Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש תחליף לגנרטור

ModChiP
שימו לב! השרשור הזה בן 3148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע יש לי התלבטות מה בדיוק לעשות

אני רוצה לעשות קמפינג לכמה שעות מקסימום לילה וקצת(דבר שיקרה מידי פעם).

אני מתלבט בין גנרטור לבין סוללה או משהו בסגנון- אני מחפש מכשיר שאני יטעין איתו מכשירים סלולארים, יפעיל מאורר, תאורה כלשהו(כנראה פלורוסנט 220V) ואולי מערכת סטריאו קטנה.

מה הכיוון שאני צריך לכוון אליו?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצבר נוסף, מטען מצברים ואינוורטר. יצא לך כמעט כמו גנרטור זול אבל לא דורש תחזוקה. גנרטור דורש תחזוקה חודשית, אפילו שלא משתמשים בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאנל סולארי קטן (נראה לי 20-40W יספיקו לך אבל תחשב יותר מדוייק לפי הצרכים), בקר טעינה, ומצבר קטן 12V.

תאורה תמצא בלי בעייה מנורות לד שעובדות על 12V, ומוסיקה ממערכת מיני נטענת דרך USB.

את הרכיבים תמצא בזול בעליאקספרס חוץ מהמצבר אותו הייתי קונה בארץ בגלל המשקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סגנון כזה?

http://www.ebay.com/itm/6V-3W-520mA-Solar-Panel-Battery-Charger-USB-For-Phone-Tablet-Camera-Portable-/231422525114?hash=item35e1db7eba

מצבר נוסף, מטען מצברים ואינוורטר. יצא לך כמעט כמו גנרטור זול אבל לא דורש תחזוקה. גנרטור דורש תחזוקה חודשית, אפילו שלא משתמשים בו.

עלה לי בראש אל פסק, זה בעיקרון מה שאמרת רק מפורק לחלקים.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנל שהבאת בעל הספק מזערי בקושי יצליח להטעין לך את הפלאפון וגם זה רק כשמהמכשיר במצב שינה.

אתה צריך פנל כזה לפחות 20W

ויחד עם בקר הטענה כזה - שיש בו כבר 2 גם יציאות USB

אם הפנל לא יספיק לך אתה יכול לשרשר עוד אחד או יותר במקביל.

ואתה צריך להוסיף כמובן את המצבר 12V בקיבולת שתתאים לך, רק תוודא שהוא מסוג deep cycle - פריקה עמוקה, שמתאים יותר לשימושים מהסוג שאתה מחפש.

עריכה אחרונה על ידי martines
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני במקומך הייתי מפצל את השימושים שלי לכמה מקורות שונים-

טלפונים מטעין מפאואר בנק

תאורה - או גם פאואר בנק, או מחפש פיתרון של לדים (חבר קנה שרשרת של לדים במיוחד בשביל קמפינג, חיבור למצת של הרכב ויש לו תאורה חזקה וחסכונית)

מערכת - יש לי מגבר T-AMP שעובד על סוללות ומוציא יופי של צליל, אבל אלא אם אתה מתכנן מסיבת יער , נראה לי שרמקול בלוטות' רגיל סוגר את הפינה הזו, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובת פורום רכב - אפשר להניע את האוטו ולחבר את הצרכנים הסבירים לשקע המצת

בפורום רכב מצד שני לא ממליצים להשאיר מנוע פועל לזמנים ארוכים ובאופן קבוע. אם אני זוכר נכון מהדיונים, זה אחד הגורמים להצטברות מהירה של פיח במנוע וגורם לבלאי מהיר שלו. שלא לדבר על הדלק, זיהום האויר וכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...