Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעלי R-ים, RR-ים, וRRR-ים - אתם ומשטרות..

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 7012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר ציינתי בעבר..

שיש הרבה הבדל בין מרדף בשטח ומרדף בכביש,

בשטח, בחיים לא אעצור, בכביש, כן.

עם התכוונת אתה לשטח, אז מצטער מאוד.

לא, התכוונתי לכביש.

אין שום הבדל, ידידי הצעיר. זו אותה עבירה בדיוק, והתדמית שלנו נשחקת בדיוק באותה מידה, כך או כך.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

העבירה היא אותה עברה, אתה צודק..

אך לדעתי.. ואני בטוח שהרבה מאוד אנשים פה יסכימו איתי..

בריחה בכביש.. מסוכנת הרבה, הרבה יותר..!

והתדמית? נפגעת בכביש גם כן הרבה יותר.. כמובן לא מבחינת המשטרה.. אלה מבחינת האנשים הצופים,

שכן בשטח אףף אחד לא רואה..

ואולי לא הבנת אותי.. לא אמרתי לך שתעצור שמשטרה אומרת לך, אלה פשוט, אל תקווה לזה, עם אפשר,

עדיף לא להפגש איתם בכלל.

בעליו החדש של HONDA CR 125!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מופתע לטובה מתגובת שוטרים למהירות מופרזת של אופנועים גדולים.

יותר נכון חוסר התגובה.

קרה לי כבר מספר פעמים שתוך כדי רכיבה במהירות פלילית אני מזהה קנה של אקדח לייזר מכוון אלי. (נדלקת הנורה עם הזמזם של הנעילה בלוח השעונים).

מתישב על הבלמים חזק וכשאני ממש קרוב לשוטר אני קצת מרפה ומעיף מבט לספידומטר רק בכדי לגלות שאני על 130-140 קמ"ש.

מבט זריז למראה מגלה שהשוטר אפילו לא הוריד את העין מהכוונת, וממשיך להביט לכוון שממנו באה התנועה.

עכשיו, כשאני קלטתי אותו הוא בטח כבר היה נעול עלי שניה אות שתיים.

לשמחתי הרבה עוד לא נופפו לי לעצור.

מה היתי עושה במצב כזה? לא יודע לענות. החלטה של שבריר שניה.

ככלל, לא בורח. פעם כשהייתי צעיר יותר היו לי כמה מרדפים (2) ואולי הזדקנתי אבל הסיכון לא שווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם מצלמות, כמובן, אין בעיה (מספר? איפה מספר?), אבל מה אתם עושים עם שוטרים וממל"זים?

פשוט לא עוצרים?

עדיין אין לי אופנוע אבל לא הבנתי את הקטע עם המצלמות....הן מסוגלות לצלם בכלל שנוסעים במהירויות כמו 200 ומעלה (אם הן יספיקו לצלם בזמן)

ונניח שכן מה זאת אומרת "מספר? איפה מספר?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין אין לי אופנוע אבל לא הבנתי את הקטע עם המצלמות....הן מסוגלות לצלם בכלל שנוסעים במהירויות כמו 200 ומעלה (אם הן יספיקו לצלם בזמן)

ונניח שכן מה זאת אומרת "מספר? איפה מספר?"

מכסים אותו :loco:

ואז עושים לשוטרים :fist:

ghost riders rules

פרץ ילדותיות השתלט עלי...

המהירות מהשטן ואנחנו חברים טובים

©

למכירה MV-AUGUSTA F4S , שנת 2002 .

©

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה אומר מכסים אותו אתה מתכוון משהו שכבר מכינים מראש איזה ניילון קרטול בד לא משנה מה

או לכסות עם היד באותו הזמן שעוברים את המצלמה...

(איזה בורות זה יעלה לי בקנסות אח"כ חחח....מוציא בקרוב לעד 500)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה אומר מכסים אותו אתה מתכוון משהו שכבר מכינים מראש איזה ניילון קרטול בד לא משנה מה

או לכסות עם היד באותו הזמן שעוברים את המצלמה...

(איזה בורות זה יעלה לי בקנסות אח"כ חחח....מוציא בקרוב לעד 500)

מכסים אותו בבוץ, מקפלים אותו, מבריגים בו עצמים שונים, מדביקים עליו (על המספר ממש) מדבקה של "פורטיסחרוף" (כן, גם את זה ראיתי, לפני כמה שנים בתל אביב, על ZX6R ירקרק).

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכסים אותו בבוץ, מקפלים אותו, מבריגים בו עצמים שונים, מדביקים עליו (על המספר ממש) מדבקה של "פורטיסחרוף" (כן, גם את זה ראיתי, לפני כמה שנים בתל אביב, על ZX6R ירקרק).
פששש, באמת כל הכבוד.

אולי די?

ואח"כ רוכב תמים ושומר חוק כמוני חוטף על הראש שוטר עצבן עם מוטיבציית יתר.

המספר (התקני והנקי!) על הדרוזי האיטי שלי היה חתוך מעט בקצוות, זה הספיק לו כדי להפיל עלי את כל חטאי הגברים-גברים כאן ולזיין לי את המוח עשרים דקות.

ובבקשה, תחסכו ממני את קשקושי ה"למה לא ברחת גבר", אני נוהג לעמוד ברמזור אדום.

בג??ל?ב??ה כבר ביקרת?

www.gleba.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז , כבר שנה וחצי .. אני מרגיש נרדף.

רציתי בהזדמנות זו להגיד תודה למשטרת ישראל שגורמת לנו הנהגים באשר אנו לנהוג מתוך פחד הדו"ח ויראת המשפט וכך גורמת לתאונות דרכים לרוב, בשם החוק!!!

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה עוד סיפור.

יום שישי, 1400.

המיקום- כביש 443 כק"מ דרומית לבית חורון בכיוון ת"א.

האירוע: נסעתי לי לתומי בנתיב הימני. רכב עם "צעירים" מתחיל לשחק איתי.

אני מנסה לצאת לעקיפה, הם מאיצים וחוסמים אותי.

יש לציין שנסעתי בקצב, ובמצב רוח מנהלי.

לאחר פעמיים של "משחק", החלטתי שהגיע הזמן לעבור למוד קרבי, ולעזור למדינה לשפר את הגירעון...

מכיוון שבאותה העת שרתתי בקבע והכביש המדובר בגזרה שלי, ידעתי טוב מאוד מתי המשטרה אוספת נדבות... ואיפה.

האצתי כל פעם בעוד 20 קמ"ש. גם הרכב. אני 120 והוא 130, אני 140 והוא 150.

כך עד שני כבר ב170. אתם יכולים לנחש שבאותו הזמן, הניידת הייתה בדיוק איפה שידעתי.

שנינו נתפסים ע"י הממל"ז.

השוטר יוצא לכביש מנפנף בידיו. מי עצר? הרכב....

השוטר אפילו לא הסתכל עלי.

לא נעלבתי.

"מעולם לא נתתי לבי"ס להפריע להשכלתי" גם אני לא הפרעתי לי...

למכירה- KLE500 95 במצב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פששש, באמת כל הכבוד.

אולי די?

ואח"כ רוכב תמים ושומר חוק כמוני חוטף על הראש שוטר עצבן עם מוטיבציית יתר.

המספר (התקני והנקי!) על הדרוזי האיטי שלי היה חתוך מעט בקצוות, זה הספיק לו כדי להפיל עלי את כל חטאי הגברים-גברים כאן ולזיין לי את המוח עשרים דקות.

ובבקשה, תחסכו ממני את קשקושי ה"למה לא ברחת גבר", אני נוהג לעמוד ברמזור אדום.

גיורגיו חבר,

אם אתה לא רוצה שיציקו לך, תדאג שהמספר שלך לא יהיה "חתוך מעט בקצוות".

זה מסוג הדברים בו יש שחור ויש לבן, או שהמספר שלך היה תקין או שלא.

ואם הוא היה תקין, וסתם הציקו לך 20 דקות, ליבי איתך.

ואם הוא לא היה תקין, אז תדאג שיהיה.

אני לא רואה איך זה מתקשר לכך שכרגע פירטתי פרומיל מארסנל השיטות לשימוש אופנוענים שאוהבים להשאר אנונימיים. למה שלא תבוא בטענות אל כל אלו שקונים R1, או כל אלו שרוכבים על מוטוקרוסים, כי בגללם המשטרה שמה אותך (ואותי, וכל אחד אחר בעל דו"ג) על הכוונת?

אני באמת מבין למה יש לך טענות, אבל להעמיד פני צדיק בפורום זו באמת לא הדרך.

די לצביעות, הקץ לקורקטיות, וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב, חוזרים הבייתה מבאר שבע, אני כבר מכיר את כל המלכודות בע"פ יודע איפה להאיט אבל באותו יום לא הייתי מרוכז במיוחד.

השוטר מנופף לי לעצור, הקצין יוצא מהניידת זורק מבט בצג המפליל חוכך רגע ואומר לשוטר עם הניירות שלו בסדר שחרר אותו, ושוב תודה.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד עוצר :?

Ohlins steering damper, Zero Gravity dark smoke double bubble screen, dynojet Power commander 3 USB, TRS tri-oval Yoshimura carbon slip-on, yamaha factory seat cowl, Gregg's custom flashmounts, harris grips, ART CARBON tank protector,SS Galfer break lines YEC roller protectors, YEC exhaust hanger, earache barends, lp mini rear indicator, Pirelli Diablo corsa rear180 and front

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז ומעולם אנשים נמשכים למשהו שונה. אני לא יודע אם זה בגלל אותו משהו שאין להם בהישג ידם, או טרואמה שיש להם. הם פשוט נמשכים אלינו כמו זבובים לגלידה.

פעם אחת ראיתי במראה ניידות עושות פרסה ומתחילות "להדביק" קצב...ועל מה..."על סתם".

זה קרה בטיול האופנועים הראשון שעשיתי, לפני שנתיים עם ה-GS שלי (לשעבר). טיול רגועים מוחלט. אני עם עוד כמה חברים על אופנועי הארלי, הונדה שאדאו ובנדיט אחד. זה היה פשוט בלתי-יאומן. נסענו לתומנו, כשלפתע 2 ניידות של מתנ"א חלפו על פנינו ופשוט עצרו במקום, התפרססו והתחילו לנסוע אחרינו.

מזלינו שהיתה תנועה ערה, ואנחנו ניצלנו את העובדה שאופנוע יכול לעקוף שיירה של רכבים בלי בעיה, כשהניידות תקועות מאחורה. כפי שאמרתי, רכבנו לגמרי "נורמלי" (לשם שינוי), וניצלנו את יום השמש בחורף.

פעם נוספת היתה לפני חודש במחסום בכביש 5 ליד אורנית. עצרתי ליד החייל במחסום לצורך הבדיקה.

בזווית העין ראיתי ניידת חונה ובתוכה 2 שוטרים (תמיד יש שם ניידות משטרה, ובכל פעם שאני צריך לעבור שם, הדופק עולה). אחת מהם היתה מישהי שאני מכיר, אז עצרתי לידה ואמרתי שלום. תוך כדי דין ודברים, השוטר שהיה עימה יוצא אלי ואומר "רישיונות בבקשה.."

"...." בהתחלה לא הבנתי מה הולך. מה?! הוא רציני?! עצרתי רגע בצד להגיד שלום למישהו, והוא מתנפל עלי פתאום.

על מה?! אני לא מבין, זה הריגוש שלהם. מילא...על אדם שמשתולל על הכביש. אבל, רק בגלל שאני רוכב על אופנוע ספורט, להתעלל בי.

דבר ראשון שהוא עשה היה לרוץ ולבדוק את המספר שלי, ולהפתעתו, גילה שהמספר שלי לא מכוסה/מקופל, אלא מבריק למשעי. חשב...חשב...ומצא..."המספר אינו תקין".

"מה?!" עניתי.

"המספר שלך לא מתאים לאופנוע כבד, אלא לקטנוע".

אחלה גבר, 10 נק'....אבל "ביחייאת"..למה להציק ולהיטפל...

מזלי שהיתה שם השוטרת שאני מכיר...הוא בקושי ויתר לי על הדו"ח.

מדהים על מה המאמץ והזיעה יוצאים..

למרות, שאני מוכרח גם לציין את השוטרים לטובה. נכון, לא כולם מדענים בנאס"א. וכמו שציינתי...הם יכולים "להתרסק" רק בגלל שהם לא קיבלו "חמגשית" בצהריים, אבל יכול להיות שזו לא בדיוק אשמתם. לא פעם כשאני נוסע בכביש, אני רואה צעירים שמשתוללים עם המכוניות שלהם, חותכים נתיבים, עוקפים בשוליים במהירות מסחררת. ועם מספר ההרוגים בכבישים שלא מפסיק לעלות...

לפעמים מרוב לחץ, אתה יורה לכל הכיוונים...

הנוכחות שלהם חשובה. חלק מוותרים וחלק אוכפים. רק שידעו על מה לשרוף קלוריות.

לאחרונה למדתי דבר חשוב בחיים: "לא הורגים זבוב עם טיל" ©

נ.ב.

3R, מקווה שהכל בסדר. Ride Cool.

Don't Imitate...Innovate!

Power is nothing without CONTROL!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש 2 סוגים של מרדפים :

1. שוטר עומד בצד הדרך ומסמן לך לעצור אתה מחליט לברוח לוחץ על הגז ונעלם ברוב המקרים הוא לא יספיק לקפוץ לרכב ולהדביק אותך ואתה יכול לקוות שאין מחסום או מסוק באוויר (כמובן בכבישים מהירים) .

2. תוך כדי רכיבה אתה חושב שמשהוא רודף אחריך מכל סיבה שהיא : ניידת שעקפת או ניידת סמויה שהדליקה אורות ומתקרבת במהירות או ריבוי אורות כחולים אחריך ויש עוד מקום לדמיון - אז אתה מחליט ללחוץ חזק ולהעלם אבל לא תמיד באמת רודפים אחריך אבל מי לוקח סיכון ברכיבה מהירה ומספר לא גלוי, בקיצור לפעמים אתה בורח סתם משתולל ללא שום סיבה והאבסורד שאתה עלול ליצור מרדף בזמן שאתה בורח מאף אחד .

אני החלטתי לחזור בתשובה ולשנות את דרכי אחרי מספר מקרים לא נעימים שידעתי או חשבתי שרודפים אחרי ולחצתי חזק מדי ובמחשבה לאחור זה לא שווה את זה מרדף כזה בין אם הוא בדמיון או אמיתי יכול לגרום למוות מדובר במהירויות מוגזמות עם הרבה אנדרנלין לא מומלץ !!!

היום המספר גלוי והמהירויות סבירות אם שוטר יחליט לעצור אותי אני מעדיף דוח על תאונה ב260 קמ"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...