Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איביזה קופרה 2015 המחודשת - עכשיו עם מנוע 1.8 192 כ"ס

LEGACY 1.8
שימו לב! השרשור הזה בן 3124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יפה מאוד... מספיק את ה1.4 הם לקחו לקצה, 1.8 נותן פוטנציאל הרבה יותר עסיסי למשפרים, לדעתי הרכב הרבה יותר אטרקטיבי כרגע, רק שתגיע ידנית/dsg6.

עריכה אחרונה על ידי sjerby

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולו GTI מגיעה עם מנוע זהה וDSG7 ככה שלא נראה לי שכדאי לפתח ציפיות לגבי הDSG6.

מעניין אם היא תתומחר במחיר מקביל לפולו או נמוך ממנה.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם היא תתומחר במחיר מקביל לפולו או נמוך ממנה.

לפי ההגיון היא אמורה להיות ממוצבת מתחת לפולו GTI, אחרת למה שמישהו יעדיף סיאט?

לראייה, לאון קופרה לעומת גולף GTI. (אני יודע שהן עולות כמעט אותו דבר לפי המחירון, אני מדבר על רמת אבזור זהה.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ההגיון היא אמורה להיות ממוצבת מתחת לפולו GTI, אחרת למה שמישהו יעדיף סיאט?

לראייה, לאון קופרה לעומת גולף GTI. (אני יודע שהן עולות כמעט אותו דבר לפי המחירון, אני מדבר על רמת אבזור זהה.)

אתה צודק, פשוט התביישתי להגיד בקול את השילוב: "גיר אוטו' ב140 אלף" :oops:

מצד שני, הגיון ומציאות לא תמיד הולכים ביחד. יכול להיות שיביאו את הקופרה מפוצצת באיבזור ויתמחרו בסביבה קרובה לפולו ואז ההתלבטות תהיה פולו או איביזה ממש ממש מאובזרת אבל עם שנתיים אחריות ולא שלוש.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם צ'מפיון ישכילו להביא את האיביזה קופרה באבזור כמעט זהה לשל הפולו GTI אך עם תג מחיר נמוך ממנה,

האיביזה תמכר כמו לחמניות.

ואם להמשיך את קו החשיבה הנכון שלך - גיר אוט' ב-140K, שיביאו גם גרסה ידנית שתוזיל עוד יותר את העניין... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספקולציה שלי: איביזה קופרה תגיע מאובזרת מאוד, תהיה חזקה קצת יותר מהפולו, ותמכר במחיר דומה לה.

למה? כי זה נראה אחד לאחד המקרה של הלאון קופרה מול גולף GTI. הם נותנים לספרדיות קצת יותר כוח וקצת יותר אבזור, ואז מייצרים אלטרנטיבה צעירה. אין טעם (כלכלי) לקונצרן לשים שני רכבים *בול* על אותה משבצת.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשום כבר שחבילת לדים וקסנון מגיע סטנדרט באיביזה.בפולו תוספת של 12K שקל.לגבי מנוע לא נראה שיהיה הבדל בהספק אלא אם על ידי תוכנה בלבד,בלאון לעומת גולף טורבו שונה

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער שחוזר לעניין הdsg7, כמה מומנט הוא מסוגל לסחוב? לפי מה שקראתי (תקנו אותי אם אני טועה) מעל 25 קגמ המקוריים של המנוע הזה הגיר כבר מתחיל להתחרבש, ואז באסה למשפרים, יש פה משפרי פולו 1.8 בקהל?

עריכה אחרונה על ידי sjerby

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...