Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיברגלס-בעלי מקצוע

apexi
שימו לב! השרשור הזה בן 7036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לבנות 2 תיבות לרמקולים ברכב מפיברגלס אני מחפש בעל מקצוע טוב ולא שוחט שיעשה לי את העבודה ואני לא מתכוון לחנויות של המערכות שאני יצטרך למכור את הרכב בשביל לממן תיבה אלה בעל מקצוע שעושה עבודות לפי הזמנה

באיזור תל אביב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש ב-faq תוכל למצוא פול חניות שמתעסקות עם פיבר

כמו אוטוסאונד ועוד. www.autosound.co.il

הכל לרכב

חנות אודיו ואביזרים לרכב

תחפשו אותנו בעמוד הפייסבוק - הכל לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטוסאונד זה לא חנות ולא תוכל למצוא בFAQ פול חנויות שכן לא הרבה מתעסקות בפיבר. עבודת פיבר היא דבר שלוקח זמן ולכן אין דבר כזה עבודת פיבר זולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה זה אוטוסאונד?? ולא אמרתי שעבודת פיבר זה דבר זול. ואולי לא פול אבל עדיין יש מקומות שדובר עליהן

הכל לרכב

חנות אודיו ואביזרים לרכב

תחפשו אותנו בעמוד הפייסבוק - הכל לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטוסאונד הוא אתר, אשר מארגן בין היתר פורום מקצועי בנושא סאונד, מפגשים ואירועים הקשורים לסאונד ברכב וכו'. ;)

החכמת? עכשיו גלוש שם קצת :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...