Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יאריס 2015 או I20 2015?

oren1800
שימו לב! השרשור הזה בן 3123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אנשים

אלה האופציות היחידות שלי כרגע באופציית ליסינג.

מה לדעתכם עדיף לנסיעה של 20 ק"מ לעבודה ואם יהיה מספיק מרווח גם לכל המשפחה בסופי שבוע (במקום לטייל עם המונדאו).

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה משלם גם על דלק היאריס עדיפה בגלל תיבה רציפה ,וביצועים טיפה עדיפים על היונדאי. אם מדובר ברמת הגימור האמצעית של היאריס אז יש גם הפרש ניכר באבזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרסה הפשוטה, כוללת את כל הדברים הבסיסיים , לא כולל מסך מגע או שליטה מההגה.

מאידך יכול להיות שאם החברה שלך הזמינה כמה כאלה, אז תהיה מולטימדיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שמשיטוט קצר בגוגל היאריס פשוט מכוערת ופשוטה בפנים - כמו לנסוע בסוזוקי סוויפט 1996.

אלה דברים שמאוד חשובים לי (שהם לא נמצאים) אז אני אלך על היונדאי -לפחות היונדאי נראית 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שמשיטוט קצר בגוגל היאריס פשוט מכוערת ופשוטה בפנים - כמו לנסוע בסוזוקי סוויפט 1996.

אלה דברים שמאוד חשובים לי (שהם לא נמצאים) אז אני אלך על היונדאי -לפחות היונדאי נראית 2015

אני מציע שתבדוק את הגוגל שלך, נראה לי שהוא מקולקל...

ככה נראית היאריס מבפנים:

%D7%98%D7%95%D7%99%D7%95%D7%98%D7%94-%D7%99%D7%90%D7%A8%D7%99%D7%A1-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%94-14.JPG

ככה נראית ה-i20 מבפנים:

%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%99-i20-23.JPG

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון ככה נראית היאריס בגרסה המאובזרת ולא בגרסת SOL העירומה כך שההשוואת גרסה מאובזרת של היאריס ל I20 לא מדוייקת

אם אני לא טועה היונדאי יותר מרווחת מהיאריס

עריכה אחרונה על ידי shayke74
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...