דף 6 מתוך 9 ראשוןראשון ... 3456789 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 76 עד 90 מתוך 135

נושא: קנינו רכב יד שניה בחברת צי רכב וכך אכלנו אותה - למען אחרים שילמדו ויזהרו וגם מזל

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של oryo

בעניין: קנינו רכב יד שניה בחברת צי רכב וכך אכלנו אותה - למען אחרים שילמדו ויזהרו וגם

לצערי מסכים עם עניין ה'אין טעם לתבוע', מספיק לראות גזרי דין מהשנים האחרונות בשביל לראות שהbest case scenario הוא ממש מחורבן ולא שווה את הזמן ועוגמת הנפש.

אם אתה מחזיק ברכב 5 שנים, חלק מההפסד ייספג.

לפחות רכשת רכב מוצלח, מאחל לך 5 שנים עם 0 תקלות

ציטוט יבגניפ כתב: הצג הודעה
    אני בוודאי הייתי שמח אם אנשים טובים (או אפילו בינוניים כמו אור) היו נשארים כאן.

Mazda MX-5 ND RF Launch-Edition // VW Tiguan SE // Harley Davidson Iron 883

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג צעיר (> 150 הודעות)

בעניין: קנינו רכב יד שניה בחברת צי רכב וכך אכלנו אותה - למען אחרים שילמדו ויזהרו וגם

תודה רבה.
    בדיוק קורא כתבות ופסקי דין על עולם הפרוטקשיין, חיים שלמים של אנשים נהרסים ובתי המשפט לא עושים כלום ולא המשטרה, אז מה זה הג'טה שאלבר דחפו לי...לא מדגדג להם.

אחראי פורום הסימלון של discoTD5

אני מצטרף לאלו מבינינו שסבורים שפעלת נכון, ולמעשה מיזערת את הנזק שלך למינימום שיכולת באותו הרגע. הייתי נוהג בעניין זה כמוך.
    מחיר קטן לשיעור לכל החיים.
    אלבר...נו טוב. עוד סיפור על אלבר. ואח"כ אנשים שמתייעצים איתי מתפלאים למה אני מביע את דעתי שלא הייתי נוגע במכונית שלהם גם לא עם מצביע לייזר.
    jimi26 - שיהיה לכם חג שמח, ותהנו מהאוטו החדש.

ציטוט RK כתב: הצג הודעה
    כמו שאומרים ברוסית, כל אדם הוא הפיזדץ של המזל שלו.

נהג חדש (> 40 הודעות)

אני שמח שיש הרבה שחושבים שלא היה צריך לתבוע
    אבל בואו נגיד שבאירופה היו תובעים והיו מקבלים
    יכול להיות שהבית משפט בארץ לא לטובת הצרכן
    ההגיון והצדק אומרים שעבדו עליך למה שיעבדו עליך? מי הם שיעבדו עליך?
    וגם אם נעזוב רגע את הבית משפט בצד (נכון שופטים לפעמים אין להם זמן אז או ישלחו לפשרה או יגידו פיצוי 1000 שקל)
    לא הייתי קונה רכב מאותה חברה !!!
    בדבר אחד אני מסכים לגמרי שמה שעשית חוסך טרטורים וחוסך כאב ראש
    אני מתנצל שלא הזדהיתי איתך אלא אמרתי מה הייתי עושה במקומך וכמובן כל אחד עושה את הדבר שנראה לו בהישג יד
    תהנה ובהצלחה

אחראי פורום הסימלון של discoTD5

ציטוט ameer29111 כתב: הצג הודעה
    אבל בואו נגיד שבאירופה היו תובעים והיו מקבלים
    אם אתה כותב את זה על בסיס היכרות עמוקה עם מערכת החוקים המשפט באירופה, ופסקי הדין שם, ניחא. (אגב, מה זה אירופה? גרמניה? חבל בוואריה בגרמניה? אירופה זו ספרד או איטליה? צרפת או פורטוגל? )
    בינתיים אני משאיר את המשפט הזה שלך כ "חייב הוכחה" במקרה המקל.
    חלאס לזרוק משפטים באוויר.
    אגב, בתי משפט וצדק - בתי משפט לא שופטים לפי הצדק אלא בהתאם לחוקים. צדק זה כוכב.
    ציטוט RK כתב: הצג הודעה
    כמו שאומרים ברוסית, כל אדם הוא הפיזדץ של המזל שלו.

נהג שודים (> 1000 הודעות)

לקחתי לחתימה.

ציטוט discoTD5 כתב: הצג הודעה
    אגב, בתי משפט וצדק - בתי משפט לא שופטים לפי הצדק אלא בהתאם לחוקים. צדק זה כוכב.
    (VW GOLF 1.4 MK6 T​SI 09' (TWINCHARGER
    (VW GOLF 1.4 MK5 T​SI 08' (TWINCHARGER

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

ציטוט teyal כתב: הצג הודעה
    פות"ש.
    ביצעת את ההחלטה הכי נכונה ונבונה.
    אל תתייחס לכל אבירי המקלדת "היית צריך לתבוע" וכו'
    אנשים שבחיים שלהם לא היו בבית משפט.
    ולא מתביישים להשיא עצות על חשבון זמנם וכספם של אחרים.
    אם הכוונה היא אליי, אני אשמח להפנות אותך לשני מקרים בהם פניתי לבית המשפט (אחד מהם בנוגע למרמה ברכישת רכב) וקיבלתי את הכסף שתבעתי.
    בינתיים מי שכאן ״אביר המקלדת״ הוא אתה. אם אתה לא מכיר אנשים, אל תסיק מסקנות.

כותב. הרבה. הסימלון של drsubaru

הלקח כאן הוא לא "לא קונים מליסינג" אלא "קונים בזהירות מירבית".

500 ש"ח שנחסכו כאן, הם הטעות הראשונה.

העובדה שלא הוצא יומן טיפולים, טעות שנייה.

אם שני הדברים האלה היו מתבצעים, העסקה לא הייתה יוצאת בכלל אל הפועל!

אני קניתי בימי חיי לא מעט רכבים מליסינג והשכרה, עבורי ועבור אחרים - כולם שירתו נאמנה וחלקם עדיין משרתים נאמנה. כולם עברו בדיקה עצמאית עם תוצאות מופתיות ונבחרו בקפידה מתוך לא מעט רכבים ממש מחורבנים שעמדו גם הם במגרשים.

נהג צעיר (> 150 הודעות)

אפשר לסמוך על יומן טיפולים? תוכל לפרט יותר בבקשה

פורמוהוליק

יומן טיפולים מסודר ומפורט זה משהו שקשה לשים עליו יד בקניית רכב מחברת ליסינג/השכרה. ברוב הפעמים פשוט ידחפו לך דף שרשום בו באיזה תאריך בוצע כל טיפול תקופתי והאם הרכב נכנס למוסך בעקבות תקלות כלשהן או תיקוני פחחות. דווקא בחברת אלבר הצלחתי לשים יד על היסטוריית הטיפולים של רכב שקנינו מהם עד רמת כמות השמן שהוסיפו. זה ממש לא היה באדיבות הסוכן אלא אחרי מאבק מאוד עיקש שלי מול החברה, מה שבסוף שבר את הסוכן הייתה העובדה שהמכירה שלנו הייתה המכירה הכי גדולה שהוא ביצע בקריירה שלו (130 אלף מזומן) והוא פחד לאבד אותנו. מה גם שבאותה הקנייה הצלחתי להשיג רשימה של כל לקוח שאי פעם השכיר את הרכב הזה (הרכב היה מהשכרה) מחברת אלבר.
    באותה התקופה לפני שקנינו מאלבר רצינו לקנות מסוחר באזור המרכז שטען שהרכב ללא תאונות בכלל,מה גם שהרכב היה יחסית חדש עם כלום קילומטראז'. עם קשרים באחד ממוסכי יונדאי הוצאתי תדפיס עם כל ההיסטורייה של הרכב וראיתי שפעמים הוא היה מעורב בתאונה עם החלפת חלקי מרכב.

אני תמיד לפני קניית רכב לי או להורים שלי הופך להיות בלש,יורד עד הפרט האחרון ועד היום זה השתלם המאמץ הזה.

נהג צעיר (> 150 הודעות)

במידה ואני קונה רכב מאדם פרטי והוא מציג לי יומן טיפולים אני יכול לסמוך על זה? נניח שעשיתי בדיקה ובמכון לא עלו זה שברכב היתה תאונה, הרי יכול להיות מצב שלא ידוע על תאונה והמכון לא מצא תאונה. או שמכון מקצועי חייב לעלות על כל תאונה ואם היתה תאונה שלא עלה כנראה שהנזק היה ממש מזערי? מכון בדיקה טוב צריך לעבוד על חלקי הפח הצבועים עם מיקרומטר לבדיקת עובי צבע?
    לא יכול להיות מצב שהרכב עבר תאונה ודווקא התאונה טופלה במוסך מדרכה להסתיר זאת?
    עוד דבר שמאוד הטריד אותי בג'טה שהיתה זה שלאחר שבעה חודשים טופלה במוסך מורשה על שם אלבר ולא על שם הבעלות הפרטית ובכך לא ברור מי הבעלים הראשון של האוטו אדם פרטי או אלבר והרכב היה בליסינג. ואיך זה שהאדם הפרטי היה רשום יד ראשונה אם קנה מאלבר? לא אמור להיות יד שניה? ואותו טיפול לא היה פילטר שמן אלא על מכה בטמבון האחורי משהו שאמור לשלם עליו אדם שבעלים של האוטו ולא אלבר.
    וגם הבדיקה שהוצגה לנו היתה על 102000 קמ וזה היה שלושה חודשים לפני הרכישה שלנו שבמעמד זה היה כבר 107000 קמ, כלומר עוד כשלושה חוגשים שחרשו על האוטו ועשו 5000 קמ, והשאלה מי? האם הושכר בזמן הזה ? ממש טרגדיות מה שקורה עם המכוניות בארץ.

נחסמתי :( הסימלון של אלעד

אז מה אמרנו לגבי מספר הרישוי?

נהג צעיר (> 150 הודעות)

אני לא יודע. אחרי שקראתי את הפוסט של הבחור עם המאזדה שהגיע למשפט והפוסטים פה באו לרעתו בסוף אני חושב שאסתפק בלציין את שם חברת אלבר
    ומעבר לזהכמו מספר רישוי,שמות של אנשים בתהליך אוותר.

חדש בפורום (< 41 הודעות)

ציטוט jimi26 כתב: הצג הודעה
    שם החברה - אלבר צי רכב
    המוסך המורשה שאמר שהכול בסדר וזה בלאי - טל נוע אשדוד

הסיבה שאמרתי שהסוף הוא טוב ושלקחתי רכב חדש מאותה החברה כי לא היתה אופציה אחרת להפטר מהרכב הקודם - כפי שרשמתי ללכת למשפט זה להפסיד הרבה יותר כסף וזמן, אני לא יודע מה היינו עושים עם האוטו היה נשאר איתנו עוד ואיך נפטרים ממנו.
    שבסוף יש רכב חדש בטיחותי לנסוע ולא רכב מתפרק שמסוכן לכולם.
    76 אלף שח זה לא מעט כסף וחודש וחצי של חוסר שינה שנגמרו זה הסוף טוב.
    נשמח לבדוק את פנייתך.
    באפשרותך לפנות אלינו בכתובת המייל [email protected]
    או בפקס 03-6151726.

תודה, אלבר

16. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של Laurence

ציטוט אלבר שרות לקוחות כתב: הצג הודעה
    נשמח לבדוק את פנייתך.
    באפשרותך לפנות אלינו בכתובת המייל [email protected]
    או בפקס 03-6151726.

תודה, אלבר
    פחחחח...
    התעוררתם ?

דף 6 מתוך 9 ראשוןראשון ... 3456789 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 39
    הודעה אחרונה: 03/09/08, 12:30
  2. וכך נלחמים בתאונות בבריטניה...