Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנות משקפיים אינטרנטית- זני אופטיקל, מישהו הזמין לאחרונה?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי להזמין משקפיים חדשות וחשבתי להזמין מהם. (יש לי מרשם)

האם החנות מומלצת ?אמינה? איך איכות העדשות? מה עלות המשלוח?

זה פשוט מצחיק איך משקפיים עם המרשם שלי עולות שם 30 דולר, ובאופטיקות בישראל המחיר נע בין 400-500 שקל(ללא בדיקת אופטימטריסט כמובן)***

***-האופטיקות הנ"ל לא חייבות לי כלום, כול אחד יכול לפרסם מוצר במחיר שהוא רואה לנכון, ואני חש בושה על זה שאני מתרעם על המחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הזמנתי משם מספר פעמים.

מגיע לארץ תוך כחודש מההזמנה.

אמנם הם אומרים שכל המשקפיים באים עם ציפוי נגד שריטות אך המשקפיים נשרטות בקלות ביחס למשקפיים שקניתי בארץ בעבר.

בפעם האחרונה פשוט הזמנתי ארבעה זוגות זהים.

במחיר של 30$ למשקפיים מבחינתי שישרטו ואחליף אותם פעם בחצי שנה.

דרך אגב, מאז שירדתי מהאופנוע כמות השריטות ירד פלאים כך שאולי אני הבעייתי.

עלות המשלוח כ-10 דולר.

אם אתה לא לחוץ כדאי לחכות למכירות מיוחדות כמו לייבור דיי, בלאק פריידי, הרביעי ביולי וכו' כי הם עושים מבצעים כמו ארבע במחיר של שלוש או משלוח חינם (עכשיו יש להם מבצע ללייבור דיי שנגמר עוד כמה שעות שמציע 15% הנחה).

עריכה אחרונה על ידי eyals05
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי מהם מספר פעמים בשנים האחרונות, גם עם עדשות מסובכות מאוד.

איכות העבודה מצוינת (בבדיקת אופטיקאי בארץ) והמחיר יחסית מצחיק - פחות מעשירית מהמחיר בארץ.

לדעתי, שווה במיוחד בהזמנות מיוחדות (צילינדר גבוה מאוד/פריזמה) , אז החסכון יכל להגיע לאלפי שקלים.

בבירור עם חברים ומשפחה, איני מכיר משהו שקנה משקפיים בארץ בשנים האחרונות. מגיעים לאופטיקאי רק להתאמת המסגרת על הפנים או לבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתר מצויין ביחס לתמורה.

הזמנתי משם 2 זוגות משקפי מולטיפוקל עם עדשות דקות 1.62 מתכהות מהיקרות יותר שלהם (אחד לפני ההכי יקרות), כולל ציפויים וכו', עם מסגרות טיטניום ופלסטיק איכותי.

סה"כ עלו 1350 ש"ח כולל משלוח עבור 2 הזוגות יחד.

בארץ משהו ברמה שלהם עולה פי4-5 (5500-7000, כתלות במיתוג של המסגרת).

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החנות מאוד מומלצת. אין מה להתכלב ולקחת את המשקפיים והעדשות הכי פשוטות. אפשר להתפנק עם מסגרת מתכת, עדשות דקות וציפויים ועדיין אתה סוגר בכמה מאות שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות, הזמנתי משם אתמול.

דרך אגב, בסוף הזמנתי מסגרת אחרת שיותר התאימה, ומסתבר שהמחיר שלה היה 12 דולר.

12 דולר לעומת מחיר של 400-500 שקל בארץ(מדובר על מסגרות פלסטיק הכי פשוטות ללא מותג, למען הסר ספק).

אבל נשפוט אחרי שאני אקבל אותם בפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שכנעתם אותי!

נכנסתי לשם וחוץ מתמונת פנים , ביקשו מספר PD, מרחק בין אישונים! מאיפה אני אביא את זה כרגע?

זה כ"כ חשוב להתאמה?

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PD מרחק אישונים זה חלק מהמרשם. זה חשוב כדי לראות את הגודל של המסגרת על הפנים שלך (וגם כמובן ליצר את המשקפיים)

אם אין לך תנפיץ מספר סביר ותתרשם בינתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

הם צריכים את מספר PD, כדי ללטש את העדשה.

אם תיתן להם סתם מספר - יתכן שתקבל עדשה שלא מתאימה לך (המוקד של העדשה לא יהיה במקום הנכון).

זה אמור להופיע אצלך במרשם. לפעמים מופיע בתור מספר בודד. לפעמים בתור צמד מספרים (ימין ושמאל).

אם אין לך - תפנה חזרה לאופטמטריסט שהכין את המרשם ותבקש ממנו שימדוד PD.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...