Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

3500 ק"מ עם פיג'ו 206CC בת 13

SG159
שימו לב! השרשור הזה בן 1346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

20150827_164922.jpg20150827_164858.jpg20150827_164835.jpg20150827_164724.jpg20150827_164706.jpg20150827_164648.jpg

אני יודע שהמצב החיצוני שלה לא כמו מכונית חדשה(פגיעה בכנף השמאלית, ודרוש לצבוע מחדש את מכסה המנוע), וגם הזכרתי את זה בפתיחת האשכול, אבל היא עדיין שמורה, ואני שמח מאוד שקיבלתי אותה במצב כזה ולא כמו הרה דגמים כאלה שאוהבים להרוס.

בקשר לצמיגים:

בצמיגים האחוריים רשום 5414

בצמיגים הקדמיים לא מצאתי את ה4 ספרות.

ותודה לכולם על המחמאות, אני מאוד שמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולאור ההסבר שניתן לך לעיל, לא מוזר לך המספר 5414?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]435289[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]435290[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]435291[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]435292[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]435293[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]435294[/ATTACH]

אני יודע שהמצב החיצוני שלה לא כמו מכונית חדשה(פגיעה בכנף השמאלית, ודרוש לצבוע מחדש את מכסה המנוע), וגם הזכרתי את זה בפתיחת האשכול, אבל היא עדיין שמורה, ואני שמח מאוד שקיבלתי אותה במצב כזה ולא כמו הרה דגמים כאלה שאוהבים להרוס.

בקשר לצמיגים:

בצמיגים האחוריים רשום 5414

בצמיגים הקדמיים לא מצאתי את ה4 ספרות.

ותודה לכולם על המחמאות, אני מאוד שמח לשמוע.

יפה מאוד, אהבתי מאוד מאוד, תתחדש!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור העובדה שיש 52 שבועות בשנה, לי אישית זה קצת מוזר...

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו מאד משובב בלקרוא משהו שחף מדיסוננס של נאמנות למותג או השוואה בין דגמים וכו' - נטו חויה בראשיתית על רכב

בלי יותר מדי השוואות והטיות.

יתרונות הגיל הצעיר כנראה... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אחלה רכב, ולצעירים במיוחד ;-)

תודה על הסקירה והתמונות, וסע רק בדרכים טובות!

Volvo V40CC T3 Inscription 2019
Volvo S60 T5 R-Desing Plus 2015
Mazda 6 2.0L 2008
Mitsubishi Lancer Sportback 1.8L CVT 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשדרג אותה קצת אני מתכוון מבחוץ

אתה מממן לו קיט פגושי 'ARS' וחצאיות 'GEVER'?

SG159, צלם את דופן הצמיג באיכות גבוהה שיראו את הכיתובים ונעזור לך :)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

אהלן,

סליחה שאני מעלה את הנושא מהאוב אבל מצאתי את זה בחיפוש וחייב להצטרף למחמאות על הכתיבה. מעולה!

אני שוקל לרכוש אחת משנתונים של 2000-2004, ואין כמעט כאלו, וכנראה שהיא תהיה אוטומט.

אז רציתי לדעת מה כבוד הכותב חושב על זה היום, ואם יש עוד בעלי 206cc שיסייעו לי בכך, מה טוב.

אני מבין שגם שרכבים כאלו עו כבר בין 190 ל 240 ואין לי שום ניסיון לחלוטין עם צרפתיות.

אני רק יודע שההתעניינות כרגע היא לנסיעות לעבודה (15 דקות) ומדי פעם טיולים, או יציאות באיזור המרכז.

בבקשה, אשמח לכל מידע שתוכלו לתת לי, גם אם אני צריך לשחד אתכם בשיחת טלפון ובירה/בורגר :)

גיא

יונדאי I20 שלי, קיה סול של אבא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

שלום חברים .

גם אני קניתי פגו 206cc .רכב קבריולט גג מתכת מתקפל . 

לאחר שבוע המערכת פסקה לעבוד . חיפשתי בכל מיני מוסכים ודרך האינטרנט הגעתי למוסך מוטי ברחובות . 

המוסל הומלץ כמקצועי ביותר ונתקעתי עם הרכב במוסך מעל חצי שנה . 

ובסוף לאחר שסידר את המערכת מרובת התקלות , חסר להשלמת התיקון לדברי בעת המוסך ,  סט הנעה  הכולל מחשב מנוע מפתח הנעה(סוויץ) ותיבת פיוזים פנימית  שנקראת bsi   . 

וזה אומר שאים לא אשיג סט כזה לא אוכל להנות מגג נפתח , והרי זה כל מהות הרכב הזה . 

לדברי מוטי,בעל המוסך, המחשב שמורכב ברכב (כנראה באחד מהתיקונים של הבעלים הקודמים) הוא של פגו 206  רגילה ולכן הוא לא מתקשר עם מחשב פתיחת הגג. 

מישהוא  יודע איפא אפשר להשיג סט כזה בארץ או בחול ?

אשמח מאוד לתשובה . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...