Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים - אלפא 156 2.0

שימו לב! השרשור הזה בן 7692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:idea: ברצוני לדעת אילו שיפורים אפשר לבצע לרכב הנ"ל ( שיפורי מנוע ומתלה ), אשמח לדעת מה השיפורים האפשריים מהקלים ביותר עד לכבדים ביותר שאפר לבצע בארץ כמו כן אשמח לדעת מי מבצע שיפורים אלו...

בתודה מראש :wink:

אלפות, אלפות וגם ב.מ.וו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא 156 משפרים כמו כל אוטו.

שיפורים קלים וידועים - פילטר, אגזוז, צ'יפ.

שיפורי קוסמטיקה - ספוילרים וכו'.

מעבר לזה- החל מוסת דלק, פורטינג, קמשאפטים חמים, ואתה יכול להמשיך עם התקנת מגדש טורבו ועד להחלפת מנוע למנוע 3 ליטר ומעלה.

הכל אפשר לבצע בארץ. הכל רק עניין של כסף. לי הציעו להגדיל הספק של מנוע טווין ספארק ל- 250 כ"ס, או להחליף למנוע V6 עם 300 כ"ס. המחירים מאד גבוהים.

מי שהציע לעשות לי את זה זה חזי ממוסך "אוטוספרינט". הכתובת והטלפון נמצאים בשרשור "ספר הטלפונים" של הפורום.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום זאב.

צדק קודמי שהכל זה פונקציה של עלות !

לעצם הענין . ווסת דלק אין אפשרות לשנות קיים צינור אחד בלבד שמגיע לחליל המרססים

הוויסות נעשה ביחידת מש' הדלק בתוך מייכל הדלק.

מתלים ק' ואחורים המתלים לא סטנדרטים כמו לכל כלי רכב לא מאמין שקיימים קיטים לשיפור.

מחשב הזרקה זאת יחידה סגורה ויצוקה וכדי לפתוח אותה צריך לשבור אותה !

עם בכל זאת תבצע שנויים במע' הזרקה יש סכוי סביר שלא תוכל לבדוק תקלות במחשב חיצוני. היות שהפרמטרים שונו במחשב ההזרקה ולא יהיה קשר עם המחשב הבודק.

כך בחשבון דבר נוסף עם תבצע שנוים אלו בתקופת האחריות יש סכוי סביר שתאבד את

האחריות.

בידידות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום זאב.

צדק קודמי שהכל זה פונקציה של עלות !

לעצם הענין . ווסת דלק אין אפשרות לשנות קיים צינור אחד בלבד שמגיע לחליל המרססים

הוויסות נעשה ביחידת מש' הדלק בתוך מייכל הדלק.

מתלים ק' ואחורים המתלים לא סטנדרטים כמו לכל כלי רכב לא מאמין שקיימים קיטים לשיפור.

מחשב הזרקה זאת יחידה סגורה ויצוקה וכדי לפתוח אותה צריך לשבור אותה !

עם בכל זאת תבצע שנויים במע' הזרקה יש סכוי סביר שלא תוכל לבדוק תקלות במחשב חיצוני. היות שהפרמטרים שונו במחשב ההזרקה ולא יהיה קשר עם המחשב הבודק.

כך בחשבון דבר נוסף עם תבצע שנוים אלו בתקופת האחריות יש סכוי סביר שתאבד את

האחריות.

בידידות

שלום.

קודם כל,לכל מי שלא מכיר ויודע,יעקב בלנק הוא רב בוחן במוסך המרכזי של אלפא רומאו.

אנחנו עובדים ביחד.הוא בביזנס עוד מהימים שלאלפות היו קרבורטורים ולגרוש היה חור...

מדובר באחד האנשים היחידים כאן שבאמת מבינים עיניין בצד המכאני של רכבי אלפא לנצ'יה ולא יורים מהמותן תשובות .

עם זאת-אסור לשכוח שהוא מייצג (בדיוק כמוני) את השקפותיה של חברת סמל"ת לגבי שיפורים במסגרת האחריות (כפי שהסברתי בעבר לרומיאו).

קודם כל,נא לא לפרסם שאלות בסגנון "תשפכו את כל מה שאתם יודעים,מקטן ועד גדול"-עם כל הכבוד,יש באינטרנט מנועי חיפוש מצויינים.נסה בתור התחלה חברה בריטית שעונה לשם AUTODELTA.

תצטרך להיות קצת יותר ספציפי ולא לבקש מאנשים "להקיא" את כל מה שהם יודעים,בתקווה שתשקיע את הארבעים אלף שקלים שעולה היום קיט טורבו של AVANTI.או NOVITEC.

דבר שני-לא פירטת מאיזה מודל הרכב.ב156 ישנם שני דגמים.אני משער ששלך הוא הדגם הנפוץ-1998-2002-מנוע טווין ספארק.

ועכשיו מכיוון שהנושא קצת קרוב לליבי,אני אפרט ואשלים קצת חוסרים:

1 ווסת דלק ניתן לשנות.נסה ווסת מתכוונן של וובר אלפא שמתאים כבר בתוך טנק הדלק (או על חליל המרססים)-חפש וובר אלפא בכל מנוע חיפוש.

2 קיימים הרבה קיטים לשיפור התנהגות של אלפא 156. נסה בתור התחלה 4 בולמי "קוני" וסט קפיצים ומוטות מייצבים של "אייבאך".ניתן לרכוש גם מוט הקשחה מקורי של אלפא רומאו,שמיוצר ע"י MOMO.נסה לברר עוד מידע אצל יובל מלמד ב"ספארקו" או ב"פאסט" בפ"ת.

3 כדי לפתוח מחשב הזרקה לא צריך לשבור ולא צריך לחתוך...צריך LAPTOP.יש כיום בשוק עשרות תוכנות שידרוג לאלפא 156.מדובר בתוכנה ש"פורקים" לשקע הדיאגנוזה של הרכב אשר פועלת בטנדם עם מחשב הרכב.נסה בSUPERCHIPS.(אותו דבר-מנוע חיפוש).

4 הכי חשוב!! כל זה טוב ויפה אם הרכב יצא מאחריות ויש לך את הנכונות להיות ערוך לבעיות שעשויות לצוץ כתוצאה משיפור הרכב-החל בכיווני מחשב וכלה באי מעבר טסט בגלל אגזוז פתוח.

כל עוד הרכב נמצא בתחומי האחריות,כל שיפור יוציאו מן האחריות לאלתר.

בהצלחה.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7692 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...