פג'ו 107, לדעתי יותר נעימה מהאלטו. האלטו באמת מכונית לא משהו לדעתי. אפשר גם לחפש שברולט ספארק, מדברי חברי הפורום הבנתי שהן לא רעות ונותנות תמורה טובה לכסף וגם סוחבות טוב יותר תודות למנוע 1.2.

אני מסכים בנוגע לאלטו - יש כל כך הרבה דגמי מיני שהם יותר טובים ממנה.

אם אתה מצליח למצוא i10/פיקנטו שנכנסים לתקציב אז זאת תהיה קנייה לא רעה.. אתה מתכנן לקנות מליסינג או משומשת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש כל רכב שיענה לדרישה, אין לי בעיה עם רכב מליסינג אם השנתון גבוה והרכב במצב קביל, הפלסטיקה והקוסמטיקה פחות מעניינות אבל מצב המנוע והחלקים המכניים כן חשובים.

אין לי בעיה גם לחפש אצל מגרש מכוניות לצורך הנושא כל עוד זה לא רכב מהשכרה והוא בתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ראינו פיג׳ו 107 שנתון 2011, עם שנתיים אחראיות יבואן, הרכב ידני עם מנוע 1000 ומגיע עם קילומטרז׳ 50,000 ועם הבטחה לבצע כל טיפול גדול נדרש במוסך מורשה פרט לקלאץ׳ ולבלאי הרגיל, כולל טיפולים בחודש הראשון אם נמצא משהו בעצמנו.

1. מה דעתכם על הרכב?(האם זה רכב אמין מבחינת מנוע וגיר? זה באמת מנוע של טויוטה?)

2.בבדיקה של קומפיוטסט רשום שיש בעיה בהעברת כח: מצמד עם בלאי יתר שדורש תיקון, מה המשמעות? זה משהו שפוסל את הרכב או שתיקון מספיק? בנוסף במרכב רשום שיש משמעות שולית: מעיכות פח ושריטות+פגמים(אגב הובטח שאם לא נאהב את הרכב הוא יישאר במגרש ללא עלות מצידנו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאל את המכונאי מהבדיקה כמה זמן אפשר למשוך עם הקלאץ' שכנראה נמצא לקראת סופו (הגיוני אגב בהתאם לק"מ בהנחה שעוד לא הוחלף. אם כי נהג ממש טוב, יכול היה לשמור יותר ולהזדקק להחלפת קלאץ' רק עוד 20,000, 30,000 ק"מ).

משמעות שולית, כשמה כן היא. משמעות שולית. לא היה נזק לשלדה ו/או קצה שלדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...