Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת שטיחים.

שימו לב! השרשור הזה בן 3173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השטיחים המקוריים של הרכב עברו כבר 450k והגיע הזמן להחליף.

החלטתי שהפעם אני הולך על שטיח בד. בשטיח הגומי השחור ממש רואים כל פירור אבק ויש צורך לנער כל יום.

שטיח בד סופג בתוכו את האבק והוא גם לא חייב ליהיות שחור אז האבק לא בולט עליו.

הלכתי לרפד רכב שדרש לא פחות מ 450 ש"ח לשטיחון. נראה לי יקר מאד והחלטתי להכין לבד.

קניתי שטיח בדרום תל אביב ב 80 שקלים. חתחתי אותו כך שיתאים בדיוק לדפנות הריצפה, קצת יותר גדול מהמקורי.

את השטיחים האחוריים השארתי מחוברים כך שיכסו את ה"גיבנת" במרכז הריצפה. הלכתי למפעל לשטיחים ברחוב הירקון בתל אביב כדי שיעשה לי מסגרת סביב המקומות שחתחתי בעלות של 70 שקלים והינה שטיחים במידות המקוריות באיכות גבוהה בעלות של 150 שקלים.

IMG_4709.jpg

IMG_4722.jpg

IMG_4719.jpg

IMG_4718.jpg

IMG_4714.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד. רעיון ממש טוב כי אני חושב על אולי להחליף שטיחים ואת האמת זה רעיון קטלני ודי זול.

לדעתי הצבע שבחרת לא הכי מתאים. אבל זאת כבר בחירה שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה.. אצלי ברכב עשיתי את אותו הדבר, רק עם שטיח הנהג, משטיח PVC.

מישהו מכיר באזור הצפון מקום שיכול לעשות לי מסגרת סביב החיתוכים בשטיח שלי?

Honda Civic 5DR MT - 2014 ~ HU - Zed Android

Front - Morel Tempo Ultra Comp. 602 ~ Rear - Morel Maximo Comp. 602

Amp - PPI P900.4 ~ Sub.W - Ground Zero 400Wrms, Original Ported Box

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...