Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי המציא את המבחן אמינות ולמה אי אפשר לעבור אותו ? -_-'

DevilUser
שימו לב! השרשור הזה בן 1497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברווז, אני הבנתי את המנטליות של החנויות ממזמן וברגע שהבנתי את זה היחסים איתם השתפרו.

אם אני צריך בורג מסויים אני דואג להביא איתי דוגמא שלו, או שיותר טוב זה לדגום את הגודל והפסיעה ואז לגשת לחנות.

אף אחד לא אוהב שמסבירים לו בנפנופי ידיים מה אתה רוצה- בגלל זה כדאי תמיד להיצמד לקטלוג ולבקש מק"ט מאשר לבקש מוצר.

יותר קל לחנות לתת לך מק"ט X שקיים בקטלוג מאשר לתת לך מוצר לפי מה שאתה רוצה.

עוד משהו שנפלתי בו כמה פעמים, זה לבוא לחנות ולבקש מוצר מסויים, ובתגובה החנות אומרת לך שאין.

השאלה הבאה שלי הייתה- אין לך(כרגע במלאי בחנות) או שאין בכלל(הדבר הזה לא מיוצר בכלל)?

חנות רצינית תגיד לך שאין לה את המוצר אבל ניתן להזמין/ לקנות ממקום אחר.

חנות לא רצינית תגיד לך שאין בכלל ומה בכלל אתה מציק לה עם בקשות מיוחדות, לחנות כזו אני לא חוזר.

בחיי יש לכם מנטליות של שכירים.

תכבדו את עצמכם קצת יותר.

מה הכוונה?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה מזכיר לי.

הייתי צריך טונר למדפסת מדגם שמסתבר שאף. אחד לא מכיר, כולל זה שמכר לי אותה. בסוף הפנו אותי לחנות בשם "פיפו פייפר" בחדרה, שמסתבר שאם אתם צריכים מתכלים לציוד הדפסה אזוטרי למינהו, אז זה המקום.

אז ישבו שם שני גברים ואישה (יכול להיות שהיא הבוסית שלהם, לא יודע). על כל שאלה הגברים רצו להתייעץ עם האישה, שידעה לתת בשלוף תשובה על כל דבר (כמו "כן, למדפסת X צריך טונר Y, יש מקורי ותחליפי, יושב על מדף Z, מקורי מספיק לאלף דפים, תחליפי לאלפיים").

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז, אני הבנתי את המנטליות של החנויות ממזמן וברגע שהבנתי את זה היחסים איתם השתפרו.

אם אני צריך בורג מסויים אני דואג להביא איתי דוגמא שלו

אז בוא ואגלה לך סוד.

כשהמוכר הראשון לא הבין מה אני רוצה ממנו, והמוכר השני לא הבין מה אני רוצה ממנו, והם קראו ל"עתיק-זקני-השבט" שגם לא הבין מה אני רוצה ממנו (שלושתם אמרו לי, "דבר עברית")- זה השלב שבו, באופן קסום ופלאי, תחת "השראה אלוהית" לא פחות, הסתובבתי ושלפתי מברג פוזידרייב מהמדף לידי והראיתי להם. "כזה- אבל בצורת ביט" אמרתי.

"וואלה, כל החיים לומדים, ראית מה זה?" הייתה התגובה.

ביט לא מצאו.

ציטוט של מה שהלך שם, כולל הדגשת החלק הרלוונטי לגבי "להביא דוגמא לחנות":

גם המוכרים לא יודעים מה זה פוזידרייב.

הנה משהו שכתבתי בפייסבוק לפני זמן מה בעקבות חווייה שהייתה לי.

"מעשה שהיה, כך היה.

הביט האהוב עליי נשבר. מדובר על ביט פוזידרייב מספר 2, אורך 100 מ"מ. אני משתמש איתו רק כל הזמן עם המברגה שלי, כי רוב הברגים שמוכרים פה בארץ לעץ ללקוחות קצה (לא סגור על מה משתמשים בו בתעשייה) הם למעשה פוזידרייב ולא פיליפס. אז הלכתי לחפש לעצמי ביט חדש בחנויות הכלים החביבות עליי באיזור מגוריי. בחנות הראשונה, אמרו לי "רק בהזמנה"- דהיינו, אין במלאי, והם לא יודעים מאיפה וכמה יעלה. אז אמרתי תודה והלכתי לחנות השנייה.

כמו ילד טוב, ביקשתי ביט פוזידרייב מספר 2, הבחור מאחורי הדלפק אמר לי "אוקיי, דבר עברית".

?!

פו.זי.דרייב. מספר. 2. (לאט)

עבריתתתתתתתתתת! דבר עבריתתתתת!!! (קורא לבחור וותיק)

הוותיק שואל אותי מה אני צריך. אז אמרתי: ביט פוזידרייב מספר 2.

מה אומר לי הוותיק?

נכון.

דבר עברית.

ראבק, אפילו עשיתי על זה סרטון פעם.

ועדיין, לא הבינו מה רציתי.

ניסיתי להסביר.

פו-זי-דרייב.

-טורקס?

לא. פו-זי-דרייב. נראה כמו פיליפס, רק עוד 4 כנפיים קטנות.

-אה, תעופתי?

לא, הוכחה שבאנו מהקופים ואתה עוד לא הגעת, פוזידרייב.

-נו, טורקס.

לא, לא טורקס. לא תעופתי. לא שטוח, לא מרוח. לא מרובע ולא משולש, לא מעצבן ולא מנומש. חכה רגע.

לקחתי מברג רגיל פוזידרייב שהיה להם בחנות 2 מטר מהאף (האירונייה!!!).

-אה, וואלה? למדתי משהו חדש היום. כל החיים לומדים.

אתה מוצא לי?

-כן!

בסוף לא מצא.

מביא לי פיליפס, מביא לי אלן, מביא לי טורקס, מביא לי כמעט כל דבר אפשרי אחר רק לא מה שרציתי.

תודה ולהתראות, אני אזמין לעצמי אחד (או 10) מחו"ל. עדיף 10, שיחזיקו לי לכל החיים, כי אם אצטרך שוב למצוא אחד בארץ, אני אשתגע."[ATTACH=CONFIG]498688[/ATTACH]

אז- להביא דוגמא לחנות, לא תמיד עובד.

לקחת את הדוגמא מהמדף מאחוריי בתוך החנות, גם לא תמיד עובד... :roflmao::roflmao::roflmao::shock2::loco::onfire::shock3::-|:-x:sissies:

ואכן, אתה צודק לחלוטין. כמי שבא מעולם המק"טים, זה בדיוק מה שאני עושה- כשיש לי מק"ט של משהו ספציפי.

ראבאק, ביט מזורגג. לא נתקלתי בביט של ה"חשודים הרגילים" שיכלתי לבקש. כו-לה ביט.

אשכרה התעצבתי, שתבין שרוב ברגי העץ שמוכרים בארץ הם פוזידרייב, ורוב הביטים שמוכרים להם הם פא:king: פיליפס סטנדרטי.

איפה המקצועיות??? איפה ההבנה בתחום? איפה הידע? :cry:

אני, שלא עובד עם ברגים (שיווק ומכירה או בסגנון, כי להשתמש אני משתמש המון :lol:), ולא עובד עם לקוחות קצה אלא בסיטונאות בעיקרון, יודע מה זה ביט פוזידרייב- וחנות שאמורה להתמחות בכלים, שמתעסקת כל היום עם אנשים מכל הגוונים והתחומים, אין למוכרים שם מושג תלוש?

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל שלא הביאו לך גם פטיש.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה דיון התפתח פה,

רציתי לעדכן שהלכתי לפי ההוראות בפורומים השונים שבגדול אומרים:

הכחשה מוחלטת להימורים וגניבות, ואמירת אמת בכל השאר וזה עבד.

לאחר המבחן זומנתי לראיון בירור לגביו, בסוף הראיון הבעתי את דעתי על המבחן הזה ועל כמה שהוא שטות גמורה ולא משקף שום דבר על אף אחד. קיבלתי תשובה בצורה של שתיקה רועמת אמרתי תודה ויצאתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני מבין שאתה לא מעוניין לעבוד ברכבת ישראל?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף הראיון הבעתי את דעתי על המבחן הזה ועל כמה שהוא שטות גמורה ולא משקף שום דבר על אף אחד. קיבלתי תשובה בצורה של שתיקה רועמת אמרתי תודה ויצאתי.

מה שעשית זאת שטות מדרגה ראשונה.

לא שורפים גשרים.

לעולם אל תביע דעה על תהליך גיוס במהלך הגיוס,

זה משהו שאוטומטית יפסול אותך בכל מקום, כולל מקומות טובים

שלא נעזרים בגרפולוגיה, מכונות-אמת ושאר פסאודו-מדע.

אתה מוזמן להביע את דעתך אחרי שהתקבלת והתחלת לעבוד, על תקן "מה אני ממליץ לשפר".

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חבל שטרחת ללכת להיבחן.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בטוח שרשמתי , הכל תקין עברתי לשלבים הבאים שהם כבר סינונים בתוך האירגון ולא ע"י מרכזי הערכה חיצוניים, קיבלתי פידבק מהרכזת גיוס של רכבת ישראל "קיבלת תוצאות הרבה מעל הממוצע במבחנים אנחנו מאד מרוצים ומאד מעוניינים להתקדם איתך הלאה"

בקיצר אדם מילא ושאר המכונים יכולים לדחוף את המבחן הזה עמוק לאיזה חור שהם יבחרו, הבנתי את הטריק לאיך לעבור, ושוב השיט הזה לא משקף שום וכלום והוא בדיחה מהלכת ברגע שאפשר למצוא את הפיתרונות לשאלות באינטרנט שימצאו שיטה חדשה להכשיל אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל אחרי שסיפרת להם כמה דבילי המבחן הזה, לא נראה לך שגם המידע הזה יעבור לחברה שמחפשת עובדים?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה ישחק לטובתו, יחשבו "גם קיבל ציון מעולה וגם אומר שהמבחן עלוב. אם המבחן הוא כזה piece of cake בשבילו, כנראה הוא ממש חכם" :lol:

רק חסר לו שהאחראים על הגיוס קוראים אוף-טופיק בקארספורום. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אקטואלי, אני כבר עברתי, עכשיו אני בתהליך ההכשרה בתוך החברה .

לגבי מכון אדם זביבו שלום שלום שלא יבואו לי בחלום עוד מרכזי הארכה כאלו הטעות במכוון כי הם סתם מאריכים את הדרך הם היו יכולים לקבל את כל האינפורמציהשהם רוצים עלי במבחן פנימי וראיון מכבד ולא כמו כבשה עם עוד 300 כבשים בחדרונים ממלאים דפי שאלות כמו בפס ייצור

אני באמת לא מבין מה יוצא להם מזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי מלא מבחנים דומים בצבא ועברתי

ועשיתי באזרחות אחד באדם מילוא ולא קיבלתי תשובה - חיובית או שלילית

עשיתי מבחן דומה באיזה ארגון גדול ועברתי

ההמלצה הכי גדולה שלי לאנשים שעומדים בפני מבחנים כאלה - תסרבו לעשות אותם

פשוט תגידו אני לא מעוניין לעבור גיוס שכולל מבחנים כאלה

מקומות רציניים באמת לא עושים כאלה מבחנים.

אם מדובר בבטחון - תעשייה צבאית וכאלה זה תהליך הרבה יותר רציני - ומכבד - ולא מבחן מפגר שלא בא לבדוק שום דבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...