Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

MirrorLink, SmartLink, AppConnect וכד'

Yael Grossman
שימו לב! השרשור הזה בן 2080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• שבועיים מאוחר יותר ...

להחרונה התחדשתי בפאביה 2016 גירסת STYLE (הכי מאובזרת), הרכב פצצה של רכב ממליץ.

לגבי השאלה שלך (בהנחה שיש לך בפאביה שאתה מדבר עליה מערכת של bulero),

אני עם נקסוס 5 ואישתי עם G3 המערכת עובדת עם הסמרט לינק ללא שום בעיות, אתה צריך להוריד Android auto

עכשיו התוכנה הזאת לא נתמכת בארץ ולכן תצטרך להוריד אותה ממקור אחר למשל מפה:

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

בעיות שראיתי:

Android auto יודע להציג עברית בצורה טובה, אבל למשל בגוגל מפס (Maps) אין אפשרות לחפש בעברית בגלל שאין מקלדת בעברית - פתרון שלי: בטלפון אני מפעיל נסיעה בתוכנה הרגילה של מפס ואז מכבה אותה, מחבר לאותו ואז תחת נסיעות אחרונות אני יראה את המקום שאני רוצה ליסועה עליו.

ספר טלפונים בעברית ללא בעיות

מוזיקה דרך Android auto עובד בצורה מעולה.

הערות כלליות לגבי המערכת (שלא דרך Android auto):

המערכת עצמה לא תומכת בעברית בכלל, לא ניתן לקרוא שום דבר (הבנתי שיהיה עדכון בקרוב- לצורך העדכון יש ללכת למרכז השירות לפי דעתי, לא ניתן להתקין לבד - תקנו אותי אם אני טועה)

חוסר העברית בא לידי ביטוי בחיפוש אנשי קשר - לא ניתן לקרוא אותם

כשמצלצלים אליך - לא ניתן לקרוא את שם המתקשר

לא ניתן לקרוא הודעות (SMS) שכתובות בעברית.

בגלל זה לרוב אני מחובר ל SmartLink\Android Auto .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
מעניין!

אגב, באיזה VPN Client אתה משתמש ?

שואלת, כי הרי גם אם אתה מקבל IP מארה"ב לדוגמא, ברגע שתתחבר ל-Play Store הוא אמור לזהות לפי החשבון שאתה מהארץ.

באנדרואיד בשונה מאפל אין שיוך של חשבון למדינה. אם את נוסעת עם הטלפון שלך לחול, בכל מדינה שתהיי בה תראי את החנות של המדינה שאת נמצאת בה, בשימוש באותו חשבון גוגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם !

לאחרונה התחדשתי בפולו GTI והייתי מאוד מאוכזב מחוסר אפשרות להפיל CARPLAY. לאחר אין ספור שיחות אם צ'מפיון מוטורס הבנתי שלא יצאה מזה כלום! כתבתי מכתב חריף שרות לקוחות של פולקסוואגן אולמי. לאחר שבוע קיבלתי תגובה שהם פנו לצ'מפיון מוטורס וביקשו מהם לעזור לי. באוד שבוע קיבלתי הצעת מחיר מרכב הנגב להתקנה של CARPLAY J אין אפשרות להתקין ANDROID AUTO. ההתקנה מותנת בדגם המערכת ברכב ודגם ה IPHONE. ההתקנה כוללת רישיון, מתאם והתקנה. המחיר שקיבלתי הוא 1660 ₪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
יש מתאם מסויים שקונים אותו ומחברים למולטימדיה מאחורה , מתחברים דרך ה MIRROR LINK בגלקסי ישירות למתאם ההוא ואתה כביכול רואה כל מה שאתה רואה על המסך של הפלא במולטימדיה ( שיקוף)

הי לכולם,

שמתי לב שאתם מביני עניין וחקרתם לעומק את הנושא,

אשמח לדעת אם תוכלו לעזור לי במתן פתרון עבור מערכת מולטימדיה של סקודה ראפיד שנת 2017 (סווינג) בהתממשקות עם אנדרואיד Galaxy Alpha/huawei

במיוחד אודות המתאם, שם, דגם וכו....

אשמח עזרתכם, אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...
יש לי סקודה אוקטביה 2018 הדגם הבסיסי כמה יעלה לי להפעיל את ה SmartLink?

למה הכל צריך לעלות? המערכת תומכת ב-Car Play/Android Auto אז פשוט תחבר את הטלפון שלך דרך כבל מקורי לחיבור USB ברכב ותהנה.

במידה ומדובר במכשיר המבוסס במערכת הפעלה של אנדרויד צריך להתקין תוכנה של Android Auto על המכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי לכולם,

שמתי לב שאתם מביני עניין וחקרתם לעומק את הנושא,

אשמח לדעת אם תוכלו לעזור לי במתן פתרון עבור מערכת מולטימדיה של סקודה ראפיד שנת 2017 (סווינג) בהתממשקות עם אנדרואיד Galaxy Alpha/huawei

במיוחד אודות המתאם, שם, דגם וכו....

אשמח עזרתכם, אסף.

מערכת מולטימדיה של "Swing" לא תומכת באפשרות התממשיקות על טלפון נייד (Car Play/Android Auto) רק Bolero ומעלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
למה הכל צריך לעלות? המערכת תומכת ב-Car Play/Android Auto אז פשוט תחבר את הטלפון שלך דרך כבל מקורי לחיבור USB ברכב ותהנה.

במידה ומדובר במכשיר המבוסס במערכת הפעלה של אנדרויד צריך להתקין תוכנה של Android Auto על המכשיר.

ברשותי אוקטביה 2018 ה SMARTLINK אינו מופעל - מפנה לדילרים לפתיחה.

מישהו יודע מי בארץ מבצע ?

המערכת מסוג Swing המשודרגת (מסך 5.8 אינצ- באינטרנט נקראת Swing 2.5 (

תודה מראש,

יאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...