Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנות משקפיים אינטרנטית- זני אופטיקל, מישהו הזמין לאחרונה?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקפיץ.

מי יודע איפה בחיפה אפשר לעשות בדיקת ראיה ולקבל מרשם מפורט? עדיף באזור אחוזה.

הייתי כבר בשני מקומות שהתעקשו שהם לא נותנים מרשם.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גש לסופר פארם, היבדק תמורת 100₪, הוסף עוד 100₪ וצא עם שני זוגות ראייה ספייר. ואז תזמין מה שאתה רוצה.

או צלצל לרשת שהמלצתי בשרשור אחר לבדיקה, או ברר אם קיים בית ספר לאופטומטריה בטכניון או משהו, לבדיקה ללא תשלום.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?611536-%D7%9E%D7%A9%D7%A7%D7%A4%D7%99-%D7%A8%D7%90%D7%99%D7%99%D7%94-%D7%90%D7%A4%D7%A9%D7%A8-%D7%91%D7%A4%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%9E-500-%D7%A9%D7%A7%D7%9C%D7%99%D7%9D&p=5214162&viewfull=1#post5214162

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ.

מי יודע איפה בחיפה אפשר לעשות בדיקת ראיה ולקבל מרשם מפורט? עדיף באזור אחוזה.

הייתי כבר בשני מקומות שהתעקשו שהם לא נותנים מרשם.

בואדי, טרנס אופטיקה בחורי 40 פינת הציונות.

^ הקדימו אותי

עריכה אחרונה על ידי armagedon
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רופא העיניים עשה לך בדיקה שבמסגרתה הוא גם בדק מספרים?

אני בכללית ולעולם הרופא לא בדק מספרים, בדק לחץ תוך עיני, בדק קרקעית ועוד, מספרים נאדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנתיים החלטתי להזמין מZENNI בפעם הראשונה. עשיתי בדיקה בביה"ס לאופטומטריה בבר אילן, פשוט כי קבלתי יותר מדי מרשמים סותרים בתקופה שלפני.

הבדיקה בחינם (צריך לקבוע תור), לוקחת הרבה זמן כי נעשית ביסודיות כחלק מתהליך הלימודים.

אני לא מבין בזה כלום, אבל זה הרגיש מקצועי (ואחרי הבדיקה הפרופסור חוזר עליה רק ליתר בטחון) ואני מרוצה מהמרשם שקבלתי בפעם הראשונה מזה הרבה זמן...

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רופא העיניים עשה לך בדיקה שבמסגרתה הוא גם בדק מספרים?

אני בכללית ולעולם הרופא לא בדק מספרים, בדק לחץ תוך עיני, בדק קרקעית ועוד, מספרים נאדה.

בטח, קבעתי תור לבדיקת עיניים, קיבלתי את המרשם שלי כולל הכל(צילינדר\מספר\PD וכו) חינם אין כסף. אולי זה בגלל שיש לי כללית זהב או משהו בסגנון?.. בכל מקרה שווה לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר ניגשתי לחנות בשם "מרכז הראיה" בטירת הכרמל ועשיתי בדיקה תמורת 150 ש"ח.

קיבלתי מרשם ביד. הוא גם בדק את המשקפיים שיש לי כרגע.

אם ארצה להוסיף משקפיים הבדיקה תהיה "בחינם", כלומר עבור הבדיקה והמשקפיים אשלם 300-500 ש"ח.

החלטתי לא להחליט כרגע, כי לא מצאתי משהו שאהבתי בחנות והייתי חייב לחזור לעבודה ולא רציתי להחליט תחת לחץ.

הוא אמר שגם אם אחזור בשבועיים הקרובים לבחור, אין שום בעיה ואוסיף רק את ההפרש.

לטראנס אופטיק שהומלץ פה פשוט היה קשה לי להגיע.

אני מניח שאעשה הזמנה בקרוב מזני אופטיקל, אחרי שאקח מידות מהמשקפיים הנוכחיים, פשוט כדי לראות איך הם.

זה לא בוער לי, כי הראייה שלי הדרדרה רק ברבע מספר (ב 15 שנה), כך שהמשקפיים שיש לי כרגע עדיין מספקות. ממילא הוא לא גבוה במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי אתמול הזמנה מזני. עלו 400 שח לשמש מולטי עם תיקון צילינדר. זרועות קרבון. המאפיין של המשקפיים מהיצרן הזה הם איכות אופטית מצויינת אבל שימוש בחומרי גלם נחותיםנכך שהפריים צפוי לפתח חופשים תוך כמה חודשים והציפוי של העדשות יפגע באותו פרק זמן והתמונה תהיה מעט עכורה. בקיצור דיל טוב אבל חד שנתי.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון העדשה נהפכת עכורה (כלומר, הציפוי נפגם) לאחר כשנה.

ועוד דבר, רכשתי פעם אחת, לפני 8 חודשים, משקפי ראיה בהלפרין, היתה לי הנחה של 500 ש"ח אז החלטתי לנסות. הציפוי שלהם מת לפני חודש, כולו מלא פסים קטנים והאור נשבר לגמרי כאשר מסתכלים דרכם. הלפרין לא נותנים אחריות על הציפוי כי סוג העדשה שקר כלשהו. המשקפיים עלו 700 ש"ח. ב700 ש"ח אני קונה 7 זוגות משקפיים בזני. לא הופתעתי כן? אבל רק למדתי שוב את מה שידעתי - בארץ הכל חרטוט אחד גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
לפני שנתיים החלטתי להזמין מZENNI בפעם הראשונה. עשיתי בדיקה בביה"ס לאופטומטריה בבר אילן, פשוט כי קבלתי יותר מדי מרשמים סותרים בתקופה שלפני.

הבדיקה בחינם (צריך לקבוע תור), לוקחת הרבה זמן כי נעשית ביסודיות כחלק מתהליך הלימודים.

אני לא מבין בזה כלום, אבל זה הרגיש מקצועי (ואחרי הבדיקה הפרופסור חוזר עליה רק ליתר בטחון) ואני מרוצה מהמרשם שקבלתי בפעם הראשונה מזה הרבה זמן...

פרסמתי גם בשרשור ישן יותר, בדיקה דומה מתבצעת בתשלום סמלי גם במכללת הדסה:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?611536-%D7%9E%D7%A9%D7%A7%D7%A4%D7%99-%D7%A8%D7%90%D7%99%D7%99%D7%94-%D7%90%D7%A4%D7%A9%D7%A8-%D7%91%D7%A4%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%9E-500-%D7%A9%D7%A7%D7%9C%D7%99%D7%9D&p=5878894&viewfull=1#post5878894

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ כדי לעדכן על השירות של זני.

הזמנתי 3 זוגות משקפיים בסכום כולל של 180$. עדשות עם אינדקס גבוה, כלומר דקות, פוטוכרומטיות ושאר ירקות.

החבילה הגיעה תוך 10 ימים (לא עברה במכס, אגב), מתוך ה 3 רק זוג אחד מוצא חן בעיניי.

אוקי, מחליט לבדוק אפשרות להחזרה.

חיכיתי כמעט 20 דקות בצ'אט עד שענו לי, אבל בסוף הגיע תורי.

ביררו איתי את הפרטים, ממה אני לא מרוצה וכו'.

הציעו לי מיד 2 אפשרויות: או לקבל זיכוי מלא על ה 2 שאני לא אוהב לניצול בחנות בקניה אחת, או לקבל חזרה לכרטיס אשראי 50% ממה ששילמתי על 2 הזוגות.

אוקי, בוחר ב 50% ושואל "לאן לשלוח את החבילה? אתם נותנים לי איזה בר קוד להדפיס?"

תשובה: "אין צורך להחזיר כלום, תשמור או תתרום אותם."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...