Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לפני רכישת וולוו s60 r design

Bmod
שימו לב! השרשור הזה בן 3123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רציתי להתייעץ לפני רכישת וולוו s60 r design הרכב נשמע מצוין במפרט ונראה מתאים לי כאחד שלא מחפש סמלים ודי סולד מזה השאלה אם המחיר 250k שווה את הרכב או שכדאי לי לחשוב על אופציה אחרת בתקציב הזה כמובן שאני מדבר על רכב חדש מהחברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רציתי להתייעץ לפני רכישת וולוו s60 r design הרכב נשמע מצוין במפרט ונראה מתאים לי כאחד שלא מחפש סמלים ודי סולד מזה השאלה אם המחיר 250k שווה את הרכב או שכדאי לי לחשוב על אופציה אחרת בתקציב הזה כמובן שאני מדבר על רכב חדש מהחברה

הרכב בסך הכל די טוב, אתה מוזמן לקרוא עליו עוד כאן:

http://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/1903/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%A0%D7%99%D7%9D/%D7%95%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%95-S60-R-Design---%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F-%D7%93%D7%A8%D7%9A

האם כדאי לך לחשוב על אופציה אחרת? זה כבר תלוי במה שאתה מחפש.

אני למשל לא הייתי קונה בסכום הזה וולוו S60, כי אני מחפש יכולות שטח. בתקציב כזה הייתי קונה כנראה מיצובישי טרייטון מדגם דקאר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל כלי הרכב בסגמנט הנ"ל יש ירידת ערך גבוהה - היתרון בוולוו הוא שליבואן מערך טרייד-אין מצויין, ולכן כשחוזרים ורוכשים שוב אתה יודע שתקבל מחיר הוגן לרכב המשומש.

"שווה" את הרכב זה תלוי בך - אם הרכב מתאים לך זה "שווה".

אלטרנטיבה אחרת שאינה מנקרת עיניים היא הלקסוס IS300.

אני חולק על דעתך שתא הנוסעים הוא קודם, שכן ניתן להזמינו גם בצבעים בהירים בגדול הייתי בודק גם את גירסת ה-Business

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...