Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופנוע "נמצא", יש מה לעשות?

tomz
שימו לב! השרשור הזה בן 7030 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אופנוע ממש יפייפה!

אם לא תוכל להעביר בעלות, הדבר ההוגן לעשות יהיה להנות איתו קצת במגרש סגור, להצטלם איתו למזכרת ואז להעביר אותו לידי המשטרה.

אם דיברת עם הבעלים אז תתחשבן איתו כבר על המחיר של הטסטים והאכסנה על האופנוע, תעביר בעלות וטסט ומזל טוב.

כנראה שחלק לא מבוטל מהאנשים בעולם היה פשוט נוסע עליו כאילו היה שלו ומקווה לא להתפס לביקורת משטרתית.

אני חושב שכולנו היינו רוצים לראות שאתה מבצע את העצה השניה.

אני מקווה מאוד שהוא לא יגיע לפירוק. אופנוע כזה יפייפה עושה לי חשק לעשות רשיון ל50 סמ"ק.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה בסדר, לא העלתי בדעתי אפילו ליסוע איתו ככה, או למכור אותו

גם למכור אותו לחלפים אני עדיין לא ממש מתלהב מהרעיון,

בינתיים אנחנו עובדים עוד טיפה בשביל לנסות לאתר את בעל האופנוע, אם לא,

בע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מציע לך להתייעץ עם עורך דין או משו...

אולי יש איזה פירצה...

אני זוכר משהו אם החזרת חפץ למשטרה ועברה שנה ולא באו לדרוש אותו או משהו בסגנון אז הוא מוחזר אליך ...

לא יודע אם עובד עם אופנועים אבל שוווה להתייעץ פשוט חבל על הכלי היפיפה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חוק, שאומר שכאשר מוצאים אבידה, מוסרים למשטרה, לאחר שלושה חודשים, אם בעל החפץ לא לוקח, המוצא הופך ליהיות בעליו החוקיים של החפץ, אך זה לא עובד באופנועים.

אתה מוסר, זה הולך למשרד הרישוי ומסך, לשחיטה.

אני עדיין לא מוצא סיבה אחת לתת את האופנוע למשטרה, בשביל מה? כדי שהם ישחטו אותו? לא חבל? הם לא הולכים להיתעסק עם מכירת החלקים, פשוט להרוס אותו,

ולא, "הגינות" לא מזיזה לי פה, כי בניתיים אני לא עושה איתו כלום, הזזתי אותו משטח שלי, עדיין לא עשיתי שום פשע.

לגבי העתיד. נראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, בהצלחה.

לא יודע איפה אתה גר, אבל חשבת להפוך אותו לכלי "מירוץ"? כלומר, להוריד פנסים, לוחית רישוי וכו'

וליסוע איתו, על טנדר, לאימוני המגרש השונים ו/או שפיצרינג?

במקביל, תנסה עוד קצת למצוא את הבעלים.

דרך אגב, הדוגמא עם הספה, מצאה חן בעיני.

אם אני לא טועה, אפילו לפי הגמרא (מסכת אלו מציאות) החפץ שלך.

תבלה.

"מעולם לא נתתי לבי"ס להפריע להשכלתי" גם אני לא הפרעתי לי...

למכירה- KLE500 95 במצב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חוק, שאומר שכאשר מוצאים אבידה, מוסרים למשטרה, לאחר שלושה חודשים, אם בעל החפץ לא לוקח, המוצא הופך ליהיות בעליו החוקיים של החפץ, אך זה לא עובד באופנועים.

אתה מוסר, זה הולך למשרד הרישוי ומסך, לשחיטה.

אני עדיין לא מוצא סיבה אחת לתת את האופנוע למשטרה, בשביל מה? כדי שהם ישחטו אותו? לא חבל? הם לא הולכים להיתעסק עם מכירת החלקים, פשוט להרוס אותו,

ולא, "הגינות" לא מזיזה לי פה, כי בניתיים אני לא עושה איתו כלום, הזזתי אותו משטח שלי, עדיין לא עשיתי שום פשע.

לגבי העתיד. נראה.

לא עשית שום פשע ? אז לידיעתך ועוד איך עשית!!!!!

הרכוש לא שלך אלא של המשטרה !!!!( או של הבעלים החוקיים אבל אתה לא מוצא אותו:wink: )

מה שנקרא " אחזקת רכוש גנוב . . "

תהנה . .

אני נוסע מהר מדי בשביל לאכול בריא :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחזקת רכוש גנוב?

לפי מה שאתה אומר, מהשנייה שהוא טס לחול, אני עבריין, כי הרכוש שלו עומד בשטח שלי.

עכשיו הרכוש שלו, נמצא בטריטוריה שלי, אני רק הזזתי את הרכוש שלו, מכיוון שהוא הפריע לי, אני לא רואה בזה עברה על החוק

אלא אם כן, תחדשו לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב האופציות לפי מה שאני חושב הם:

1- למשטרה ..... לא!!(סליחה על המילה אבל-"זייבי")

2- לא ליסוע עליו(תפיסה משמעה החרמה-כי אין בעלים חוקיים,בכל אופן לא בארץ :חוק יבש)

3- לחפש את הבעלים החוקיים ולא בני דודים אחיות וכ"ו(יציעו לבעל הרכוש למכור אותו,לתת להם וכ"ו - לגיטימי , כי הם מישפחתו)

4- במיקרה הגרוע ביותר,לחפש את הבעלים דרך המישטרה ולאמור להם שהבעלים חיבים לכם כסף על

אחסנה (במיקרה שבאמת הם ישיגו אותם ,דרך קרוביהם או לא יהיה לכם עילה לפיצוי כל שהוא- לדוגמה : האופנוע או יותר מיזה) במיקרה זה לקחת עורך-דין קודם לפנייה יהיה צעד חכם.

5- בשום פנים לא לימכור או להניע או להזיז(להזיז שנוי במחלוקת-הפריע למהלך חיים שיגרתי),

במיקרה כזה יכולה לצוץ טענה שהם ישלמו את החוב אבל... המאחסן פגע ברכושם והיתחשבות תיכלל.

שקט, שש... לאט לאט!.. להירגע- הראלי השחורה :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב חבל על הזמן

כדי לעשות העברת בעלות אתה צריך את ת"ז של בעל האופנוע+יפוי כח מסודר על טופס מקורי של משרד הרישוי

דבר שני אתה צריך לעשות את העברת בעלות רק שבועים אחרי האופנוע עבר טסט ושילמתה את האגרה (לא רציני משהו כמו 170 ש"ח)+35 ש"ח בדיקה

למשטרה אין מה לעשות עם האופנוע להשמיד אנחנו לא יכולים מאחר והוא לא משובלר (גנוב)

אפשר רק לזרוק אותו בחצר התחנה ושם הוא ישאר עד שיתפורר.

כאב אבל במקרה הזה אין הרבה מה לעשות .

שים לב למשהו חשוב אסור לך אני חוזר אסור לך להניע\לבדוק\לרכב\לפרק\למכור. עם אין לך מסמך כל שהוא שמאשר לך עיי הבעלים המקורים של הכלי. זו עברה פלילית שדינה 5 שנים!

על פי חוק שניקרא ,שימוש ברכב ללא רשות (שבל"ר)

שום הסבר שתיתן לא יתקבל במשטרה.

חכה אולי הם עוד יחזרו לארץ !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטיות האופנוע לא מופיע כגנוב במסוף לא ניתן להאשים את הבחור באחזקת רכוש גנוב.

לא עשית שום פשע ? אז לידיעתך ועוד איך עשית!!!!!

הרכוש לא שלך אלא של המשטרה !!!!( או של הבעלים החוקיים אבל אתה לא מוצא אותו:wink: )

מה שנקרא " אחזקת רכוש גנוב . . "

תהנה . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חדשות משמחות בשבלך

עד כמה שאני זוכר חוק המציאות במדינת ישראל קובע

שאם מצאתי משהו ברחוב או בחצר שלי או בכל מקום במדינה וניגשתי איתו למשטרה להודיע על המציאה המשטרה מחויבת לשמור את המציאה לתקופה של שנה ולאחר מכן אם אין כל דורש על המציאה מי שהביא למשטרה את החפץ רשאי לקחתו ואם הוא לא רוצה המשטרה מוציאה אותו למכרז

אז כך שיש עתיד לאפנוע ורק בדרך חוקית זו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מכיר את החוק של מציאת ציוד, לשים אותו במשטרה ואחרי תקופה של 3 חודשים עד שנה לקבל בחזרה, אבל בכלי רכב, הדבר אינו עובד, הכלי נשלח למשרד הרישוי שם מורד מהכביש לצמיתות ונשלח לשחיטה.

רכב נטוש, כנל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהדבר הטוב ביותר שתוכל לעשות הוא להגיד לבעלים שיחזרו אם הם יחזרו שהאופנוע נגנב מחצר ביתך...

ואתה תמכור תחלקים של האופנוע למה האופנוע במצב חדש לפי התמונה אפילו יותר מאופנוע חדש שיצא מהחברה לכן אני חושב שזה הדבר הכדאי ביותר שיש לך ... וכמובן שאתה תקבל אחלה סכום לחלקים האלה...זאתי האפשרות השניה...

האפשרות השניה היא שתביא לי אותו ואני ישים אותו ליופי בחדר שלי...חח

בהצלחה ונקווה שתצליח לעשות משהו כדאי לבסוף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לבדוק מה הדין של רכב נטוש יש מצב שיש פירצה בחוק שתוכל להואיל לך

דין רכב נטוש לרדת מהכביש (אין לי כוח עכשיו למצוא את הסעיף בחוק בדיוק, זה לא כזה משנה).

רכב אשר ננטש ע"י הבעלים שלו ישלח למשטרה. באם אין לו טסט, הרכב באופן אוטומאטי יורד מהכביש לצמיתות בהנחה כי הרכב אינו בר נסיעה וננטש עקב בעיה.

חוק האבידות לא חל על כלי רכב, שכן הבעלות עליהם היא כתובה (רשום במשרד הרישוי), ולכן אין דבר כזה דבר העברת בעלות ללא אישור הבעלים המקוריים.

האפשרות היחידה בהעברת בעלות על רכבים באופן אוטומאטי, הוא העברת בעלות לצאצאים שלו במקרה והבעלים החוקיים נפטר. חוץ מזה אתה יכול רק לעשות סלטות באויר עד שתקבל נקע במוח.

ועוד משהו בקשר לפירוק והשתלה של האופנוע באופנוע אחר או לקארטינג :

אם יתפסו אותכם ויגלו כי מספר המנוע מתאים לאופנוע שאין לו טסט והעברה לא נעשתה כחוק, אז דין הרכב הוא כגנוב ותתפסו כגנבים מהמניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7030 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...