Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ההבדל בין HP ל-BHP בכל הקשור להספקי מנוע?

כRובי
שימו לב! השרשור הזה בן 7042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

(פתרון של ויכוחון קטנטן עם חבר)

תודה מראש על הפותרים שגם ינמקו את התשובה...

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה אותו הדבר, כוח סוס וכוח סוס לבלימה.

הבריטים אומרים BHP אולי עוד כמה אומרים זאת, והשאר אומרים HP.

לפי דעתי הכוח סוס לבלימה (BHP - BREAKING HP) מתאר את בלימת כוח המנוע.

לא כך ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא הייתי צריך לעוף מיד לעבודה הייתי עושה חיפושון ונותן לך אחלה תשובה. :?

בעיקרון זה בדיוק אותו דבר, ההבדלים נובעים מטעות במקור (המושג "כוח סוס" אינו מדוייק) ובגלל אופן מדידת הכוח מהמנוע על הדיינו.

אם לא תקבל תשובה ראויה עד שאחזור, אני אתן לך תשובה.

נ.ב

כרובי, חיפוש בפורום ביצעת ? :evil::-P

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוח סוס זה כוח סוס- הספק מנוע.

כוח הבלימה של המנוע לא נמדד באופן נורמלי (אלא אם מישהו ביצע פעם איזה ניסוי לצרכים איזוטריים, ובטח שמדובר בנתון שלא מפורסם (אני לא מכיר את שוק המשאיות, אולי שם, בגלל הקריטיות של העניין כן מפרסמים נתונים כאלה) .

ה B נוסף שם כדי לציין את שיטת המדידה, שהיא נעשית על ידי נסיון בלימה של המנוע על ידי בלם עד למצב שבו מהירות המנוע קבועה מול הבלם.

זה שונה מלמשל, מדידת הספק על ידי האצת גליל כבד מאוד עד להגעה לסל"ד המקסימלי של המנוע-זו המדידה שרובנו מכירים ממכוני הדינמומטר, (מה גם ששם מדובר על מדידת הספק בגלגלים ואקסטרפולציה מתמטית על מנת להגיע לנתון הספק המנוע) .

אגב, סתם כדי לעמוד על הבדלים בין שיטות מדידה, בשיטה האחרונה , משקל גלגל התנופה מהווה "גנב" של ההספק כי חלק מהכוח הולך על האצה שלו, מה שלא קורה בשיטה הראשונה, שם אין האצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם (ובעיקר לחנן!) - עזרתם מאוד... :-D

(צדקתי וצדקתי... נה נה נננה נה... :-P )

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...