Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום הדין הגיע ( שביתה כללית במשרד התחבורה)

popo
שימו לב! השרשור הזה בן 7042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תיכננתי ללכת עם חבר לעשות תיאוריה בעוד יומיים,

800 עובדי משרד התחבורה, פותחים מחר (ג') בשביתה כללית ללא הגבלת זמן, במחאה על שורה של מכרזים ופעולות הפרטה שמתכנן המשרד; השביתה תכלול את השרות המטיאורולוגי ואת עובדי משרד הרישוי, שכבר פתחו היום בעיצומים; בניגוד להיום, לא יבוצעו ממחר מבחני נהיגה מעשיים

הכתבה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3030969,00.html

שתהיה לכם שנה נפלאה.

פופו

vamos mados:drinking:

עעיכיעככתעי
חיי השתנו מקצה לקצה לאחר שראיתי את ההודעה הזאת 05\01\18
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי תאוריה בזמן העיצומים שהיו אז (כשעוד היו כמה תאוריות פה ושם, פעם בשבוע).

פעם ראשונה הגעתי ב6:30. לא היה מקום. שבוע אחרי זה הגעתי ב5:00, הייתי מקום 250+-. באיזור 10:30 סיימתי לעשות את התאוריה (דיי קלה, 10 דקות מקס). ורק באיזור 14:30 היו לי תשובות.

מחריד למדי, לא?

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון - בכל מקום בעולם (בערך) יש שביתות מידי פעם.. :roll:

(זה שבארץ הם אלופי העולם בשביתות זה משהו אחר..)

דבר שני - אם אתה מתכוון לטוס לשוויץ.. תדע שיש שם את ריכוז המכוניות ספורט לנפש הגבוהה בעולם.. רק שהאכיפה שם מטורפת - ואףאחד לא נוסע חצי קמ"ש מעל המהירות המותרת.

למעשה - אף אחד שם לא עובר על שום חוק. אף אחד שם לא חושב אפילו לעבור על איזה שהוא חוק.

בין אם זה מהירות ובין אם זה לא להדליק אורות בנסיעה בין-עירונית ביום קיצי באמצע החורף :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון לפחות אנחנו טובים במשהו ,אולפי השביתות הבלתי מעורערים.

חוץ מזה בשוויץ אם המהירות המותרת היא 120 אז המופרעים יסעו 120.00 וכל השאר פחות

אני הייתי מעדיף לעבור צרפת :אומנם אני שונא מכוניות צרפתיות אבל אומרים שהשוטרים שם סתומים....

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מעדיף לעבור צרפת :אומנם אני שונא מכוניות צרפתיות אבל אומרים שהשוטרים שם סתומים....

אפשר להגיד את זה גם על השוטרים כאן.. (נו אז הכללתי.. מהקרה?!:roll: )

hope for the best, expect the worse.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה השביתה?

האם האנשים ממשרד הרישוי מנסים להגיע לאיזושהי פשרה?

האם מתקיימים דיונים בנושא?

והאם יש סיכוי שהשביתה תיגמר עד מחר?

יש לי מחר טסט ואני מזה מתבאס כי הוא נדחה כבר כמה פעמים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...