Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחזקה של רכב ישן מול חדש.בסופו של דבר משלמים אותו דבר?

turbo2000
שימו לב! השרשור הזה בן 3155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתור מישהו שיש לו שני רכבים חדשים כבר שנתיים ושנה (בהתאמה), שסבל בעבר מהמון רכבים עם תקלות שלא ברא השטן, ושבקרוב (אולי היום) מחליף לעוד רכב חדש, אני מסכים עם ההנחה של פותח השרשור.

יש לי בבית קליאו 2013 ופיז'ו 107 2014 אוטומטית.

על הקליאו אני משלם 1330 לחודש למשך 60 חודשים, שזה יוצא 79800.

לא שמתי שום מקדמה עליה. מימון 100%.

מספר התקלות שהיו לי בשנתיים ו58000 הק"מ שהיא אצלי הוא אפס.

אין תקלות.

אין בעיות.

אין שעות שאני מבזבז במוסך.

היום אני עושה לה את הטיפול השנתי וזהו. רגוע.

ל107 (שהיא האחרונה שמסרו בארץ אז קניתי אותה בהנחה של 20000) גם אין תקלות.

משלמים עליה 1200 לחודש ל30 חודשים אחרי ששמנו 20000 מקדמה.

אז בעצם העלות השנתית של הרכישה של הרכבים היא 15960 \ 14400.

לצערי זה מה שבעבר הייתי מוציא בשנה על תיקונים\שעות עבודה מבוזבזות במוסך\השבתה של הרכב לכמה ימים ונסיעות בתחבורה ציבורית או רכב שכור.

מבחינתי זה הגיוני לקנות חדש.

ירידת הערך היא בולשיט אם אתה מחשב את זה על בסיס חודשי ואתה לא מוכר את האוטו יומיים אחרי שקנית אותו.

עשיתי חישוב גס של ירידת הערך של הקליאו לפני שקניתי אותה, ואחרי כמה זמן הסיכוי לתקלות מול האפשרות להחליף אותה למשהו חדש יותר, ומתי זה משתלם.

מצאתי שאחרי 24-30 חודשים אני יכול לתת את האוטו בטרייד אין או למכור אותו באופן פרטי (יש לי מישהו שרוצה לקנות במחירון +2000) ופשוט לקבל חדש.

אם אני רוצה את אותה גרסה אז זה ימשיך באותה עלות. אם אני רוצה משהו יותר טוב אני אעלה את העלות החודשית.

Values.jpg

זה חישוב של הערך של ההלוואה (מימון 100%) מול הערך של האוטו בהערכה גסה.

עד עכשיו זה הוכיח את עצמו.

מה שרואים זה שהמחירון יורד אבל גם הסכום של ההלוואה.

זה מתאזן בערך אחרי 28 חודשים, קח\תן חודש לפה ולשם.

אם אתה משווה את זה למשל לליסינג אתה תראה שיותר משתלם לקנות רכב חדש זול וחסכוני מאשר לשלם הרבה יותר על ליסינג.

אם הזמן שלך יקר לך (אתה לא מרוויח מינימום) ואין לך כוח להתעסק עם מכונאים חאפרים, קנה חדש.

אם יש לך ילדים אז בכלל אין מה להתלבט.

ואם אני מחליף את הרכב היום אז זה יהיה לקליאו עם 120 כ"ס :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...