Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפעלת צ'נג'ר

iluxxxa
שימו לב! השרשור הזה בן 7044 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, חבר שלי קנה אוטו, בעל הרכב הקודם השאיר לו באוטו רדיו טייפ עם צ'נג'ר בבגז'.

עכשיו השאלה שלי (טיפשית קצת...) -

איך אני מכניס דיסקים לצ'נג'ר...??? אף פעם לא התעסקתי עם צ'נג'רים, וגם אף אחד מהחברים שלי לא... הצ'נג'ר עצמו רק לחלוטין בפנים, ויש רק כפתור אחד, כשלוחצים עליו צ'נג'ר עושה משהו (שומעים רעש כזה), וזהו....

תודה לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"רעש" שאתה שומע זה המנוע בצ'ינצ'ר מנסה להוציא לך את המגש עם הדיסקים.

תבדוק ששום דבר לא מפריע לו שם.

חוץ מזה הפעולה מאוד פשוטה, כמו סידירום, לוחצים על פתיחה יוצא המגש מכניסים דיסק, שמים את המגש חזרה במקום ומכניסים אותו פנימה.

עכשיו ניגשים לרדיו טייפ, מחליפים את המקור לצ'ינצ'ר ו...זהו.:-)

גולף...כי לא כל אחד יכול להרשות לעצמו אחת כזאת :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"רעש" שאתה שומע זה המנוע בצ'ינצ'ר מנסה להוציא לך את המגש עם הדיסקים.

תבדוק ששום דבר לא מפריע לו שם.

חוץ מזה הפעולה מאוד פשוטה, כמו סידירום, לוחצים על פתיחה יוצא המגש מכניסים דיסק, שמים את המגש חזרה במקום ומכניסים אותו פנימה.

עכשיו ניגשים לרדיו טייפ, מחליפים את המקור לצ'ינצ'ר ו...זהו.:-)

תודה על התשובה, אך כפי שחששתי, ניראה לי שיש לו בעיה קטנה, אין בפנים שום מגש, הצ'נג'ר מבפנים ריק. יש שם רק את העינית עצמה, וכמה מנועים וזהו.... כניראה שבעל הקודם של הרכב לקח יחד עם הדיסקים עוד איזה חלק קטן משם :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה נחש...לך אליו ודבר איתו, אל תיצא פראייר!

קשה לשרוד בימינו בלי דיסקים באוטו...:wink:

אמרתי שהאוטו של חבר, לא שלי... יש לו מלווה בינתיים, אבל אל דאגה יהיה לו מערכת נחמדה באוטו :-)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7044 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...