Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תתרחקו מרחיצה ירוקה: שלמה 30, ת״א - השטיפה הגרועה ביותר

mishyk
שימו לב! השרשור הזה בן 3159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים!

שתפו ואל תיפלו למלכודת של קופונים לשטיפת רכב!!!

http://www.groupon.co.il/deals/merchant-0-11305900477-4

במילה פשוטות: חרא של העסק, השטיפה הגרוע ביותר שפגשתי בחיי.

לרוב, אני נוהג לשטוף את האוטו שלי לבד, בחצר עם דלי, כפפה וג׳ילדה.

אבל, לפעמים, כשאין לי זמן או מקום נוח לשטיפה בצל, אני הולך לשטיפות רכב של יפו.

זה קורה בשבת בבוקר או אחר הצהריים.

הפעם פגשתי קופון מפתה של גרופון: 125 ₪ כולל ניקוי ריפוד במכונה מיוחדת.

שנים, אם בכלל אי פעם, לא ניקו לי אוטו בפנים עם חומרי ניקוי, אז אכלתי פתיון הגרופון.

קניתי, והיום בבוקר הלכתי לשטיפה בציפייה לקבל אוטו נקי ומריח טוב.

התקשרתי מספר ימים קודם לוודא שאכן אקבל שירות בשבת בבוקר, אבל העולם התהפך כשהגעתי למקום.

מקום נקרא ״השטיפה ירוקה״. כנראה השם הוא קיבל כי המקום כולו ירוק מעובש ולכלוך בצבע ירקרק.

במקום התברר שכרגע יש עומס, הגיע מונית שירות אחת, וזה ייקח שעה עד שעה ורבע, ואוכל ללכת בדרכי לאכול ארוחת בוקר בסביבה. נאמר לי שהתקשרו אליי. הלכתי. כשחזרתי אחרי שעה האוטו עמד בצד, בשמש ושוב קיבלתי הסבר על עומס רב. הובטח שיתחילו לעבוד הרגע.

ציפיתי לראות ״מכונה מיוחדת לניקוי ריפוד״, אלא ראיתי ילד עם כפפה ומברשת, הוא הרטיב היטב את הריפוד ושיפשף בכוח.

שאלתי: ״איפה מכונה?״ ושוב קיבלתי הסבר ״שמכונה לא תעשה את העבודה, ועושים לי יותר טוב״.

אחרי זה החלה הרחיצה החיצונית. כדי לתאר את איכותה, אציין דבר אחד - חרא של ציפורים נשאר על שמשה גם לאחר הרחיצה החיצונית.

לסיכום, שפכתי על בעל הבית של המקום את כל אוצר המילים על טיב השטיפה והתאמה למה שהובטח.

מצדי, הבטחתי לפרס על המקום לכולם ולהזהיר את האחרים להתרחק ממנו.

הלכתי בדרכי מבועס ומלא כעס... שיהיה להם לתרופות! כמו שאומרים: ״תהיה בריא!״

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפני גרופון התלוננת?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להתלונן מול גרופון. בגוף הקופון כתוב כי גרופון אינה אחראית על טיב המוצר או שירות. כל האחראיות על בית העסק המספק מוצר או שירות. פסקה זו, למעשה, מורידה מגרופון כל פיסת אחראיות בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין, גרופון קשובים ברגע שהמוצר שהם משווקים יהיה חרא ויפגע בעקיפין גם במוניטין שלהם עצמם. נסה.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, תתלונן לגרופון על טיב השרות והמוצר, ייתכן ןתקבל פיצוי כל שהוא וגם אם לא, לפחות תיתן שרות לבאים אחריך בתור.

עניינית, עם כל הייתרונות הגדולים של "לקנות בזול ברשת", הנה נתקלת באחד החסרונות.

בעל מקצוע שהוא כבר קיבל את הכסף שלו ועכשיו הוא יכול לתת לך איזה שרות שבראש שלו.

"למה מה תעשה?"

להבדיל אלף אלפי הבדלות שכאשר הכסף שלך עדיין בכיס, אתה מתלונן על טיב השטיפה ואו שהוא יתקן את הליקויים בבשטיפה וישתמש במכונה המובטחת, או שאתה "לא משלם"!

בדיוק מאותה סיבה (שהכסף כבר אצלו) גם חיכית כ"כ הרבה ודחפו רכבים לפניך.

הם משלמים והוא עלול לאבד אותם, אתה כבר שילמת וגם אם יתעלל בך (תאר לך שאחרי כל ההמתנה הזו היה אומר לך "אין מקום היום, תבוא מחר") אין לזה שום משמעות כלכלית עבורו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום משמעות כלכלית? הוא הפסיד אותו בתור לקוח עתידי, ה-30 שקלים העלובים הללו מתגמדים לעומת ההפסד העתידי שלו מכך שפותח השרשור כבר לא יבקר אצלו בעתיד. בנוסף, כך אני מניח לפחות, כל אדם שקרא את השרשור הזה לא יתקרב לשטיפה שלו.

עושה רושם שהוא הפסיד לא מעט.

המטרה של הקופונים הללו היא בין היתר למשוך לקוחות חדשים על מנת שיכירו את בית העסק וישתמשו בשירותיו בעתיד, הפעם בעד תשלום מלא, שכן ההנחות שהקופונים מקנים הן בד"כ לתקופות קצרות.

Peugeot 208 1.2 Active (Manual) , 2014

.It's all about Music & Numbers

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכתבת יפה בתיאוריה, אבל בעולם האמיתי באגירה צודק.

לדוגמא, נניח וצריך לדחות לקוח ליום אחר, את מי תבחר?

את הלקוח שכבר שילם לגרופון? או את הלקוח שהרגע הגיע לשטיפה ועדיין לא שילם?

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...