Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

TIRE CLUB - אתר למכירת צמיגים באינטרנט

benj
שימו לב! השרשור הזה בן 1719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המקרה שלך הוא חריג ולא שגרתי, ולמעשה המקרה הראשון מסוגו לאחר קרוב לשלוש שנים של פעילות במסגרת אתר האינטרנט. ב- 99% מהמקרים, הצמיגים שהוזמנו מסופקים לפנצ'ריה כבר ביום ההזמנה או למחרת בבוקר, אך בגלל שמדובר במערך לוגיסטי מורכב, גם אצלנו קורות תקלות.

עשית אותנו סנילים, ניחא. אבל עוד באותו עמוד של התלונה הזו יש תלונה שלי על טרטור, בזבוז זמן שגובל בזלזול ברמת האינטיליגנציה של הלקוח.

אכן עיכובים ותקלות הם חלק משגרת היום שלנו. אבל כבר מיום ראשון, כאשר הלקוח יצר אתכם מגע בפעם הראשונה, הייתם צריכים להכניס את המקרה למעקב ולחזור מיוזמתכם ללקוח כדי לעדכן אותו על עיכוב נוסף.

איני רואה פה כל שביב של שירות מיוחד או טוב אלא עוד ספק מקומי שנותן ללקוח לרדוף אחריו במקום שהוא ירדוף אחרי הלקוח כי הוא זה שפישל ולא עמד בזמני האספקה שהוא התחייב עליהם.

לבחור שהתלונן, חבל שלא נכנסת לשרשור וקראת את התגובה שלי לפני ההזמנה.

אז היית לומד שחובה לוודא אתם טלפונית, לפני שהצמיגים עולים למשאית, את כל הפרטים של כל צמיג בנפרד.

למרות שגם עליך יש קצת "ביקורת", הייתה לך האופציה לברוח מהאירוע המצער הזה כי הספק הציע לך לבטל את העיסקה.

אני במקומך הייתי קופץ על המציאה ורץ לפנצ'מעאכר הקרוב וסוגר את הסיפור (אבל זה קל מאוד להיות חכם בדיעבד).

עריכה אחרונה על ידי redroze

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שירות טוב ללקוח נמדד גם בדרך הטיפול בתקלות ובבעיות, ולכן חשוב להדגיש כי לאורך כל התהליך קיבלת מענה והתייחסות מהמוקד הטלפוני שלנו. מאחורי הקלעים, עשינו מאמצים גדולים לספק את הצמיגים שהוזמנו לפנצ'ריה או לאתר צמיגים אחרים שיתאימו לרכב שלך, וכאשר ראינו שמתרחש עיכוב למרות המאמצים, הצענו לך פיצוי ללא קשר להחלטה שלך האם לממש את ההזמנה או לבטל אותה ולקבל החזר כספי. גם זה לא מובן מאליו.

שירות טוב נמדד בתוצאות, לפזר הבטחות ודיבורים באוויר זה חינם. לפני שמישהו כאן יקבל את הרושם שקיבלתי צמיג חינם כפיצוי בואו נעשה הבהרה קטנה, הפיצוי שהוצע לי (ביום שלישי) הוא "דרים קארד" בשווי 100 שקלים חדשים, אז נכון אימא ואבא לימדו אותי לא לזלזל בכסף אך 100 שקלים אפילו לא מגרדים את הדלק שבוזבז על התקלה שלכם (ומה עם שעות העבודה שהלכו לפח?), ובתור אחד שמתעסק קצת בשיווק הכרטיסים האלו בדרך כלל שווים יותר למי שמחלק אותם מאשר למי שמקבל אותם.

דבר שני, את ההצעה לביטול -בדיוק כמו "הפיצוי"- הצעתם רק ביום שלישי בשלב די מאוחר בעסקה, אחרי שכבר ספגתי נזקים כלכליים. ושוב תפסיקו להיות חאפרים עושים חוזה מול לקוח תעמדו בו, אל תטיילו פה בפורום עם הבטחות ובלונים ותברחו שמתחיל הבלגן.

אין להם התחייבות לגיל הצמיג?

בניגוד ליבואן המתחרה שלהם אז מסתבר שלא. שולחים אליך את אלו שבילו הכי הרבה זמן במחסן.

עריכה אחרונה על ידי Moses14
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי לפני כשנה בדיוק, סט של 2 צמיגים, עבור יונדאי גטס מהמתחרים של TIRE CLUB (מבלי לציין שמות).

הרכישה בוצעה ביום חמישי ה- 13.08.15 בשעה 12:57 בצהריים.

הובטח לי שאקבל את סט הצמיגים ביום למחרת וכמובן שהם יהיו טריים (לכל היותר בני מס' חודשים).

בפועל הצמיגים לא הגיעו ביום שישי ורק לאחר מס' שיחות הובהר לי שבגלל שנציג המכירות היה חולה, ההזמנה לא טופלה.

מיותר לציין שהצמיגים שקיבלתי לא היו טריים אלא בני שנה ולא מס' חודשים.

אז מסתבר שהבטחות לחוד ומעשים לחוד וזה מוטיב חוזר שאני שם לב אצל רוב נותני השירות / ספקים בארץ.

מצ"ב חשבונית הרכישה:

invoice.png

למען הסר ספק, אין לי שום קשר ל- TIRE CLUB.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי את סט הצמיגים הקודם שלי מ- Tire Club והשירות היה פשוט מעולה.. מחירים נמוכים וצמיג עם תאריך יצור של אותו חודש שבו קניתי! מעולם לא קניתי צמיג טרי יותר. זו הייתה רביעיה של Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2.

מומלץ ביותר..

ולמען הסר ספק, גם לי כמו fusion-x אין שום קשר ל- Tire Club.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שיש ויש.

למרות הביקורות השליליות, החלטתי לתת להם צ'אנס, כי מאוד נוח להזמין דרכם, ול- iTire אין פאלקן. FALKEN IS LIFE.

הזמנתי אתמול, היום התקשרתי והצמיגים כבר שם. באתי כבר במוד קרבי, אבל מסתבר שהצמיגים טריים, 1916, מה שאומר מאי 2016.

הרכיבו אותם בזריזות ומקצועיות כמו צוות פורמולה 1 בפיט-סטופ, ככה שאני ממליץ גם על הפנצ'ריה הספציפית שבקבלה:

Capture.PNG

מסקנות: לבוא חשדניים, להזמין בלי לחץ מהיום למחר, לוודא תאריך צמיג לפני ההרכבה. לא טרי? חותכים משם ומבטלים עסקה.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף,

אני שמח לשמוע שיצאת מרוצה :)

הבעיה היחידה עם ביטולי עסקאות בארצנו הקטנה (בניגוד לארה"ב למשל), היא שמאוד קשה לבטל עסקה בארץ.. גם כאשר הלקוח צודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי שהשרשור קיים, אבל רכישה ראשונה שלי של צמיגים מהרשת עברו דרך טייר קלאב, קיבלתי אחלה שירות ותוך כמה ימים הגיעו משלוח הצמיגים הטריים, עטופים בנייר כסף (אולי T1r מגיעים כך בכללי, לא יודע), בני חודשיים או שלושה בערך עם SMS וטלפון מנציגה שאמרה לי להגיע לאן שתיאמתי והורכבו תוך 5 דק'.

מקווה שהשירות ישאר כך, בכל אופן מהנסיון שלי ארכוש שם שוב.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף,

אני שמח לשמוע שיצאת מרוצה :)

הבעיה היחידה עם ביטולי עסקאות בארצנו הקטנה (בניגוד לארה"ב למשל), היא שמאוד קשה לבטל עסקה בארץ.. גם כאשר הלקוח צודק.

מדיניות הביטולים שלנו ברורה ופשוטה - כל עוד הצמיגים לא הורכבו, אנחנו מבטלים בלי לשאול שאלות ובלי להערים קשיים, ומחזירים ללקוח את מלוא התשלום.

ובמידה וללקוח יש בעיות לאחר ההתקנה, רעידות וכו' (די נדיר אבל קורה), אנחנו מטפלים בבעייה עד לשביעות רצון מלאה של הלקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

רכשתי מטייר-קלאב רביעיית צמיגים ליונדאי i20 שלי.

תוך יום הגיעו כל ארבעת הצמיגים (Toyo NanoEnergy 3 175/70R14 88T) ל״צמיגי סגולה״ בפתח תקווה, שהיא אגב צמיגיה מומלצת בחום. ארבעת הצמיגים, בני פחות מחצי שנה, אוזנו והותקנו בצורה זריזה ומקצועית.

חשוב לציין שזכיתי להנחה קטנה נוספת לגולשי קארספורום.

בקיצור, שירות מעולה של טייר-קלאב. ממליץ

640cda5e41c66c9c5b0cb6a3df3a1c08.jpg2ae8316d194855156d994eded3ecc548.jpgb138fee60d1ca2ac7ba91c765a2045ef.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחרתי את הצמיגים האלו גם ליונדאי I20 של אמא שלי לפני כמה חודשים מטייר קלאב. אחלה מחיר ואחלה צמיג לרכבים שהכי רחוקים מלהיות רכבים מתגרזנים על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

כדי לאזן, מצרף חוות דעת חיובית.

היום הורכבו 2 צמיגי פאלקן לקליאו, הוזמנו יום שלישי בבוקר - באותו יום בצהריים התקשרו מהפנצ'ריה לשאול מתי אני רוצה לבוא.

תיאמתי להיום (שישי) בבוקר, הגעתי, היו 2 רכבים לפני, תיק-תק הרכב נכנס לסככה, והורכבו זוג פאלקן ZE914A במידה 195-55-R16 (לא ברור מה זה ה A וגם לא בדיוק ידעו להסביר לי חד-משמעית מה זה בטלפון - אבל מכיוון שחיפוש באינטרנט לא העלה חשד כלשהו, לא ייחסתי לזה חשיבות מיוחדת).

הצמיגים בני 3 חודשים.

המחיר היה מעולה.

השירות היה סבלני.

ההרכבה מקצועית וזריזה.

ממליץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...