Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוניק RS טורבו- כעבור שנה [ּ+3 נוספות]

hodb
שימו לב! השרשור הזה בן 2133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

את הרכב רכשתי באוגוסט 2014.

על יום הנסיעה הראשון ניתן לקרוא פה.

על ההתרשמות כעבור חודש של נסיעה ניתן לקרוא פה.

עברה שנה ו 20,000 ק"מ, הגיע הזמן לחגיגות יום הולדת שנה וסיכומים עד כה...

במשפט אחד- אחת הרכישות הכי טובות שעשיתי בשנים האחרונות.

עכשיו נפרט קצת יותר:

המכונית נוסעת ללא דופי וללא שום בעיה.

הביצועים מעולים והיא מגיבה יפה מאד לכל בקשה שלי.

מבחינת יופי אני עדיין מסתכל עלייה כמו בפעם הראשונה כולי מאוהב.

המכונית שקטה גם בנסיעה מהירה.

מערכת הבידור איכותית ומגיבה יפה לתנאי הסביבה.

המזגן עושה את העבודה בקלות.

החניה קלילה בעזרת המצלמה האחורית (לא מבין איך אנשים חונים בלי מצלמה).

המערכת של מובילאיי מצילה חיים ומקילה על הבטחון בנהיגה שלי (לא סומך על אף נהג או הולך רגל אחר).

במבחן החברים היא לוקחת בקלות כל מכונית אחרת, כל מי שנכנס מתפעל מהאבזור הגבוה ומהיופי הפנימי שלה.

מבחינתי אין חסרונות אבל הייתי שמח לצריכת דלק חסכונית יותר, בנסיעה האחרונה לאילת מבוגר + 2 ילדים עם מזגן ובאגז מלא הגעתי ל -17 ק"מ, בעיר סביב ה 11.5. כמו כן הייתי שמח לתמיכה רחבה יותר בגב. זהו. הכל טוב.

אשמח לענות לשאלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מערכת הבידור איכותית ומגיבה יפה לתנאי הסביבה.

הא? איך מערכת הבידור מגיבה לתנאי הסביבה? ומה היא חושבת על הפליטים באירופה אם אנחנו כבר בנושא?

חוץ מזה, אחלה אוטו. התרשמתי ממנו מאוד מאוד לטובה. כל עוד לא שופטים אותו בתור מכונית ספורטיבית אלא מאובזר וקצת חזק יותר מהשאר, אין הרבה ממה להתאכזב.

תמשיך להינות.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הא? איך מערכת הבידור מגיבה לתנאי הסביבה?

כאשר מגבירים מהירות היא מגבירה ווליום בהתאם או מורידה לפי הצורך. הבלוטות עובד כמו שעון.

אגב הבידוד באוטו מאפשר האזנה נעימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העדכון!

לדעתי צריכת הדלק נהדרת לרכב מהסוג, בהתחשב במנוע ובגיר הפלנטרי. לגבי מובילאיי - שיקוץ לא ברא השטן לדעתי. בגדול אני מאד מחבב את הסוניק RS, שמח שאתה נהנה מהאוטו!

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדה על הסיקור, אכן רכב נהדר שלא מוערך מספיק.

מה שכן - אני לא מוסגל לסבול את הדש בורד הדיגיטלי צורת אופנוע הזה שלו.

שמח שהם החליטו לרדת מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקמיצ'י - באופן בלתי מוסבר, הסוניק, שהיא כל מה שאני לא אוהב במכוניות - עיצוב מוחצן מדי, דאשבורד הזוי, מראה של רכב ערסים - מתחברת בגרסת ה-RS למשהו מאד קוהרנטי ואחיד שאני דווקא מאד אוהב. אין לי הסבר לזה אבל אני ממש מחבב את המכונית ומחייך כל פעם שרואה אחת בכביש.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשכרה אני זוכר את השרשור שפתחת כשקיבלת אותו.

איזה כיף לשמוע שאתה נהנה ומרוצה.

נראה קניה מצויינת.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקמיצ'י - באופן בלתי מוסבר, הסוניק, שהיא כל מה שאני לא אוהב במכוניות - עיצוב מוחצן מדי, דאשבורד הזוי, מראה של רכב ערסים - מתחברת בגרסת ה-RS למשהו מאד קוהרנטי ואחיד שאני דווקא מאד אוהב. אין לי הסבר לזה אבל אני ממש מחבב את המכונית ומחייך כל פעם שרואה אחת בכביש.

אני חייב להעיד שאני לא ערס, ההיפך הוא הנכון ולשנייה אחת לא חשבתי שיש לה מראה כזה.

אגב לא רואים הרבה כמוה ולכן תחושת גאוות היחידה שלי גבוהה מתמיד, בעבר התלבטתי בינה לבין הקליאו והיום אני מאד שמח שלא בחרת בקליאו הנפוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל ביחד.

ה-RS טורבו מציעה כמה אטרקציות שלא כל כך מעניינות את רוכשי הסופר מיני, כמו מנוע חזק ונגיעות ספורטיביות.

דודה מעדיפה מזדה 2 בלאק אנד וויט, ואולי אפילו בצדק.

דודו לעומת זאת מעדיף רכב ספורטיבי יותר הארד קור ולכן ירכוש קליאו ספורט משומשת או הונדה סיוויק :wink:

בגדול מחיר רכישה גבוה יותר מחלק מהמתחרות, לצד ירידת ערך גבוהה של הקטנות של שברולט ויתרונות שלא מדברים לקהל היעד הופכות את הרכב לרלוונטי לקהל קטן יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להעיד שאני לא ערס, ההיפך הוא הנכון ולשנייה אחת לא חשבתי שיש לה מראה כזה.

אגב לא רואים הרבה כמוה ולכן תחושת גאוות היחידה שלי גבוהה מתמיד, בעבר התלבטתי בינה לבין הקליאו והיום אני מאד שמח שלא בחרת בקליאו הנפוצה.

לא אמרתי שאתה ערס, זה בסדר :) שוב, חרף כל האמור אני מאד אוהב את האוטו. לדעתי הוא חבילה טובה במחיר טוב ולא מוערך מספיק.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכל כל כך קסום, בשום ונפלא, למה לא רואים יותר ממנה על הכביש?

תמחור לא נכון? בעיית תדמית? נישה בעייתית?

שאלה טובה, אני מניח שאנשים חושבים על דגמים ישנים של שברולט ותקועים עם המחשבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...