Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תשלום על נזק לרכב שכור בקפריסין

noogie
שימו לב! השרשור הזה בן 3130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

החתונה (של החברים) עברה טוב מאד, אפילו טוב מדי, באחת הנסיעות באיזשהו שביל כפרי עברתי עם הצד של הנוסע בשיחים, מסתבר ששרטתי את הכנף ושתי הדלתות, שריטות קלות מאד שבוודאות ירדו עם פוליש קל.

החברה לקחה ממני על הנזק 300 יורו (!).

התקשרתי אליהם, הסברתי שבסכום הזה אני יכול לצבוע 2 דלתות ונשאר לי עודף בכיס, אמרו שיבדקו מה אפשר לעשות.

חוץ מלקוות לרחמים של אויס קפריסין, יש מה לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הרחבת CDW להשתתפות עצמית מינימלית? מבחינתי הוצאה כזו היא חלק מעלות הנסיעה, עד אשר הוכח אחרת - אם כי עד היום שילמתי רק פעם אחת כ-30 אירו (לסיקסט בגרמניה, לא ברור לי אם על שריטה או על דלק).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך הרבה ברירה חוץ מלנסות ולהתווכח על המחיר.

בגלל זה עושים הרחבה לביטוח.

בדיוק מהסיבה הזו, פעם ברומניה קיבלנו ג'יפים שכורים לנסיעת שטח וצילמנו כל סנטימטר בהם לתדהמת עובדי חברת ההשכרה. יום לפני ההחזרה נכנסנו למכון שטיפה, ושטפנו את המכוניות למצב חדש. יותר נקי ממה שקיבלנו. לא היו ויכוחים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז היית מחפש חברת השכרה אחרת, בטוח יש חברות שהיו מסכימות להשתתפות עצמית מופחתת או ללא השתתפות עצמית כלל. תמורת תשלום כמובן.

אנחנו עשינו כך בגרמניה שנה שעברה עם סיקסט, כשאחד מאיתנו נהג (אני או אחד ההורים) השתפשף ג'אנט, ואני מניח שג'אנט של אודי זה לא זול. לא חייבו אותנו, ולו בסנט אחד על הנזק, כי היה ביטוח של ביטול השתתפות עצמית.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני שכרתי רכב בגרמניה דרך סיקסט רכשתי ביטול השתתפות עצמית מלא.

במקרה דנן, לא הציעו אפילו ביטול השתתפות עצמית מלא, ולא אני בחרתי את החברה או הרכב או שילמתי על השכירות, רק על הנזק אני שעשיתי אני צריך לשלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן האחרון אני לא רוכש ביטול. חברות ההשכרה מוכרות את הביטוחים האלה בהון תועפות.

בכל השכרה שלי בזמן האחרון זה היה מסתכם בקרוב ל-100 יורו לשבוע, וגם זה לא לביטול מוחלט, ברוב המקומות לא נתקלתי בביטול מוחלט.

יש חברות צד ג' שמוכרות בזול יותר אבל לא ניסיתי אותן.

בביקור האחרון שלי בשוודיה היתה לי סי קלאס, ומישהו השאיר לי סימן פתיחת דלת יפה ובולט על הרכב.

אז חשבתי שיכניסו לי, אבל לא אמרו מילה. :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות צד ג' - דוגמת rentalcars או אופרן - מוכרות את הביטול רק בחלק מהמדינות (באיטליה, למשך, החוק מחייב לרכוש את הביטוח מחברת ההשכרה). כמוכן מדובר לא על ביטול השתתפות עצמית אלא עלביטוח נוסף, כלומר אם יש נזק אתה משלם לחברת ההשכרה ואזת תובע את המתווך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

דיברתי איתם בטלפון אבל מן הסתם שמאז לא קרה שום דבר,

השארתי תלונה באתר של avis העולמית, אבל עדיין לא דיברו איתי.

עד כמה זה לגיטימי לפנות לחברת האשראי לחסום את החיוב הזה?

גובים ממני סכום כסף ללא אישור מפורש על סמך חוות דעת חד צדדית ללא אפשרות ערעור.

מעבר לזה, מי רוצה לעזור לי להוריד את הדירוג של avis larnaca בכל הרשתות החברתיות/גוגל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מומחה למשפט בינלאומי אבל מן הסתם החוזה שלהם מאפשר להם לחייב אותך על נזק גם ללא הסכמה מפורשת שלך, ואני מניח שחתמת על החוזה הזה.

שלא תבין אותי לא נכון - אני בצד שלך - אבל לדעתי אין באמת יותר מדי מה לעשות, במיוחד לאור העובדה שבאמת נגרם נזק לרכב.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי איתם בטלפון אבל מן הסתם שמאז לא קרה שום דבר,

השארתי תלונה באתר של avis העולמית, אבל עדיין לא דיברו איתי.

עד כמה זה לגיטימי לפנות לחברת האשראי לחסום את החיוב הזה?

גובים ממני סכום כסף ללא אישור מפורש על סמך חוות דעת חד צדדית ללא אפשרות ערעור.

מעבר לזה, מי רוצה לעזור לי להוריד את הדירוג של avis larnaca בכל הרשתות החברתיות/גוגל?

למה ?? אין עוררין שעשית נזק. תשלם וזהו ולפעם הבאה... תרכוש ביטול השתתפות עצמית.

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא הודעה 9, לא הציעו בכלל ביטול השתתפות עצמית.

בדיעבד כולנו חכמים.

איך אתה היית מגיב אם היו דורשים ממך 300 יורו על נזק של 30 יורו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...