Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקרי Dynasty - שברולט קורבט לדורותיה

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

מהי השברולט קורבט הטובה ביותר/האהובה עליכם ביותר בכל הזמנים?  

138 הצבעות

1. 1. מהי השברולט קורבט הטובה ביותר/האהובה עליכם ביותר בכל הזמנים?

• C1 (דור ראשון)
    • C2 (דור שני)
    • C3 (דור שלישי)
    • C4 (דור רביעי)
    • C5 (דור חמישי)
    • C6 (דור שישי)

פוסטים מומלצים

ברוכים הבאים לקבוצת הסקרים החדשה של CarsForum. בעקבות הצלחת הסקרים הקודמים אנו יוצאים כעת בסקרי Dynasty (שושלת) ובהם - רכב אחד, מספר דורות, מהעבר עד ההווה.

העקרון פשוט - בכל סקר נציג בפניכם דגם אחד לדורותיו, כל שעליכם לעשות זה לבחור את הדור האהוב עליכם במיוחד. זה שהכי עושה לכם את זה. שהכי מושך אתכם. גם כאן, כמו בסקרים הקודמים, הבחירות הן גלויות. אך בניגוד לסקרים הקודמים, סקרי "שושלת" אינם מוגבלים בזמן (סקרי הקבוצות, למשל, היו מוגבלים לשבוע בלבד).

שימו לב - לא מדובר כאן על בחירת המכונית הטובה ביותר, נטו. ברור לכם שברוב המקרים קיים שיפור מסוים בדגמים החדשים יותר הנובע משיפור ברמות הנוחות, האיבזור, האיכות והבטיחות. כמו כן בהרבה מקרים קיים שיפור משמעותי בהנאה מהנהיגה מהרכב, באם מדובר בכוח או התנהגות כביש, בין השאר. על כן, ביחרו את המכונית שהכי עושה לכם את זה. שהכי מייצגת בשבילכם את המהות של הדגם. המכונית שהכי רציתם מבין המתמודדות בזמן שהיא יצאה לאוויר העולם, או בכל שלב של חייכם. אם כן, זוהי בחירה רגשית אפילו יותר מזו של סקרי הקבוצות, שכן לא ניתן להשוות באופן ריאלי בין המתמודדות. אז ביחרו בחוכמה :wink:

זהו הסקר השלישי ובו יותר מ-50 שנה של אייקון אמריקאי.

לשברולט קורבט שישה דגמים עד היום, עליכם לבחור את הקורבט הטובה ביותר בכל הזמנים, בשבילכם. והנה המועמדות:

1. קורבט C1 (שנים 1953-1962)

c1.jpg

2. קורבט C2 (שנים 1963-1967 )

c2.jpg

3. קורבט C3 (שנים 1968-1982)

c3a.jpg

4. קורבט C4 (שנים 1984-1996)

c4.jpg

5. קורבט C5 (שנים 1997-2004)

c5.jpg

6. קורבט C6 (שנים 2005-?)

c6.jpg

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סוף סוף סקר אמיתי על מכוניות אמיתיות ולא על צעצועי פלסטיק צרפתיים ,צ'יקמוקים בווארים או מכוניות מארץ הפסטה :)

הבחירה הייתה קשה (על מי אני עובד, אני מזיז ריר כבר מגיל 3 על ה-C3), אמנם ה-C2 "נחשבת" לקלאסית הרבה יותר מיתר הדגמים והיא זו שלראשונה שילבה מנוע בהמתי במכונית הקטנה (יחסית) הזו, בקודמותיה היו מנועים סבירים בכוחם, אך ה-C2 היא זו אשר הביאה את משב הרוח(כוח) לקורבט.

ה-C4 וה-C5, לא ממש עושות לי את זה והן לא ממש מהנות לנהיגה ומתנהגות... נכון שה-C6 היא סוף סוף קורבט שיודעת להתנהג כמו שצריך אבל אני אוהב אותן ישנות......

ה-C3....הו...ה-C3.....קימורי כנפיה כחיית טרף הרוכנת לפנים לקראת שעיטה על הטרף.....חריצי הצדדיים כזימיו של קריש המאקו-שארק החותך את מימי האוקיינוס האטלנטי בדרך לצוללן אומלל שעומד לאבד רגל והמנועים.... הו המנועים.... ברי המזל יכלו בזמנו לרכוש אותה עם מנועים "קטנים" ועם מנועי Big Block V8 בנפח 7.4 ליטר (454 CID)בעלי הספק של 465 ומומנט עוקר איברים פנימיים..... לא נשכח כמובן את גולת הכותרת של ה-Small Block, מנוע ה- 5.4 ליטר (327CID), זריז וחזק להפליא יחסית למנועי Small Block בזמנו, בעל מהלך בוכנה קצר (מעלה סל"ד בזריזות של אופנוע) ו-350-360 כ"ס בבסיסו.... ואגב, זה בדיוק המנוע שלש לי בקורבט... 327CID שנת 1968 עם 350 כ"ס סטוק ששופר "קמעה"... :)

אז C3, את את האחת, תנו לי כמה שנים ויש אחת כזאת אצלי בחניה... (מי שמכיר אותי יודע שאם אני אומר, אז תהיה :) )

ליאור.

קראו לו לא מתקדם טכנולוגית....קראו לו עתיר סמ"ק ומדולל כ"ס... (יחסית ליפניות ה"מתקדמות", קראו לו איך שבא לכם...אבל תודו שהתמונה הזאת של מנוע קורבט 327CID, עם 462 כ"ס, 62 קג"מ, בכל זאת עושה לכם משהו..... (לי היא עושה, זה המנוע שבקמארו שלי :) ) :

camaro_eng.gif

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שאין לי שום סנטימנטים למפלצות התהילה הללו משנים עברו, אני פשוט אבחר בזאת שגם יודעת לנסוע כמו שצריך. C6 כמובן. (ובונוס - היא גם נראית הכי טוב לטעמי, למרות שלאגדות העבר יש את הקסם שלהן...)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C1 , כי זה קטנוע עם גג....

עכשיו ברצינות, אני חושב שהC1 היא אחת המכוניות היותר יפות שנוצרו, היא עושה לי את זה הכי הרבה מכל המשפחה...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:wink::razz: !Yeah, Roni finally had a good idea about the car he wants to show us all, nice pics too Roni, way to go

.Let's see... the C1 is a classic and I do like the double headlight version better than the single headlight that it originally came with

The C2 made the golden years of the american iron with big (GIANT) blocks engined, if I recall correctly the largest displacement one was either 7.0L or closer to 8.0L, horsepower was sky high and was normally underrated by the factory... it's been told that the true HP of the big L88 motor was well over 500HP... I might be confusing here with the C3 actually so you'll have to excuse me

The C3 started off where the C2 left and up until 1969 had super strong motors, then Chevy started going backwards and by the time the C3 was discontinued it was a pretty slow car, much slower than the C2 for comparison

The C4 is the saddest generation of the Corvette, with the exception of the ZR-1 sports package, the car was slow and heavy, not to mention it didn't look as nice in my opinion as the previous generations

.The C5 and the C6 are where I'm getting stuck

The C5 was the first Vette to be fast and to handle well, the racing version - C5R won the 24 hours of Le-Mans numerous times and the Z06 sports package is an all around animal and an incredible sports car for an unbelieveable price, as they say in the US - the best bang for the buck

The C6 is new, it's smaller than the C5, it's lighter than the C5, it is more powerful than the C5 and it also handles better, BUT, it wasn't quite as big of a jump forward as the C5 was and I think I just chose my winner

:grin: !C5, I'll have mine a Z06 in Millenium Yellow, thank you

.Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, טוב, אז תודה למוטי על הרעיון לסקר ועל התמונות :wink:

וליאור - קודם כל, ידעתי שעכשיו תתלהב מהסקרים, כשאפרסם את זה אחרי ההודעה שהעלית באוף טופיק. עכשיו אין לך יותר מה להגיד, אה? אה???

וחוצמזה, תמיד ידעתי שאתה חובב צרפתיות... בוחר ב-C3.. :-P

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C5, חלק כמו תחת של תינוק....

דברי הבלים אינם מזיקים כאשר אין אוזניים לשמעם...

הדבר הכי מעצבן בעולם זה שאחותי הקטנה פורסת את הלחם עקום! צריך ללמד את זה בביה"ס!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתהיה קופה...

שתהיה stingray...

שתהיה שחורה...

שתהיה LT-1...

(מצטרף לליאור) שתהיה C-3...

...רק שתהיה :biggrin2:

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אני בוחר ב קורבט -C3.

2.ברצוני להביא לידיעתכם כי הקורבט C1, זו בתצלום הסקר,איננה הקורבט הראשונה.

פיספסתם דווקא את הקורבט הראשונה (ראו צילום מצורף), וחבל שזו לא צורפה,זה סילוף

עובדות וצילום.- חבל. הקורבט הראשונה הוצגה בשנת 1953, והקורבט שבצילום (בסקר הוצגה ב1956.

3.חוץ מזה הקורבט , לא ממש מדברת אליי :wink:

4.פליזזז ,פליזזזזזזזזז סקר איטלקיות :oops:

בכבוד רב

אילן פ.

תמונה שברולט קורבט 1953.jpg

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אני בוחר ב קורבט -C3.

2.ברצוני להביא לידיעתכם כי הקורבט C1, זו בתצלום הסקר,איננה הקורבט הראשונה.

פיספסתם דווקא את הקורבט הראשונה (ראו צילום מצורף), וחבל שזו לא צורפה,זה סילוף

עובדות וצילום.- חבל.

3.חוץ מזה הקורבט או(כמעט) כל אמריקאית ,ממש לא מדברת אליי :wink:

4.פליזזז ,פליזזזזזזזזז סקר איטלקיות :oops:

בכבוד רב

אילן פ.

1. אחלה.

2. סילוף עובדות? רוצה אולי לתבוע אותנו? הקורבט שצירפת צילום שלה היא הקורבט C1 לפני מתיחת הפנים. הסיבה היחידה ששמתי דווקא תמונה של ה-C1 לאחר מתיחת הפנים היא... כי היא נראית הרבה יותר טוב!!

3. גם אלי, האמת. לפחות עד היום.

4. אין בעיה - איזו איטלקית למשל?

אה, ושלומי - מה אתה קופץ? סתם, הנה שכולם יראו:

הרעיון לסקרי Dynasty הוא של שלומי ושלומי בלבד!

מוטי פשוט הציע לשים גם את הקורבט וסיפק את התמונות.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7040 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...