Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא 147

ebari
שימו לב! השרשור הזה בן 7035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לטעמי אחד הרכבים בעלי העיצוב היפה ביותר - האם כך הוא לנהיגה?

אני שואל גם על ה-1.6 וגם 2.0

האם הוא אכן ספורטיבי ומהיר כפי שהחזות שלו משדרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אכן מכונית יפה ובעלת עיצוב חושני .מכונית קומפקטית מעולה בעלת אחיזה והגה טוב תיבת הסלפספיד לא כול כך מומלצת ובמיוחד לנהיגה ספורטיבית מנועי ה1.6 עים 105 ו 120 כס קצת מאכזבים מבחינת כוח והאצות אולם 2.0 150 כס מספקת את הסחורה .ודרך אגב יש גם עוד גירסה סופר ספורטיבית ולפי דעתי אחת מההנעות הקידמיות הטובות והנחשקות

GTA מנוע 3.2 250 כס V6 והיא כבר הדבר האמיתי

יש רגעים שאתה פשוט מודה לבורא שאתה חי (אברהם פורת ז"ל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

147 אינה מכונית ספורטיבית במובן של קליאו ספורט לדוגמא, אבל היא נותנת שילוב טוב של נוחות ואלמנטים ספורטיביים. אם אתה מחפש ספורטיביות תוכל להנות מהגה מהיר ומתקשר (חלק אומרים שהוא קל מדי, אני חושב שהוא קל במידה), מושבים מעולים ותומכים ועיצוב סביבת נהג המשרה אווירה ספורטיבית כללית (כמובן שזה כבר עניין פסיכולוגי, אני עדיין מוצא שזה יתרון. אנשי ההארד-קור יטענו שזה בולשיט. כל אחד וטעמו). חוץ מזה ה-147 נהנית מאלקטרוניקה איטלקית שאינה מסרסת את הנהיגה, עם ABS ובקרת אחיזה שמתערבים רק כשצריך.

אם אתה מחפש ביצועים תצטרך להשקיע בדגם ה-2.0, שהוא זריז (גם אם לא עוצמתי ממש) בכל טווח הסל"ד. מנועי ה-1.6 מרגישים זריזים באזור ה-3,000 - 5,000 סל"ד, שם הם בהחלט מספקים כוח והאוטו הוא ממש לא עגלה, אבל עם 105 כ"ס הוא גם לא ממש מכונת רייסים.

אם אתה מחפש תאוצה בלבד, תמצא תמורה טובה יותר לשקל במקומות אחרים. אם אתה רוצה גם שלדה טובה, הגה טוב וכו', 147 היא אופציה מצויינת.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

147 אינה מכונית ספורטיבית במובן של קליאו ספורט לדוגמא, אבל היא נותנת שילוב טוב של נוחות ואלמנטים ספורטיביים. אם אתה מחפש ספורטיביות תוכל להנות מהגה מהיר ומתקשר (חלק אומרים שהוא קל מדי, אני חושב שהוא קל במידה), מושבים מעולים ותומכים ועיצוב סביבת נהג המשרה אווירה ספורטיבית כללית (כמובן שזה כבר עניין פסיכולוגי, אני עדיין מוצא שזה יתרון. אנשי ההארד-קור יטענו שזה בולשיט. כל אחד וטעמו). חוץ מזה ה-147 נהנית מאלקטרוניקה איטלקית שאינה מסרסת את הנהיגה, עם ABS ובקרת אחיזה שמתערבים רק כשצריך.

אם אתה מחפש ביצועים תצטרך להשקיע בדגם ה-2.0, שהוא זריז (גם אם לא עוצמתי ממש) בכל טווח הסל"ד. מנועי ה-1.6 מרגישים זריזים באזור ה-3,000 - 5,000 סל"ד, שם הם בהחלט מספקים כוח והאוטו הוא ממש לא עגלה, אבל עם 105 כ"ס הוא גם לא ממש מכונת רייסים.

אם אתה מחפש תאוצה בלבד, תמצא תמורה טובה יותר לשקל במקומות אחרים. אם אתה רוצה גם שלדה טובה, הגה טוב וכו', 147 היא אופציה מצויינת.

מסכים עם הכול .

מי שמחפש אוטו ספורטיבי באמת שיילך אך ורק על 2.0 כי ה 1.6 מרגישה כבדה מאוד .

מי שמחפש אוטו ספורטיבי באמת עדיף יהיה לו לחשוב בכיוון של קליאו ספורט או 206 GTI משומשות שלדעתי נותנות יותר בהיבט הספורטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמחפש אוטו ספורטיבי באמת עדיף יהיה לו לחשוב בכיוון של קליאו ספורט או 206 GTI משומשות שלדעתי נותנות יותר בהיבט הספורטיבי

ערב טוב

עים כול הכבוד (ויש הרבה תאמין לי) נכון שבקושי יש 2 אבל לאמר ש-147 GTA לא ספורטיבית

זו אחת ממכוניות ההנעה הקידמית הטובות והמרגשות ביותר.נכון שמבחינת מחיר אין מה להשוות ועוד לא דיברתי על למצוא אחת אבל כול GTA תילעס ותירק קליאו ספורט לארוחת בוקר

אז בבקשה כבודה מונח במקומה

יש רגעים שאתה פשוט מודה לבורא שאתה חי (אברהם פורת ז"ל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MAGEN200', לא מדובר על ה147GTA.

אלא על מנועים 4 ציל' 1.6 ו2.0. לGTA מנוע 3.2 V6.

והמחיר יקר בהרבה מ206GTI, קליאו ספורט והגרסאות האחרות של ה147.

Some days your the bug; Some days your the windshield

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כבר מדברים על ה147 GTA אז גם אני יוסיף כמה דברים.

לפי דבריו של גרמי קלארקסון (אני לא יודע כמה זה נכון, כי אני פשוט

לא נסעתי על הרכב הזה), האלקטרוניקה שלה כן מסרסת אותה, הESP כל הזמן נכנס לפעולה,

אבל כמובן שאפשר להוריד אותו, והוא אמר שזה יהיה דבר משוגע לגמרי להוריד את זה

כי לשילדה מאוד קשה להשתלט על כל הסוסים האלה.

ואח"כ הוא הראה איך ההגה רוטט בלי שהוא עושה כלום, דבר שהראה שהאוטו התאמץ ושהוא לא עשה עוד כלום איתה!

ולסיכום הוא אמר שרק בן אדם משוגע יקנה את האוטו המשוגע הזה!

נ.ב

מי שלא מסכים, לא לסקול אותי באבנים, אני בסה"כ מעביר מה שגרמי חבירנו אמר!

ומי שרוצה יש לי את זה על המחשב, אני ינסה להעלות את הסרט, אז מי שיודע איך להעלות סרט על הפורום הזה שישלח לי ה"פ איך עושים זאת, ואני יביא את הכתבה שלו.

יונתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...