Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מומחי אמזון בקהל? או איך מורידים כמה אגורות בתשלום.

Charge
שימו לב! השרשור הזה בן 3126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה נתקלתי בכמה מוצרים שרציתי להזמין מאמזון שעולים פחות מ75$ אך בצירוף המשלוח מגיעים לסכומים כמו 75.41$ או 75.13$, העניין הוא שהכמה סנטים האלה שעוברים את רף ה75$ גורמים לכך שיש צורך לשלם מס על הפריט ואז המחיר המשוקלל באמזון קופץ ב20-30$ בהתאם לפריט.

האם יש דרך כל שהיא לקבל "הנחה" של חצי דולר או כמה סנטים על מנת לא לשלם את המיסים? תודה.

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה המוצרים?

אבל תמיד תוכל לעקוב באתר/ עד שירד המחיר.

מה גם שאתה יכול לבחור שם תזכורת , ואז תקבל מייל כאשר המחיר ירד.

לא מכיר דרך אחר,

אולי לבקש מהם במייל שיורידו את החצי סנט הזה?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מחיר המוצר עצמו פחות מ-$75 לא תחוייב במס. דמי המשלוח (והביטוח, ושאר הוצאות) יחושבו לצורך תשלום מס רק אם מחיר המוצר עצמו עולה על $75.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה ומטעה.

הנה ציטוט מילה במילה מהאתר של המכס:

הבדיקה האם יחול מס נעשית על פי ערך הטובין בלבד. עם זאת, היה ונקבע כי חל מס, הוא יחושב לפי ערך הטובין בתוספת דמי המשלוח והביטוח.

משלוח המכיל טובין שערכם הכולל עד 75$ - פטור לחלוטין ממסי יבוא.

משלוח המכיל טובין שערכם הכולל 75$-500$ - פטור מתשלום מכס בלבד, וחייב בתשלום מע"מ ומס קניה אם חל (מס קניה חל לדוגמא על: טלוויזיות, טלפונים סלולאריים).

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו במנגנון תשלום של אמזון שמחשב מיסים ברגע שהעלות הכוללת היא מעל 75$ וזה לא חשוב אם הפריט עצמו עולה פחות, הנה דוגמה אחת למוצר שאני רוצה להזמין ונכנס לקטגוריה הנ"ל:

Untitled.jpg

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא מה שכתוב בדוגמא שהבאת:

מחיר המוצר - $59.95.

טיפול ושילוח - $15.46

סה"כ לפני מס - $75.41.

סה"כ אומדן מס - 0

עם זאת אמאזון גובים פקדון בסך $13.57 למקרה שייגבה מס. הפקדון יוחזר לך אם לא ייגבה מס, ומניסיוני - אמאזון עומדים בדבריהם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם זאת אמאזון גובים פקדון בסך $13.57 למקרה שייגבה מס. הפקדון יוחזר לך אם לא ייגבה מס, ומניסיוני - אמאזון עומדים בדבריהם.

כפי שכבר נכתב כאשר מחיר הפריטים הוא עד $75 לא כולל משלוח אז הם פטורים ממס גם אם יחד עם המשלוח מחירם יותר מ- $75. התנאי הוא שתהיה הפרדה בחשבונית בין מוצרים לבין משלוח.

באמזון ברגע שהמחיר לארץ עובר $75 כולל המשלוח אז נגבה פיקדון מס שאכן אמורים להחזיר.

אבל! לאחרונה קניתי מהם - מחיר המוצרים פחות מ- $75, יחד עם המשלוח עבר זאת. בפועל, החזירו רק 10% מדמי-פיקדון המיסים בארץ שנגבה מראש. כתבתי להם תלונה על כך שבארץ אין על זה מס אפילו אם כולל המשלוח זה עבר $75. הם ענו לי שכדי "לסדר את אי-הנוחות" הם יחזירו במלואם את דמי-הפיקדון.

אז כדאי לבדוק ולעקוב תמיד אחרי הזמנות מאמזון שדמי-פיקדון המס באמת מוחזרים אם צריך.

לפותח השירשור - סיכוי נמוך מאוד שברגע שמחיר הפריטים עבר $75.00 לא תשלם מע"מ לפחות. אגב, $75.00 בדיוק עדיין פטור ממס.

עריכה אחרונה על ידי student
בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר המוצר - $59.95.

טיפול ושילוח - $15.46

סה"כ לפני מס - $75.41.

סה"כ אומדן מס - 0

אמזון כותבים בתנאי השימוש שלהם כך:

""Import Fees Deposit" represents an estimate of the Import Fees that will be levied on the items in your order for shipment to countries outside of the U.S."

לפי מה שהם כותבים הפיקדון הוא הערכה של מיסי היבוא שידרשו במדינה.

כפי שכבר נכתב כאשר מחיר הפריטים הוא עד $75 לא כולל משלוח אז הם פטורים ממס גם אם יחד עם המשלוח מחירם יותר מ- $75. התנאי הוא שתהיה הפרדה בחשבונית בין מוצרים לבין משלוח.

באמזון ברגע שהמחיר לארץ עובר $75 כולל המשלוח אז נגבה פיקדון מס שאכן אמורים להחזיר.

אבל! לאחרונה קניתי מהם - מחיר המוצרים פחות מ- $75, יחד עם המשלוח עבר זאת. בפועל, החזירו רק 10% מדמי-פיקדון המיסים בארץ שנגבה מראש. כתבתי להם תלונה על כך שבארץ אין על זה מס אפילו אם כולל המשלוח זה עבר $75. הם ענו לי שכדי "לסדר את אי-הנוחות" הם יחזירו במלואם את דמי-הפיקדון.

אז כדאי לבדוק ולעקוב תמיד אחרי הזמנות מאמזון שדמי-פיקדון המס באמת מוחזרים אם צריך.

לפותח השירשור - סיכוי נמוך מאוד שברגע שמחיר הפריטים עבר $75.00 לא תשלם מע"מ לפחות. אגב, $75.00 בדיוק עדיין פטור ממס.

היי תודה, האם זאת אומרת שפריט שעולה פחות מ75$+ משלוח שמעלה את המחיר למעל 75$ לא יחויב במס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך אתר רשות המיסים:

יבוא משלוח שערך הטובין הכלולים בו הינו עד 75$

​משלוח המכיל טובין שערכם הכולל עד 75$ - פטור לחלוטין ממסי יבוא.

הפטור אינו חל על מוצרי טבק, כוהל ומשקאות משכרים.

ערך כולל של עד 75$ - לא כולל הובלה וביטוח אם הם מחושבים בנפרד מערך הטובין.

לדוגמא:

משלוח בגדים שערכם הכולל 65 דולר ודמי המשלוח החלים הם בסך 20 דולר (סך כולל של 85 דולר) – עדיין יהיה פטור מתשלום מסים על הטובין.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, ואני הייתי שבוי עד היום בקונספציה שתשלום המס נגזר מהמחיר הכולל של העיסקה (טובין + משלוח + ביטוח אם קיים).

יחד אם זאת, ומאחר ואני מזמין ברוב הפעמים טובין שמה שמעלה אותם מעל סף המס הוא המשלוח (ולכן נאלץ לבקש חלוקה לחבילות וכך משלם המון על משלוח או לחילופין לבקש הנחה כדי לרדת תחת 75$, לעיתים בשביל סנטים בודדים, מה שגורם לאי נעימות), אני מבקש להתעכב על המשפט הבא:

יבוא משלוח שערך הטובין הכלולים בו הינו עד 75$

​משלוח המכיל טובין שערכם הכולל עד 75$ - פטור לחלוטין ממסי יבוא.

הפטור אינו חל על מוצרי טבק, כוהל ומשקאות משכרים.

ערך כולל של עד 75$ - לא כולל הובלה וביטוח אם הם מחושבים בנפרד מערך הטובין.

השאלות שלי הן כאלו:

1. נניח והזמנתי 8 מוצרים . 7 מהם עולים 10$ לאחד ואחד עולה 5$, וביחד 75$. המשלוח 25$. סה"כ: 100$.

- לפי מה שאתם אומרים, אם הבנתי נכון (וסליחה אם אני חוזר על דברים שנאמרו או שהדוג' מוגזמת), אני לא צריך לשלם מס, נכון?

- זה חל רק אם ההובלה והביטוח מחושבים בנפרד, צודק?

2. וקצת להקשות בהיבט הפרקטי: הרי באיביי ,או בכל אתר אחר, כשמשלמים וגם לאחר מכן ,מופיע התשלום הסופי ורק כשבודקים את התשלום, ניתן לראות שמורכב ממחיר הטובין וממחיר המשלוח, אולם בחשבונית הפייפל, כך להבנתי, או כ.א. לצורך העניין, אין פירוט כזה (או שיש?)

הבעיה היא שלא תמיד, בין אם מדובר בחנות, או קל וחומר כשמדובר במוכר פרטי, מצורפת חשבונית, ובפעמים המעטות שכן, החשבונית מצויה בתוך החבילה. מה שכן, ואני לא זוכר בדיוק, בד"כ יש על החבילה אישזהו פירוט (על מדבקה או משהו).

- האם בפירוט על החבילה די כדי להוכיח שהמוצרים עלו עד 75$ כדי שלא ידרשו מס?

- האם נכון לבקש מהמוכר, פרטי או חנות, שידאג לתיעוד על החבילה המראה בבירור את עלות הטובין לחוד ועלות המשלוח ו/או ביטוח לחוד כדי לספק את רשויות המס?

- מה קורה אם לא רשם, איך מוכיחים את זה?

מתנצל על החפירה,

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד שאלה, האם יש דרך ליצור קשר עם אמזון\חנות שמוכרת דרך אמזון פריט על מנת לבקש הנחה כל שהיא או שדבר כזה כלל אינו אפשרי?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר המוצר - $59.95.

טיפול ושילוח - $15.46

סה"כ לפני מס - $75.41.

סה"כ אומדן מס - 0

בהמשך להסבר שלך, גם אם אני ממלא את העגלה שלי בפריטים בשווי של כמעט 2000$ עדיין רשום סה"כ אומדן מס- 0$, וניסיתי עם מספר פריטים מקטגוריות שונות ותמיד התוצהה זהה.

Untitled.jpg

11.jpg

עריכה אחרונה על ידי Charge

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב רק שבתמונה הראשונה הלפטופ לא נמכר מאמזון עצמו ולכן כנראה המס הוא רק על הטלפון,

(הרי לא באמת הגיוני 28$ מס על 1800$..)

ולכן על הלפטופ תחוייב כבר בארץ והרבה יותר מאשר אם זה היה דרך אמזון.

לגבי האומדן מס, אמזון משערכת את הסכום וגובה אותו ממך,

במידה והחבילה בארץ נבדקת אז אתה לא תקבל החזר כנראה, במידה והיא עוברת ללא בדיקה סיכויי גבוהה כן לקבל החזר.

עריכה אחרונה על ידי MaDxXx
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...